کد خبر:۵۵۴۸
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۰ - ۱۰:۱۵
تعداد بازدید: 6485
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
جسد زن صیغه ای بر ترک موتورسیکلت!
مردي که جسد زن صيغه اي خود را بر ترک موتورسيکلت بسته بود و قصد داشت آن را در محلي پنهان کند، براي فرار از چنگ شهرونداني که به او مشکوک شده بودند ۲ تن را با چاقو مجروح کرد.
مردي که جسد زن صيغه اي خود را بر ترک موتورسيکلت بسته بود و قصد داشت آن را در محلي پنهان کند، براي فرار از چنگ شهرونداني که به او مشکوک شده بودند ۲ تن را با چاقو مجروح کرد.
به گزارش خراسان، اين ماجرا از آن جا آغاز شد که سرنشينان يک خودروي سواري در جاده قديم قوچان به راکب موتورسيکلتي که چيزي شبيه يک جسد را روي ترک موتورسيکلت بسته بود مشکوک شدند و به تعقيب موتورسيکلت پرداختند. موتور سوار نيز بدون توجه به شک شهروندان همچنان به مسير خود ادامه داد تا اين که با ورود به يکي از خيابان هاي بولوار توس به سمت روستاي نوري حرکت کرد. در همين هنگام وقتي موتورسيکلت به دست اندازي رسيد ناگهان گوشه چادر زنانه اي که روي جسد قرار داشت کنار رفت و پاي انساني نمايان شد. شک سرنشينان خودرو با مشاهده پاي جسد ديگر به يقين تبديل شد و قبل از آن که موتورسوار وارد روستا شود آن ها جلوي موتورسيکلت پيچيدند. موتورسوار که کنترل خود را از دست داده بود نقش زمين شد و رهگذران با مشاهده جسدي روي موتورسيکلت، بلافاصله او را محاصره و از فرارش جلوگيري کردند اما موتورسوار که خود را در معرض دستگيري مي ديد با بيرون آوردن يک قبضه چاقو به سمت شهروندان حمله کرد تا با ترساندن آنان از محل بگريزد. اين گزارش حاکي است: با آن که وي ۲ تن از شهروندان را با چاقو مجروح کرد ولي شهروندان وظيفه شناس باز هم در مقابل او مقاومت کردند و موضوع را به مرکز فوريت هاي پليسي اطلاع دادند. دقايقي بعد ماموران گشت کلانتري آبکوه خود را به روستاي نوري رساندند و مرد ۳۵ ساله را دستگير کردند. ماموران انتظامي سپس با قاضي علي اکبر صفائيان(قاضي ويژه قتل عمد) تماس گرفتند و او را در جريان حمل جسدي با موتورسيکلت قراردادند. مقام قضايي پس از صدور دستوراتي براي حفظ صحنه حادثه، خود نيز به محل عزيمت کرد.
با حضور قاضي ويژه قتل عمد، بررسي ها در اين باره آغاز و جسد زن جوان که حدود ۳۱ سال سن داشت به پزشکي قانوني حمل شد. موتورسوار مذکور که براي انجام بازجويي به کلانتري آبکوه هدايت شده بود ادعا کرد جسد مربوط به همسر صيغه اي او مي باشد اما تاکنون مدارکي که بتواند ادعاي او را ثابت کند ارائه نداده است. وي در اعترافات خود به قاضي صفائيان گفت: به اتهام سرقت موتورسيکلت زنداني شدم و زماني که دوران محکوميتم را سپري مي کردم همسرم از من طلاق گرفت.
بعد از آزادي از زندان با مقتول آشنا شدم و او را صيغه کردم. وي در ادامه اعترافاتش افزود: من خانه اي داشتم که آن را فروختم و با بخشي از پولم منزلي را در بولوار بهمن منطقه خواجه ربيع رهن کردم و بقيه پولم را دست بنگاه داري سپردم تا با آن کسب و کار کند. اما هر از گاهي به بنگاه دار زنگ مي زدم و از او مي خواستم تا مبلغي از پولي را که دستش دارم به همسر صيغه اي ام بدهد که او هم اين کار را مي کرد ولي بعد از مدتي متوجه شدم که همسرم با همدستي فرد ديگري قصد دارد پول هاي مرا بالا بکشد به همين دليل شب يکشنبه با او به مشاجره پرداختم و وقتي که همسرم قصد داشت بدون توجه به حرف هاي من از منزل بيرون برود ابتدا چند سيلي به صورتش زدم و سپس با مشت به بيني اش کوبيدم که خون از آن فواره زد و به حالت نيمه بيهوش روي زمين افتاد. وي ادامه داد: من پيکر او را به داخل اتاق کشاندم و روي تشک انداختم تا اين که روز بعد تصميم گرفتم جسد او را به خارج از شهر ببرم که مورد ظن شهروندان قرار گرفتم و دستگير شدم. گزارش خراسان حاکي است: در پي اعترافات اين مرد جوان و به دستور مقام قضايي، ماموران تجسس کلانتري آبکوه به منزل متهم به قتل در خواجه ربيع رفتند و به بررسي چگونگي درگيري آن ها پرداختند اين در حالي بود که خون زيادي روي تشک پهن شده در منزل مشاهده مي شد. هنوز پزشکي قانوني درباره علت دقيق مرگ اين زن ۳۱ ساله اظهارنظري نکرده است. بنابراين گزارش، پس از دستگيري متهم به قتل اعضاي خانواده ديگري نيز به کلانتري آبکوه مراجعه کردند در اين هنگام زن جواني به ماموران گفت: مي ترسم متهم خواهرم را کشته باشد اما متهم گفت: نه! خواهر شما در جاده قديم قوچان و منزل فلاني است و بدين ترتيب اعضاي اين خانواده با خيال راحت به منزل بازگشتند اما اين موضوع که آيا متهم زن ديگري هم اختيار کرده بود يا نه! ماجرايي است که تحت بررسي قرار دارد. شايان ذکر است: قاضي صفائيان پس از شنيدن اعترافات متهم، دستور قرار بازداشت موقت وي را صادر کرد و بدين ترتيب تلاش ماموران کلانتري آبکوه براي کشف زواياي پنهان اين پرونده جنايي آغاز شد.
 
 
-------------------------------------------
 
 
عكس‌هاي خصوصي دختر جوان را به خلوتگاه ابلیس كشاند
 
دختر جوان وقتی عکس‌های خصوصی‌اش را در دستان ابلیس جوان دید با چشمان اشکبار پای در خلوتگاه سیاه گذاشت.ماموران پليس اطلاعات و امنيت عمومي شهريار، یک ابلیس را که با طرح دوستي و وعده ازدواج با دختر جوان، او را به خلوتگاه شوم کشانده بود دستگیر کردند. سرهنگ مهدي يارندي، معاون اجتماعي نيروي انتظامي استان‌هاي تهران و البرز در تشريح اين خبر گفت: 18 مرداد‌ماه سال جاري در پي دريافت پرونده‌اي از سوي مراجع قضايي مبني بر اينکه زن جواني به نام «سيما» از سوي مردي به نام «شايان» مورد تهديد، اذيت و آزار، سرقت و تجاوز به عنف قرار گرفته است، رسيدگي به موضوع و شناسايي متهم در دستور کار ماموران پليس اطلاعات و امنيت عمومي قرار گرفت. اين دختر جوان در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: مدتي پيش پسر جواني که خود را شايان معرفي کرد پس از برقراري طرح دوستي و وعده ازدواج، آنقدر به من نزديک شد که من به حرف‌هاي وي اعتماد کردم و در يکي از روزها به اين بهانه که مي‌خواهد آهنگ و برنامه جديد به گوشي تلفن همراهم بريزد گوشي‌ام را از من گرفت و با استفاده از موقعيت به دست آمده عکس‌ها و فيلم‌هاي شخصي مرا به تلفن همراه خود بلوتوث کرد و تهديد کرد چنانچه ارتباط خود را با وي قطع کنم يا به خواسته‌هاي شيطاني وي تن ندهم عکس‌ها و فيلم‌هاي مرا در سطح شهر پخش خواهد کرد. دختر جوان در ادامه اظهارات تکان‌دهنده خود افزود: شايان روزي با من تماس گرفت و گفت که مي‌خواهد درباره موضوع مهمي با من صحبت کند و آدرس خانه‌ای را به من داد تا به آنجا بروم. من در ابتدا مقاومت کردم اما وقتي متوجه شدم مي‌خواهد تهديد خود را عملي کند چاره‌اي جز رفتن نداشتم. سيما با اظهار ندامت و پشيماني از اينکه چرا موضوع را به پليس اطلاع نداده است، ادامه داد: وقتي به خانه رفتم تصور نمي‌کردم آنجا خالي از سکنه است و شايان نيز نقشه شوم و شيطاني براي من طراحي کرده است. دختر جوان‌ که به خاطر دوستي خياباني و اعتماد بي‌جا عفت و آبروي خود را از دست داده بود با حالت گريان گفت: شايان 24 ساعت مرا در خانه خود حبس کرد و در اين مدت به مراتب مرا مورد آزار و اذيت قرار داد و فرداي آن روز مرا سوار خودرو کرده و در يکي از محله‌هاي شهريار رها کرد. سرهنگ يارندي تصريح کرد: با توجه به اظهارات این دختر با به دست آمدن سرنخ‌هاي اوليه از محل زندگي شايان، وي و همه پاتوق‌هاي احتمالي‌اش که امکان داشت در آنجاها حضور يابد تحت مراقبت نامحسوس ماموران قرار گرفت تا اينکه پس از چندين روز تلاش شبانه‌روزي سرانجام شايان 23 ساله دستگير و از وي کارت حافظه تلفن همراه دختر جوان و لپ‌تاپي که تصاوير شخصي سيما داخل آن بود به دست آمد. سرهنگ يارندي افزود: شایان پس از دستگيري در بازجویي فني پليس، جزئیات اقدامات شیطانی‌اش را پذیرفت. معاون اجتماعي پليس استان تهران و البرز با اشاره به حادثه تلخ رخ داده در پايان به پدر و مادرهای توصيه کرد با نظارت کافي بر رفتار فرزندان و پر کردن خلأ عاطفي جوانان، آنها را از گرفتار شدن در دام افراد سودجو و فرصت‌طلب حفظ کنند. وي در بخش ديگري از توصيه‌هاي خود به دختران جوان گفت: رفتارهای نامتعارف اجتماعي و دور از شأن و جايگاه خانواده ايراني، همچنين برخلاف آموزه‌هاي ديني سرانجامي جز ندامت و پشيماني همراه نخواهند داشت.
 
 
-----------------------------------
 
این مرد تصور می‌کرد همسر سابقش را کشته است
 
نجات زن جوان از حمله مرگبار مرد کینه‌جو
 
مرد کینه‌جو تصور می‌کرد مادر بچه‌هایش را کشته است و وقتی پیش روی پلیس قرار گرفت، پذیرفت قاتل است. این اعتراف وحشتناک در حالی صورت گرفت که همسر سابق وی در یک قدمی مرگ زنده مانده بود. ساعت 19 غروب هفتم خردادماه سال‌جاری مردی تکیده با دستان خون‌آلود خود را به کلانتری 171 شهرری رساند و ادعا کرد دقایقی پیش دست به قتل همسر مطلقه‌اش زده است. این مرد که در حالت غیرعادی بود، فریاد می‌زد: «ساعده» را کشتم. مادر بچه‌هایم را کشتم. من قاتل هستم و باید مجازات شوم.

نجات از مرگ
 
همزمان همسایه‌ها وقتی صدای فریادهای کمک زن تنها را شنیدند بلافاصله خود را به در خانه وی رساندند و با صحنه وحشتناکی روبه‌رو شدند. ساعده بشدت زخمی شده بود و با چهره خون‌آلود کمک می‌خواست. وقتی زن جوان به بیمارستان منتقل شد، پزشکان دیدند تا یک قدمی مرگ پیش رفته است.

اعتراف مرد انتقامجو

«مهدی» در بازجویی‌ها گفت: من 11 سال پیش با ساعده آشنا شدم و به سرعت قرار ازدواج گذاشتیم. زندگی خوبی داشتیم و همه چیز به سادگی می‌گذشت تا اینکه پس از 4 سال بچه‌دار شدیم. با به دنیا آمدن دخترمان زندگی رنگ و بوی دیگری به خود گرفت ولی کم‌کم ناسازگاری‌های ساعده شروع شد و به هر حرکت من ایراد می‌گرفت خسته بودم، تا اینکه دختر دیگرم به دنیا آمد. اوضاع خوبی نداشتم ساعده آرایشگری می‌کرد و من نقاشی ساختمان انجام می‌دادم از زندگی‌ام راضی بودم ولی ساعده پایش را در یک کفش کرد و گفت، طلاق می‌خواهد. چاره‌ای نداشتم به خاطر وی تن به این خواسته دادم از زندگی خود و بچه‌هایم گذشتم تا مسیر دیگری را برای ادامه زندگی پیدا کنند. یک سال و نیم از این جریان می‌گذشت که روز حادثه وقتی سرکار بودم دوستم با من تماس گرفت و گفت همسر سابقم قصد ازدواج مجدد دارد. کلافه شده بودم هرگز نمی‌توانستم ببینم همسرم با مرد دیگری ازدواج کند. به خانه‌اش رفتم. نمی‌خواستم برای بچه‌هایم پدرخوانده بیاورد. عصبانی بودم. با وی صحبت کردم ولی نتوانستم در برابر خشمم مقاومت کنم. تیغ موکت‌بری را در گوشه اتاق دیدم. برداشتم می‌خواستم ساعده را بکشم با ضربات تیغ وی را روی زمین انداختم همه صورت و دست‌هایش خونی شده بود و انگار دیگر نفس نمی‌کشید، ترسیده بودم به سرعت خانه را ترک کرده و خود را به کلانتری رساندم.
 
با ادعاهای این مرد 32 ساله وقتی مشخص شد ساعده در بیمارستان بستری است و در وضعیت جسمی خوبی بسر می‌برد مرد جوان به اتهام ضرب و جرح راهی زندان شد.
 
16 خردادماه سال‌جاری ساعده به دادسرای شهرری رفت و پیش روی دادیار دریانوش از شعبه ششم به شرح جزئیات پرداخت. این زن گفت: اوایل زندگی با مهدی خوب پیش می‌رفت تا اینکه مهدی رفتارهایش تغییر کرد و پله‌پله بدتر شد. خرجی نمی‌داد، دیر به خانه می‌آمد و بدبین بود. از این رفتارهای ناهنجارش خسته شده بودم، تصمیم گرفتم با وجود 2 دخترم از وی طلاق بگیرم وقتی پیشنهاد جدایی را به وی دادم، پذیرفت و به راحتی از هم جدا شدیم.
 
یک سال و نیم از این ماجرا می‌گذشت که با مردی آشنا شدم، وقتی به عقد موقت وی درآمدم متوجه شدم مهدی از این ماجرا باخبر شده همیشه در استرس بودم که روز حادثه به در خانه‌ام ‌آمد هرگز تصور نمی‌کردم چنین رفتاری را از خود نشان دهد. تیغ موکت‌بری را برداشت و به سمتم حمله کرد. می‌خواست به چشم‌هایم بزند که دست‌هایم را جلوی آن بردم و به دست و صورتم ضربه زد. دیگر توانی نداشتم. روی زمین افتادم و چیزی نفهمیدم. وقتی بیدار شدم ماموران اورژانس را در برابرم دیدم که در حال انتقال من به آمبولانس بودند.
 
وی افزود: از ترس مهدی از عقد موقت درآمده‌ام و می‌ترسم دوباره سرو کله‌اش پیدا شود و من و بچه‌هایم را به دردسر بیندازد.
 
بنا به گزارش خبرنگار «وطن‌امروز»‌، مرد کینه‌جو با دستور بازپرس روانه زندان شد و این در حالی بود که دیگر اتهام قتل نداشت و باید به خاطر حمله خونین و زشت کردن چهره همسر سابقش محاکمه شود.

 
-------------------------------------
 
 
 
 
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: