کد خبر:۵۶۹۲
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۰ - ۱۹:۲۷
تعداد بازدید: 4068
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
روش‌های غیر تهاجمی جایگزین جراحی ‌های زیبایی پوست می ‌شوند
بکارگیری لیزر کم توان و امواج رادیویی (RF)که سبب تحریک پوست برای ساختن کلاژن و از بین بردن چربی می‌شود
عضو هیئت علمی سومین کنگره راینولوژی ایران از بررسی روش‌های غیر تهاجمی زیبایی پوست در این کنگره خبر داد.

به گزارش پانا، بهزاد پوستی در آستانه برپایی سومین کنگره بین‌المللی راینولوژی ایران که 12 تا 15 مهر امسال در مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی تهران برپا می‌شود، سخن می‌گفت با اعلام این خبر افزود: در روش مزوتراپی، برخی داروها، ویتامین‌ها و محصولات گیاهی برای ازبین بردن لایه‌های چربی در زیر پوست تزریق می‌شود.

وی ادامه داد: دوز کم تزریق موارد فوق در کنار تکرار دفعات تزریق سبب می‌شود که چربی نواحی مورد تزریق بدون نیاز به روش‌های تهاجمی مانند جراحی و ساکشن(کشیدن چربی از زیر پوست به خارج بدن) کاهش یابد.

پوستی از ارائه این شیوه در سومین کنگره بین‌المللی راینولوژی ایران خبر داد و گفت: بکارگیری لیزر کم توان و امواج رادیویی (RF)که سبب تحریک پوست برای ساختن کلاژن و از بین بردن چربی می‌شود از دیگر شیوه‌های نوینی است که قرار است در این کنگره مورد بحث و تبادل نظر متخصصان داخل و خارج کشور قرارگیرد.
پوستی گفت: هم اینک استفاده از پرکننده‌ها و بوتاکس شایع‌ترین روش‌های غیر تهاجمی جوان سازی پوست صورت به شمار می‌رود که به تدریج دیگر روش‌های جوان سازی پوست نیز رو به گسترش است.

وی تصریح کرد: بر حسب شرایط فرد داوطلب، گاهی چند روش جوان سازی پوست صورت به طور همزمان استفاده می‌شود.

سومین کنگره بین‌المللی راینولوژی ایران با همکاری استادان دانشگاه‌های سراسر کشور و انجمن‌های علمی گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن ایران(ENT)، راینولوژی ایران، پلاستیک و ترمیمی، فک و صورت، پوست، چشم، آکادمی جراحی پلاستیک صورت اروپا (EAFPS ) و انجمن های لیزر و خواب برپا می‌شود.

این کنگره شامل چهار بخش در زمینه راینولوژی، راینوپلاستی، جراحی‌های پلاستیکی و ترمیمی، سرو صورت و گردن و روش‌های غیرجراحی جوان سازی صورت و درمان بیماری های پوستی است.

Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: