کد خبر:۵۷۵
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۸۷ - ۱۱:۱۴
تعداد بازدید: 1139
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
نمايش هاي اوباما براي گرفتن كليد كاخ سفيد
اوباما در افغانستان است، جان مک کين در امريکا براي کنکور انتخاباتي آماده مي شود، نشست هاي مهم ژنو برگزار شده و... اما روزنامه بوستون هرالد چاپ امريکا نه تنها عکس يک خود را به اين رويدادها اختصاص نمي دهد ...
1- باراک اوباما پيش از سفر به افغانستان، در کويت توقف کرد، پايگاه نظامي کشورش در اردوگاه اريفجان را ديد، با سربازان و نظاميان امريکايي اين کمپ خوش و بش کرد و راهي کابل شد.

2- کانديداي سياهپوست عزمش را جزم کرده براي رياست جمهوري. او مي خواهد پيش از ورود به کاخ سفيد، توان نظامي، ميزان آمادگي نظاميان و آرايش شان در پايگاه هاي خاورميانه را بررسي کند. جنگ گزينه مورد ترديد اوباما براي حل درگيري هاي خاورميانه بوده است.

3- حضور اوباما ميان سربازان کشورش در افغانستان مي تواند محبوبيت او را افزايش دهد. سناتور ايالت ايلينويز يکي از مخالفان پروپاقرص حمله امريکا به عراق بود.

نکته؛ دموکرات ها براي پس گرفتن کليد کاخ سفيد از دست جمهوريخواهان روي اوباما و نمايش هاي اينچنيني اش حساب کرده اند.


---------------

Life is good

1- اوباما در افغانستان است، جان مک کين در امريکا براي کنکور انتخاباتي آماده مي شود، نشست هاي مهم ژنو برگزار شده و... اما روزنامه بوستون هرالد چاپ امريکا نه تنها عکس يک خود را به اين رويدادها اختصاص نمي دهد که حتي در ريز خبرهايش هم به اين موضوعات نمي پردازد، در عوض عکسي را که مي بينيد در صفحه اولش چاپ کرده.

2- عکس مربوط به شور و شوق کودکانه در يکي از جشنواره هاي محلي بوستون است، جشنواره Life is Good تابستان هر سال در شهر بوستون ايالت ماساچوست برگزار مي شود و بسياري از خانواده ها ميان هياهوي ترانه و موسيقي و... لوازم خانگي و خرت و پرت هاي نسبتاً ارزان قيمت مورد نياز خود را تهيه مي کنند.

نکته 1؛ چه نکته يي؟ فقط شاد و خوشرنگ است.منبع:اعتماد
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: