کد خبر:۵۷۳۹
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۰ - ۲۲:۲۵
تعداد بازدید: 2060
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
ناپدید شدن خودروی یک میلیارد دلاری صدام
یک پایگاه عرب زبان اعلام کرد که خودروی گرانقیمت دیکتاتور معدوم عراق به طور مرموزی ناپدید شده است
یک پایگاه عرب زبان اعلام کرد که خودروی گرانقیمت دیکتاتور معدوم عراق به طور مرموزی ناپدید شده است.

به گزارش مهر، معمولا در کشورهایی که دیکتاتورها در آن حکومت می کنند همواره همه ثروت و منابع در اختیار حکومت و خانواده آنها قرار دارد و مردم عادی بهره ای از منابع خدادادی کشور خود ندارند.

در این کشورها در حالی که مردم در فقر شدید به سر می برند، حاکمان دیکتاتور به حیف و میل گسترده اموال عمومی برای به راه انداختن جنگ علیه کشورها و یا در اختیار داشتن  اشیاء لوکس مبادرت می ورزند که سرانجان این اقدام سبب سقوط آنها می شود صدام ملعون و معدوم دیکتاتور سابق عراق هم از این قاعده مستثنی نبود.

 پایگاه النخیل در مطلبی از ناپدید شدن خودروی متعلق به دیکتاتور سابق عراق  پرده برداشته است و به نقل از منابع آگاه آورده است : خودروی طلاکاری شده دیکتاتور ملعون عراق که قیمت آن بالغ بر یک میلیارد دلار است به شکل مرموزی به خارج قاچاق شده است.

منابع فوق بیان کردند: قیمت این خودور یک میلیارد دلار است در قسمت سمت چپ این خودرو تصویر صدام ملعون و در طرف دیگر تصویر دخترش "حلا"  کنده کاری شده است و صدام این خودرو را در یکی از جشنهای تولدش رونمایی کرد.

پایگاه مذکور در ادامه  به نقل از یک کارشناس امور عتیقه جات آورده است : کارخانه های نظامی با کمک کارشناسان ایتالیایی این خودرو را ساخته اند و صندلی های این خودرو با الماس گرانبهایی تزیین شده است و این خودرو یک گنج گرانبها به شمار می رود.

Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: