کد خبر:۵۶۰۲
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۰ - ۱۵:۵۵
تعداد بازدید: 2436
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
شانس جذب در دانشگاههای دولتی
جزئیات جذب فوق لیسانسها در هیئت علمی
ثبت نام متقاضیان جذب در دانشگاهها که علاقمند هستند بر اساس فراخوان جدید مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم، عضو هیئت علمی دانشگاه شوند از امروز 15 شهریور ماه آغاز شد
رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی معتقد است دارندگان مدرک کارشناسی ارشد که متقاضی جذب به عنوان هیئت علمی در دانشگاهها هستند اگر غیرانتفاعی را انتخاب کنند شانس بیشتری برای جذب دارند اما تاکید می کند که آنها می‌توانند متقاضی دانشگاههای دولتی نیز باشند.

محمدرضا مردانی در گفتگو با خبرنگار مهر در این باره گفت: تعدادی از دانشگاه‌های دولتی کشور برای جذب عضو هیئت علمی با مدرک کارشناسی ارشد اعلام نیاز کرده‌اند بنابراین دارندگان مدرک کارشناسی ارشد که متقاضی جذب به عنوان عضو هیئت علمی هستند می‌توانند دانشگاه‌های دولتی که برای جذب دارندگان مدرک کارشناسی ارشد اعلام نیاز کرده‌اند را نیز انتخاب کنند.

رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم افزود: دانشگاه‌های برخی شهرستانها در اعلام نیازشان برای جذب هیئت علمی اعلام کردند که در برخی رشته‌ها دارندگان مدرک کارشناسی ارشد را نیز قبول می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: در برخی رشته‌ها مانند مهندسی کامپیوتر و رشته‌های گروه هنر چون دارندگان مدرک دکتری کم است بنابراین برخی دانشگاه‌های دولتی در این رشته‌ها، دارندگان مدرک کارشناسی ارشد را نیز به عنوان عضو هیئت علمی جذب می‌کنند.

رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم در عین حال گفت: البته به طور طبیعی افرادی که با مدرک کارشناسی ارشد می‌خواهند برای جذب هیئت علمی ثبت نام کنند اگر برای جذب در موسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی ثبت نام کنند موفق‌تر هستند و شانس بیشتری برای جذب دارند.

به گزارش مهر، ثبت نام متقاضیان جذب در دانشگاهها که علاقمند هستند بر اساس فراخوان جدید مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم، عضو هیئت علمی دانشگاه شوند از امروز 15 شهریور ماه آغاز شد. متقاضیان به مدت 20 روز یعنی تا 5 مهرماه فرصت دارند درخواست خود را با مراجعه به سامانه اینترنتی مربوطه ثبت کنند.
 

Bookmark and Share
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
هما
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۱
0
0
لطفا آدرس دقيق سايت ثبت نام جهت هيئت علمي را برايم ايميل كنيد
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: