کد خبر:۵۶۶۹
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۰ - ۰۹:۱۶
تعداد بازدید: 4521
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
فرار از پارتي شبانه، مرگ دختر جوان را رقم زد
دخترجواني كه در زمان دستگيري ميهمانان يك پارتي قصد فرار داشت، از طبقه ششم آپارتماني در مشهد به پايين سقوط كرد و در دم جان خود را از دست داد.

رييس پليس امنيت عمومي استان خراسان رضوي گفت: دخترجواني كه در زمان دستگيري ميهمانان يك پارتي قصد فرار داشت، از طبقه ششم آپارتماني در مشهد به پايين سقوط كرد و در دم جان خود را از دست داد.
به گزارش ايسنا، سرهنگ پاسدار ناصر نجاريان در تشريح اين پرونده اظهار كرد: تعدادي از شهروندان ساكن در يكي از مجتمع‌هاي مسكوني در محدوده بلوار هاشميه مشهد از چندي قبل از رفت و آمد افراد مشكوك به يك واحد آپارتماني و برگزاري مجالس مختلط و پارتي كه با سر و صداهاي زيادي همراه بود اعلام نارضايتي كردند.
وي افزود: تيم‌هاي عمليات ويژه پليس امنيت عمومي در پيگيري اين پرونده محل مورد نظر را به طور كاملا نامحسوس تحت نظر قرار دادند و چهارشنبه شب گذشته كه تعدادي دختر و پسر جوان در اين آپارتمان اقدام به برگزاري مهماني مختلط و پارتي شبانه كرده بودند با هماهنگي مقام قضايي، محل را مورد بازرسي قرار دادند.
نجاريان خاطر نشان كرد: در اين عمليات چهار پسر جوان و چهار دختر جوان دستگير شدند و متاسفانه يكي از خانم‌هاي جوان كه به محض اطلاع از حضور پليس در محل، با حالتي غير طبيعي قصد فرار داشت، از تراس طبقه ششم ساختمان به پايين سقوط كرد.
رييس پليس امنيت عمومي خراسان رضوي ادامه داد: در اين حادثه زن جوان كه از ناحيه سر به شدت صدمه ديده بود در دم جان خود را از دست داد.
وي بيان كرد: متهم اصلي پرونده و دو متهم ديگر كه از محل متواري شده بودند نيز دستگير شده‌اند و به دستور مقام قضايي، جسد قرباني اين ميهماني شيطاني به پزشكي قانوني انتقال يافته است.
نجاريان گفت: در بازرسي از آپارتمان كه محل برگزاري ميهماني بود، مقاديري مشروبات الكلي، آلات و ادوات استعمال مواد مخدر و اقلام منكراتي كشف شد، اين در حاليست كه متهمان مقداري از مشروبات الكلي را قبل از ورود پليس به محل از پنجره آپارتمان به بيرون پرتاب كرده‌ بودند.
رييس پليس امنيت عمومي خراسان رضوي گفت: متاسفانه اين افراد بر اثر استفاده از مشروبات الكلي كنترلي بر رفتار و حركات خود نداشتند، تحقيقات پليسي درباره اين پرونده به دستور مراجع قضايي همچنان ادامه دارد.
 
 
--------------------------------------------
 
 
مرگ سوزناک!
 
نويسنده: غلامرضا تديني راد
سماور برقي که روي کابينت قرار داشت واژگون و در اين حادثه بدن مادرم به علت ريختن آبجوش به شدت دچار سوختگي شد. او که آن روز روزه گرفته بود خيلي بي تابي مي کرد و ما بلافاصله به بيمارستان امام رضا(ع) بيرجند مراجعه کرديم. حدود نيم ساعت گذشت و بالاخره با پي گيري که انجام دادم دو تن از پرستاران بيمارستان به سراغ مادرم آمدند و با انجام معاينات اوليه با اعلام ۲۵ درصد ميزان سوختگي، اظهار داشتند بيمارستان اتاق خالي ندارد. با ديدن بي تابي مادرم، لحظات بسيار سختي برايم سپري مي شد و من با عصبانيت دوباره موضوع را پيگيري کردم که بعد از يک ساعت، مادرم به داخل بخش بيمارستان انتقال يافت. مرد جوان افزود: من هر روز به بيمارستان سر مي زدم ولي حال مادرم روز به روز خراب تر مي شد. با نگراني که داشتم چندين و چندبار به مسئولان بيمارستان گفتم اگر لازم مي بينيد مادرم را به بيمارستان مجهزتري حتي به تهران يا مشهد انتقال دهيم چون مشکلي براي هزينه درمان او ندارم اما آن ها گفتند عجله نکنيد و اجازه بدهيد کارمان را انجام بدهيم. يک ماه گذشت و زخم هاي سوختگي مادرم عفوني شد. نمي دانستم چه کاري را انجام بدهم تا اين که مسئولان بيمارستان نامه اعزام مادرم به بيمارستان امام رضا(ع) مشهد را با اين مضمون که «بيمار به علت نبود امکانات کافي در اين بيمارستان» به آن مرکز درماني اعزام مي شود ارسال کردند. ساعت ۸ شب بود که از بيرجند به راه افتاديم و ساعت ۲ بامداد به بيمارستان امام رضا(ع) مشهد رسيديم. مادرم بلافاصله تحت مراقبت هاي ويژه کادر متخصص و دلسوز بخش سوختگي اين بيمارستان قرار گرفت اما به علت ورود عفونت به خون، متاسفانه پس از گذشت نيم ساعت فوت کرد. خراسان
 
 
--------------------------------------------
 
 

استقرار ۲۸۰ تيم پليس براي برخورد با مزاحمان در اطراف مدارس و مراکز آموزشي دخترانه
هم زمان با بازگشايي مدارس و مراکز آموزش عالي از امروز تيم هاي پليس مشهد به منظور برخورد با مزاحمت ها براي دختران دانش آموز و دانشجو در ۲۸۰ محل مستقر مي شوند. سرهنگ پاسدار احد کريمي فرمانده انتظامي مشهد ضمن اعلام اين مطلب به خراسان گفت: تيم هاي پليس در دو نوبت صبح و عصر در اطراف مدارس و مراکز آموزشي دخترانه مستقر مي شوند و با مزاحمان به خصوص موتور سواران مزاحم برخورد و آن ها را دستگير مي کنند و تحويل مقام قضايي مي دهند. وي افزود: مردم نيز مي توانند با مشاهده مزاحمت ها براي دختران دانش آموز و دانشجو موضوع را به واحدهاي پليس اطراف مدارس و پليس ۱۱۰ اطلاع دهند.
 
--------------------------------------------
 
 
ترامادول مرد عاشق را بعد از 5 سال از زن جدا كرد
زنی در دادگاه خانواده گفت:‌ شوهرم معتاد به ترامادول است و این موضوع مرا عذاب داده و طلاق می‌خواهم.
 به گزارش فارس، زن و مردی جوان با مراجعه به دادگاه خانواده 2 (ونک) دادخواست طلاق توافقی خود را به قاضی غلامرضا احمدی دادرس شعبه 271 این مجتمع قضایی خانواده ارائه کردند.
زن 25 ساله با بیان اینکه حدود 5 سال از زندگی‌ مشترک ما می‌گذرد و یک فرزند 4 ساله داریم،‌ اظهار داشت:‌ من با شوهرم توافق کردم که بدون دعوا و دردسر از یکدیگر جدا شویم.
وی با اشاره به اینکه کامیار، پسرم باید در کنار من به زندگی ادامه دهد چرا که پدرش صلاحیت نگهداری از او را ندارد، ادامه داد: 5 سال پیش طی یک رانندگی تصادف کردم و آسیب جدی به صورتم وارد شد؛ در همان زمان شوهرم به دلیل به هم ریختن اعصابش قرص ترامادول مصرف کرد و این اعتیاد هم تاکنون باقی مانده است.
مرد جوان در دادگاه خانواده ونک حضور داشت و در مقابل قاضی احمدی با اشاره به اینکه به خاطر علاقه‌ زیادی که به همسرم دارم، حاضرم هر کاری که او بخواهد انجام دهد، بنابراین با طلاق موافقت می‌کنم، گفت: طی تصادفی که همسرم داشت و آسیب جدی به او وارد شد از نظر روحی صدمه دیدم و در همان زمان در یک ساعت سه بسته سیگار کشیدم که این نشاندهنده علاقه بسیار من به همسرم است.
وی عنوان کرد به دلیل عشقی که به همسرم دارم، معتاد به ترامادول شدم چرا که در زمان آسیب‌ دیدن همسرم برای راحتی اعصابم از قرص ترامادول استفاده کردم و این موضوع ادامه پیدا کرد، در حال حاضر مشکل اساسی ما اعتیاد من به ترامادول است.
زن بار دیگر در حضور قاضی احمدی گفت: شوهرم 6ماه پیش اعتیاش را ترک کرده است ولی من حاضر نیستم در کنار شوهرم که در یک کارواش کار می‌کند، زندگی کنم و طلاق می‌خواهم.
مرد در حضور قاضی احمدی عنوان کرد: بر اثر مصرف زیاد ترامادول، دو بار تشنج کرد و 6 ماه است که ترامادول را ترک کردم و در حال حاضر تنها سیگار می‌کشم ولی همسرم این امر را باور ندارد.
وی با بیان اینکه همسرم 5 ماه است که خانه را ترک کرده است، گفت:‌ خانه‌ای که من و همسرم در آن زندگی می‌کردیم توسط مادرزنم تهیه شده است و در حال حاضر همسرم به خانه مادرش رفته و من تنها در آپارتمانی که مادرزنم به ما داده است به زندگی ادامه می‌دهم.
زن در ادامه بیان کرد: در حال حاضر باید از شوهرم جدا شوم تا به صورت کامل اعتیاد خود به ترامادول را ترک کند و بعد از سلامت کامل دوباره به زندگی در کنار ما ادامه دهد.
قاضی این پرونده خطاب به زن عنوان کرد: در حال حاضر گذشت کرده و به یکدیگر محبت ورزید. همچنین فرصتی به شوهر خود بدهید تا گذشته را جبران کند.
زن خطاب به قاضی احمدی گفت: اگر شوهرم خانه مستقل و کار معین به غیر از کارواشی داشته باشد حاضرم در کنارش به زندگی ادامه دهم.
قاضی این شعبه گفت: مرد مکلف است که نفقه زن را بدهد و زن نیز در زندگی مشترک اهتمام کرده و هر دو در کنار هم زندگی کنند.
زن بیان کرد: مهریه‌ام 6 هزار سکه بهار آزادی که در قبال بخشش آن نگهداری فرزند 4 ساله‌ام را می‌خواهم چرا که تمکن مالی داشته و می‌توانم فرزندم را تأمین کنم.
مرد 31 ساله در برابر قاضی این پرونده گفت:‌ تنها به خاطر علاقه به همسرم حاضرم هر کاری انجام دهم.
وی در خصوص نحوه آشنایی خود با همسرش عنوان کرد: ابتدا با یکدیگر آشنا شده ولی خانواده‌ها راضی نبودند و برای جلب رضایت خانواده‌ها با هم فرار کردیم و بعد از مدتی خانواده‌ها راضی شده و ازدواج کردیم.
قاضی احمدی بیان کرد: با توجه به این میزان عشق چرا به یکدیگر فرصت نداده و جدا می‌شوید؛ از مرد تعهد می‌گیرم که دیگر به قرص ترامادول روی نیاورد همچنین سیگار کشیدن را نیز کم کند.
زن خطاب به قاضی گفت: من حاضر به ادامه زندگی نیستم و تصمیمات خود را برای طلاق گرفته‌ایم.
قاضی احمدی بعد از شنیدن اظهارات طرفین، صورتجلسه را آماده و نگهداری فرزند را تا 15 سالگی به دلیل صلاحیت نگهداری به زن سپرد و مقرر کرد که مرد روزهای جمعه هر هفته از ساعت 10 صبح تا 2 بعدازظهر در محل سکونت زن و در حضور او به ملاقات فرزند بیاید.
وی ادامه داد: حکم طلاق صادر می‌شود و زن هیچ ادعای در خصوص جهزیه و نفقه خود و فرزند ندارد و در قبال بخشش مهریه نگهداری فرزند به مادر سپرده شد.
 
Bookmark and Share
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
قباد کریمی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۰۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۰
0
0
به نظر من حکم طلاق خیلی زود صادر شده
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: