کد خبر:۵۶۳
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۸۷ - ۰۶:۰۹
تعداد بازدید: 3241
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
وعده دروغ ازدواج ، فیلمبرداری، باجگیری ، تهدید به آبروریزی و ....
دختران دم بخت در تله شیطانی خواستگاران قلابی
در پی تماس تلفنی دختری ، مبنی براینکه مرد جوانی به نام عباس با طرح دوستی و وعده ازدواج ، اورا اغفال کرد ، به خانه مجردی اش کشاند و همراه ...
اعضای شبکه ای که با وعده های واهی ، دختران را فریب می دادند و پس از گرفتن تصویرهای غیر اخلاقی از خانواده های آنان باج می گرفتند دستگیر شدند.

فرمانده پلیس اسلامشهر ، گفت:در پی تماس تلفنی دختری ، مبنی براینکه مرد جوانی به نام عباس با طرح دوستی و وعده ازدواج ، اورا اغفال کرد ، به خانه مجردی اش کشاند و همراه سه نفر از دوستان خود ، تصاویر غیر اخلاقی ضبط کرد بلافاصله اکیپ ویژه ماموران دایره امنیت عمومی این شهرستان تحقیق موشکافانه را آغاز کردند.

سرهنگ «احمد میری» تصریح کرد : با اقدام گسترده اطلاعاتی و تحت نظر گرفتن نامحسوس مظنونان ، سرانجام سه عضو اصلی شبکه شیطانی به نام های عباس ، اکبر و حیدر که پاتوقشان یک واحد تولیدی پوشاک در «محمدیه»اسلامشهر بود ردیابی و دستگیر شدند.

این مقام ناجا ، ادامه داد: در بازرسی از کارگاه مورد نظر 15 لیتر مشروب الکلی و ادوات استعمال مواد مخدر به همراه مقداری تریاک کشف و این واحد صنفی با نصب پلاکارد «پلمب» شد.

وی اضافه کرد: مجرماندر بازجویی ها گفتند« ما با شناسایی دخترانی که خانواده پولداری داشتند طرح دوستی می ریختیم و با وعده دروغ ازدواج ، آنها را به پاتوقمان می کشاندیم و از روابط خصوصی ، فیلمبرداری می کردیم. پس از این که تصاویر دلخواه را به دست می آوردیم با خانواده دختران فریب خورده تماس می گرفتیم و ضمن افشای ماجرا ، تهدید می کردیم چنانچه باج درخواستی را ندهند آبرویشان را با پخش فیلمها می ریزیم.ما با همین شگرد از چندین خانواده اخاذی کردیم و دست آخر بازداشت شدیم.»

پلیس اسلامشهر با اشاره به تبعات ناگوار و جبران ناپذیر دوستی های خیابانی به خانواده ها هشدار داد: والدین به این نکته مهم توجه داشته باشند که بیرون از خانه ، همواره انسان های هوسران و بی رحم در کمین فرزندانشان به ویژه دختران دم بخت هستند.بنابراین ضروری است در کنار آزادی که به جگر گوشه های خود می دهند از کنترل رفتار و دوستی های آنان غافل نشوند و در کانون خانواده با ایجاد بستری آرام و پرعاطفه برای فرزندان خود مانع این شوند که در محیط بیرون با کوچک ترین ابراز محبت و علاقه از سوی تبهکاران ، واکنش نشان دهند تا به تله های شیطانی نیفتند.


--------------------
 
جنین سقط شده ، کنار شمشادها

تهران - خبرگزاری ایسکانیوز:جنین سقط شده ای که در شرق پایتخت پیدا شده است با دستور قضایی به پزشکی قانونی فرستاده شد.


به گزارش ایسکانیوز افسران کلانتری 127نارمک ، جمعه شب هنگام گشتزنی در حوزه استحفاظی خود ، جنین نارسی را کنار شمشادهای کنار خیابان پیدا کردند و ماجرا را به دادسرای جنایی تهران خبر دادند.

سپس بازپرس کشیک جنایی تهران در حالی دستور بردن جنین «روسری پیچ» به پزشکی قانونی را صادر کرد که شواهد نشان می دهد به طور پنهانی سقط شده است و هیچ بعید نیست قربانی رابطه شیطانی لقب بگیرد.گزارش ایسکانیوز می افزاید ، امروز این پرونده برای رسیدگی قضایی به «رضا جعفری» معاون سرپرست دادسرای ناحیه 27 سپرده و تلاش پلیس اداره اگاهی برای شناسایی متهمان آغاز شد.


-----------------


قاتل اینترنتی

یک زن ایرلندی که یک قاتل را از طریق اینترنت اجیر کرده بود تا شریک وی و فرزندانش را به قتل برساند محکوم به زندان شد.

Sharon Collins چهل و پنج ساله که زنی مطلقه و دارای دو فرزند است از طریق سایت امریکائی www.hitman.us.com (که اینک دیگر موجود نمی‌باشد) اقدام به استخدام یک قاتل نمود تا شریکش PJ Howard که یک سرمایه‌دار ایرلندی بانفوذ و ثروتمند می‌باشد را بهمراه دو فرزند وی به قتل برساند.

وی از طریق سایت مذکور با فردی که خود را Tony Luciano معرفی کرد و در اصل یک قمارباز مصری بنام «اسام عید» بود ارتباط برقرار نمود و پس از تحویل مبلغ پیش‌پرداخت سفارش قتل Howard را به وی داد.

بنا به گزارشاتی که در این پرونده موجود است وی آنچنان از کشته شدن شریکش اطمینان داشت که از طریق اینترنت سفارش یک جواز ازدواج را به یک سایت مکزیکی بنام Proxymarriage.com در ازای هزار دلار داد و با استفاده از این جواز یک گذرنامه ایرلندی با نام Sharon Howard گرفت.

این نقشه زمانی برملا شد که «عید» به ایرلند پرواز کرد و پس از دستبرد به دفتر Howard دو دستگاه کامپیوتر را از آن محل بسرقت برد.
وی بعد از آن ضمن برقراری تماس با یکی از پسران Howard و عودت یکی از کامپیوترها، او را از وجود چنین قراردادی آگاه ساخت و گفت اگر 150 هزار دلار به Luciano پرداخت شود وی از انجام مأموریتش منصرف خواهد شد.

پسر Howard بلافاصله پلیس را از جریان این اخاذی و تهدید به مرگ آگاه ساخت که در ادامه و با دستگیری «عید» دومین دستگاه کامپیوتر هم که حاوی اطلاعات مربوط به ایمیل‌های ردوبدل شده بین وی و Collins بود کشف گردید.

به گزارش پلیس در این ایمیل‌ها Collins به «عید» گفته بود از آنجائیکه Howard به زور وی را تبدیل به یک برده جنسی ساخته بود و در ازای قرار دادن او در اختیار اشخاص غریبه از این طریق کسب درآمد می‌نمود، وی برای محافظت از جان خود و فرزندانش مایل است تا او کشته شود. ادعائی که در همان ابتدا و با توجه به شخصیت فردی و شغلی Howard و وضعیت مالی وی مردود شناخته شد.

پس از یک محاکمه هشت هفته‌ای Collins به جرم توطئه با هدف قتل Howard و «عید» به جرم سرقت و اخاذی از طریق تهدید به مرگ مجرم شناخته شدند. حکم این دو در اکتبر اعلام خواهد شد.

صرفنظر از این پرونده عجیب اخیراً اینترنت به وسیله‌ای برای انعقاد قراردادهایی برای قتل اشخاص تبدیل شده است.
پلیس مکزیک بعد از مشاهده تبلیغاتی برای قبول سفارشات کشتن افراد آنهم با مبالغ ناچیزی در حد شش هزار دلار تحقیقات وسیعی را در این زمینه آغاز کرده است.

میگوئل آمیلیو گومز یکی از مقامات رسمی پلیس مکزیک در گفتگو با روزنامه Reforma اظهار داشت: «مشکل قاتلان اجیر شده "Hitman" یک مشکل حقیقی است که ما در سرتاسر کشور با آن روبرو می‌باشیم. برخی از افراد خدماتی را برای کشتن دیگران در ازای دریافت مبالغی ارائه می‌دهند.»
 
 
--------------------------
 
پيشنهاد رابطه نامشروع به پليس!
 
زني در ميشيگان پس از اينكه به خاطر مصرف مشروبات الكلي خودرواش متوقف شده بود، به اتهام پيشنهاد رشوه 10 هزار دلاري و رابطه نامشروع با يك افسر پليس بازداشت شد.

چند تن از شهروندان پس از مشاهده رانندگي ديوانه وار اين زن به پليس زنگ زده بودند. «اليزابت آن كومز» 30 ساله پس از دادن اين پيشنهاد توسط همان افسر پليس بازداشت شد.

اتهام وي رانندگي پس از مصرف مشروبات الكلي، رانندگي خطرناك با گواهينامه باطل شده و نيز پيشنهاد رشوه به پليس است.منبع:زمانه
 
---------------------
 
 
دختري در آتش
 
دختري که براي پايان دادن به زندگي اش خود را آتش زده است در يکي از بيمارستان هاي قزوين با مرگ دست و پنجه نرم مي کند. به گزارش ايسکانيوز تحقيقات پليس نشان مي دهد اين دختر 25 ساله به نام «فتانه» طي دعواي خانوادگي روي خود بنزين ريخته و خودسوزي کرده است. وضعيت عمومي اين دختر که در بخش مراقبت هاي ويژه به سر مي برد، وخيم اعلام شده است.
 
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: