کد خبر:۵۷۴۸
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۰ - ۱۰:۱۷
تعداد بازدید: 4518
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
اسکی روی یخ، مرد 30 ساله را به سوی زن بیوه سُر داد
زن و مردی که در اسکی روی یخ با یکدیگر آشنا شده بودند، بعد از یک سال با یکدیگر عقد می‌کنند و به دلیل ازدواج قبلی زن، مرد ازدواجش را از خانواده پنهان می‌کند ولی تحمل زن تمام شده و طلاق می‌خواهد
زن و مردی که در اسکی روی یخ با یکدیگر آشنا شده بودند، بعد از یک سال با یکدیگر عقد می‌کنند و به دلیل ازدواج قبلی زن، مرد ازدواجش را از خانواده پنهان می‌کند ولی تحمل زن تمام شده و طلاق می‌خواهد.
 
به گزارش فارس ، زن و مردی با مراجعه به دادگاه خانواده 2 (ونک) دادخواست طلاق توافقی خود را به قاضی حسن عموزادی رئیس شعبه 268 این مجتمع قضایی خانواده ارائه کردند.

* 7 سال از شوهرم بزرگترم
-----------------------------------


زن در حضور قاضی این پرونده با بیان اینکه شوهرم 7 سال از من کوچکتر است، اظهار داشت: حدود 3 سال از زندگی مشترکمان می‌گذرد و ما بدون اطلاع خانواده‌هایمان عقد کردیم و تا به امروز این موضوع مخفی مانده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه من یک بار ازدواج کرده و طلاق گرفتم و یک فرزند از شوهر سابقم دارم که حضانت او با پدرش است، گفت: تنها 2 خواسته از شوهرم دارم که او باید حداقل یکی از آنها را برآورده کند؛ باید دارای فرزند شویم یا او مرا به خانواده‌اش معرفی کند که آنها بدانند من همسرش هستم.

* زنم را به خانواده‌ام معرفی کنم، دیگر ارثی به من نمی‌رسد
---------------------------------------------------------------

مرد که در دادگاه خانواده 2 حضور داشت و با بیان اینکه عاشق همسرم هستم و می‌خواهم او مرا درک کند، اظهار داشت: اگر من همسرم را به خانواده‌ام معرفی کنم، آنان مرا از خود می‌رانند و دیگر ارثی به من تعلق نمی‌گیرد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه من با تمام رفتار‌های همسرم کنار آمدم و حتی اجازه دادم که به خانه شوهر سابقش برای دیدن فرزندش برود، گفت: همسرم لجباز است و باید یک فرصت 5 ساله به من بدهد تا من خانواده‌ام را آماده کنم و تا آن زمان، پولی جمع‌آوری کنم.

* در اسکی با زنم آشنا شدم
------------------------------------


مرد در ادامه با بیان اینکه با همسرم در اسکی آشنا شده و بعد از یک سال دوستی به عقد هم در آمدیم، افزود: همسرم می‌داند که یک ماه است سربازی‌ام تمام شده و باید پولی برای ادامه زندگی تهیه کنم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه پدرم کارخانه بستنی‌سازی دارد و اگر موضوع ازدواجم را به خانواده‌ام بگویم، تمام پل‌های پشت سرم را خراب می‌کنم، عنوان کرد: خانواده من تحمل این موضوع را ندارند چرا که نباید بدون اطلاع آنها این کار را انجام می‌دادم ولی من عاشق شدم.

* یک ماشین سوناتا، کمترین مال من است
--------------------------------------------------


زن در ادامه در مقابل قاضی عموزادی با بیان اینکه کمترین مال من یک ماشین سوناتاست، اظهار داشت: لیسانس روانشناسی داشته و در حل حاضر یک آرایشگاه دارم و وضع مالی‌ام خوب است.

وی با اشاره به اینکه هر مالی که دارم، متعلق به شوهرم است، افزود: شوهرم مال پدرش را بیشتر از من دوست دارد؛ حاضر به صبر کردن نیستم و می‌خواهم که او عشقش را ثابت کند و گرنه از او جدا خواهم شد.

زن بار دیگر در برابر قاضی عموزادی اظهار داشت: می‌خواهم که فرزندی داشته باشیم تا خیالم راحت شود که شوهرم به خارج از کشور نمی‌رود.

* تنها 30 سال دارم و هنوز بچه‌ام
--------------------------------------


مرد در ادامه با تأکید بر اینکه 30 سال دارم و نمی‌توانم فرزنددار شوم چرا که خود بچه هستم، عنوان کرد: همسرم 37 سال دارد و نگران خودش است که سنش بالا رفته و نتواند صاحب فرزند شود ولی باید بداند که من او را دوست دارم و می‌دانم او در هر سنی می‌تواند فرزند دار شود.

وی ادامه داد: از همسرم فرصت می‌خواهم تا زندگی‌‌ام را بسازم و بتوانیم با دست پر زندگی کنیم چرا که نمی‌خواهم دستم در جیب همسرم باشد و می‌خواهم از خود کار و درآمد داشته باشم.

* حکم طلاق؛ دو دلی زن و مرد برای فرصت 30 روزه
------------------------------------------------------------

قاضی عموزادی رئیس شعبه 268 مجتمع قضایی خانواده 2 حکم طلاق توافقی را صادر کرد ولی به دلیل تردیدی که در زن و مرد برای منصرف شدن از طلاق پیش آمد، آنها به یکدیگر 30 روز فرصت دادند تا مرد موضوع ازدواج خود با زن را به خانواده‌اش اعلام کند.

زن و مرد با لبخندی که سرشار از آرامش و اطمینان بود، از اتاق قاضی خارج شدند و جلسه خاتمه یافت.
 
 
---------------------------
 
 
بعد از 12 سال زندگی مشترک؛
مرد ناسپاس شوخی شوخی به خارج از کشور رفت

زنی در دادگاه خانواده گفت: شوهرم همیشه به شوخی در مورد رفتن به خارج از کشور صحبت می‌کرد ولی من هیچ‌گاه تصور نمی‌کردم که این کار را انجام دهد چرا که من با تمام خوبی‌ها و بدی‌های او کنار آمدم.

به گزارش فارس ، زنی با مراجعه به دادگاه خانواده 2 (ونک) دادخواست طلاق خود را به قاضی حسن عموزادی رئیس شعبه 268 این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد.

این زن در حضور قاضی پرونده با بیان اینکه شوهرم 6 ماه است که مرا ترک کرده و مجهول‌المکان است، گفت: حدود 12 سال از زندگی مشترکمان می‌گذرد و یک پسر 7 ساله داریم و شوهرم 6 ماه است ما را ترک کرده و اطلاعی از او نداریم.

وی با اشاره به اینکه از مهریه 200 سکه‌ای‌ام تنها 10 سکه را به شوهرم بخشیدم تا طلاق بگیرم، افزود: دیگر خسته شدم و تحمل صبر کردن برای بازگشت او را ندارم، در واقع شوهرم اصلاً برای ما ارزش قائل نبوده که بی‌دلیل ما را رها کرده و بدون خرجی گذاشته است.

زن بار دیگر در برابر قاضی عموزادی با بیان اینکه شوهرم طی 12 سال زندگی با لجبازی‌هایش مرا بسیار آزار می‌داد و من طی این همه سال گذشت کرده و نگذاشتم ناراحتی برایش پیش بیاید، اضافه کرد: در حقیقت هر کاری کردم تا محیط خانواده برایش گرم باشد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه اقوام مدعی هستند که شوهرم به خارج از کشور رفته است، عنوان کرد: شوهرم گاهی به شوخی در مورد رفتن به خارج از کشور و ترک ما صحبت می‌کرد ولی من هیچ‌گاه تصور نمی‌کردم که این کار را انجام بدهد چرا که مرا خیلی دوست داشت و من به هر شکلی با او کنار آمدم.

زن در انتها با بیان اینکه پسرم در حال رشد است و سایه پدر بالای سرش نیست، گفت: می‌خواهم به صورت غیابی از شوهرم طلاق خلع بگیرم و مهریه‌ام را با بخشش 10 سکه از شوهرم دریافت کنم چرا که او مستحق چنین برخوردی است.

قاضی عموزادی رئیس شعبه 268 این مجتمع قضایی خانواده بعد از اتمام صحبت‌های زن، طلاق خلع را صادر کرد و برای رسیدگی بیشتر به پرونده در خصوص مهریه و موارد دیگر، زن را به داوری ارجاع داد.
 
 
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: