کد خبر:۵۷۵۲
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۰ - ۰۲:۳۱
تعداد بازدید: 5146
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
با تصمیم مسوولان سیما صورت گرفت
ممنوعیت مصاحبه با مردان برای مجری زن سیما
یکی از مجریان زن برنامه های صدا و سیما، از گفت و گو با مردان منع شد. این مجری دیگر اجازه ندارد در برنامه های خود با مهمانان مرد گفت و گو کند و فقط می تواند با زنان گفت و گو داشته باشد.

یکی از مجریان زن برنامه های صدا و سیما، از گفت و گو با مردان منع شد. این مجری دیگر اجازه ندارد در برنامه های خود با مهمانان مرد گفت و گو کند و فقط می تواند با زنان گفت و گو داشته باشد.

به گزارش خبرنگار تلویزیون خبرگزاری سینمای ایران، در سال های اخیر رفتارهای صمیمانه برخی مجریان زن با مهمانان مرد، در شبکه های رادیویی و تلویزیونی به شدت حساسیت برانگیز شده و در آخرین نمونه آن، «حسین مظفر» رییس شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما، نسبت به رفتارهای مجری زن برنامه «جوان ایرانی سلام» با انتشار نامه ای خطاب به رییس سازمان صدا و سیما به شدت انتقاد کرد.

در آخرین نمونه هم یکی از مجریان کم سن و سال زن که در شبکه های مختلف تلویزیونی برنامه زنده اجرا می کند، از گفت و گو با مهمانان مرد منع شده است.

این مجری زن که در کنار کار اجرا، به ترانه سرایی هم اشتغال دارد، در یکی از برنامه های خود با مهمان مرد به شدت صمیمی شده بود اما درست در همان زمان، یکی از مسوولان سیما در حال تماشای برنامه وی بود و این فرد مسوول، با دیدن این رفتار صمیمی برآشفته شده و برای جلوگیری از حواشی احتمالی، ضمن تماس با مسوولان برنامه به آنها اعلام می کند که این خانم مجری دیگر حق گفت و گو کردن با مهمانان مرد را ندارد.

طبق اطلاعات رسیده، این مجری زن هم به دلیل نداشتن جایگاه شغلی در خارج از سازمان صدا و سیما تسلیم این ابلاغ شده و در برنامه خود که جمعه ها پخش می شود، صرفا با مهمانان زن گفت و گو می کند.

Bookmark and Share
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۶
0
3
اخه این آخر خبر چیه
( این مجری زن هم به دلیل نداشتن جایگاه شغلی در خارج از سازمان صدا و سیما تسلیم این ابلاغ شده)
یعنی کار این مجری خوب بوده و به دلیل واهی و بی عدالتی او مجبور به تمکین است
این مظلوم نمایی و بزرگ کردن این مجری نیستیا تضعیف صدا و سیما!!!!!!!!!!!!!!
بهروزازايذه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۰/۰۷/۳۰
0
0
بابا مرد م دارند باتوبوس ميرن كره ماه اونوقت ما داريم از ممنوعيت مجري زن بامردها خبرميديم اين كارها ديگه قديمي شده باباالان توعصراينترنت وفضا اين مسائل پيش پاافتاده است بزرگشون نكنيد
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: