کد خبر:۵۴۷۳
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۱:۱۶
تعداد بازدید: 8372
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
اجساد با گريم به قبرستان مي‌روند!
يک سالن آرايش در انگليس فعاليتش را تا گريم جسد توسعه داده است. سالن آرايش «ايلاماسکا» آرايشگرهاي خود را به مراسم ترحيم مي‌فرستد تا خانواده مرحوم را براي مراسم خاکسپاري آماده کنند
يک سالن آرايش در انگليس فعاليتش را تا گريم جسد توسعه داده است. سالن آرايش «ايلاماسکا» آرايشگرهاي خود را به مراسم ترحيم مي‌فرستد تا خانواده مرحوم را براي مراسم خاکسپاري آماده کنند. اين سالن که به آرايش جسد نيز مي‌پذيرد اين کار را با مبلغي حدود 700 دلار انجام مي‌دهد. ايلاماسکا به موسسه لورتون و پسران (Leverton & Sons) يا مرده‌شورخانه‌هاي سنتي لندن پيوسته است. اندرو لورتون در اين‌باره گفت: هميشه وقتي براي انجام مراسم قبل از تدفين دعوت مي‌شويم خانواده و دوستان مرحوم از ما مي‌خواهند کار آرايش او را نيز انجام دهيم. اکنون موسسه لورتون براي ارائه خدمات آرايشي به مشتريان خود نيروهاي متخصص اين حرفه را به کار گرفته است
----------------------------------------------------
 
گرانترين خودروهاي جهان تصادف كردند

برخورد بنتلي با بنز، فراري و پورشه
در این تصادف عجیب خودروی بنتلی یک زن جوان به چهار خودروی دیگر شامل مرسدس بنز، فراری، استون مارتین و پورشه برخورد کرد که همگی از گرانترین خودروهای جهان محسوب می شوند.
به گزارش مهر ، اخیرا تصادفی در شهر مونت کارلو آمریکا رخ داد که بنابر اعلام کارشناسان جهان خودرو، گرانترین تصادف تاریخ محسوب شده البته نکته جالب اینکه راننده خاطی در این تصادف یک زن بوده است!
این زن جوان که سوار بر خودروی 250 هزار پوندی بنتلی (آزور) خود بود ناگهان به چهار خودروی دیگر برخورد کرد. خودروی وی در این تصادف به یک مرسدس بنز اس کلاس 75 هزار پوندی، یک دستگاه فراری مشکی مدل 430 به ارزش 143 هزار پوند، یک دستگاه استون مارتین مدل «رپید» به ارزش 150 هزار پوند و یک دستگاه پورشه 911 به ارزش 80 هزار پوند برخورد کرده بود که در مجموع قیمت آنها به 700 هزار پوند (قریب به یک میلیون دلار) خواهد رسید.
این تصادف در برابر دیدگان شهروندان مونت کارلو رخ داد و آنان شگفت زده از برخورد این همه خودروی گران به هم بودند. راننده زن خودروی بنتلی که مقصر تصادف بود به همراه دو تن از دوستانش در خودرو حضور داشت که به علت برخورد به خودروها از دو طرف امکان باز کردن دربها برای خروج را نیافتند. وی در این تصادف مجبور به پرداخت بیش از 40 هزار پوند (60 هزار دلار) خسارت شد.

 
----------------------------------------------------
 

وام‌های میلیاردی زن برج‌ساز
 
زن برج‌ساز وقتی با استفاده از شخصیت اجتماعی‌اش به کلاهبرداری میلیاردی پرداخت نمی‌دانست پشت میله‌های زندان باید آب خنك بخورد. این زن به خانواده خودش نیز رحم نکرده بود و با گرفتن یک میلیارد تومان نه‌تنها به وعده‌هایش عمل نمی‌کرد بلکه خود را از دیدگان آشنایان پنهان می‌کرد. چندی پیش مردی با مراجعه به دادسرای شمیرانات نزد بازپرس نیک‌صفت ادعا کرد در جریان خرید آپارتماني در دام یک زن حیله‌گر افتاده است. وی گفت: وقتی برای بازدید زمینی که در حال گود‌برداری بود، رفتم زن جوان خود را مدیرعامل یک شرکت ساختمانی معرفی کرد و با ظاهر‌سازی و چرب‌زبانی اعتمادم را به خود جلب کرد، به همین‌خاطر به بنگاه رفتم و با امضای قراردادي در حدود 30 میلیون تومان به عنوان بيعانه پرداختم و قرار شد که این زن اقدام به ساخت برج در حوالی خیابان دولت کرده و پس از یک سال آپارتمان مرا تحویل دهد. مابقی پول را هم باید هنگام تحویل آپارتمان می‌پرداختم. این مرد ادامه داد: 3 ماه بعد زمانی که برای بازدید آپارتمان خود به خیابان دولت رفتم ناباورانه دیدم که هیچ اقدامی برای ساخت‌وساز برج صورت نگرفته است و من فریب وعده‌های زن برج‌ساز را خورده بودم. پس از شکایت این مرد، پلیس به بررسی ویژه پرداخت و این حقیقت افشا شد که این برج‌ساز زن به بیش از 20 زن و مرد وعده‌ داده و به بهانه پیش‌فروش آپارتمان مجلل پول گرفته و فراری شده است. تحقیقات نشان داد، مالباخته‌ها با پرداخت 10 تا 40 میلیون تومان به عنوان بیعانه در دام این زن گرفتار شده بودند و بررسی‌ها حاکی از آن بود که «سوسن» در حدود 3 میلیارد تومان از مالباخته‌ها کلاهبرداری کرده و فراری شده است. همزمان با افشای این جزئیات خواهر و برادر این زن به دادسرای شمیرانات مراجعه کردند و پرده از کلاهبرداری‌ یک‌میلیاردی وی برداشتند. خواهر سوسن اظهار داشت: این زمینی که وی اقدام به پیش‌فروش آپارتمان و کلاهبرداری از آن کرده متعلق به پدرش است. وی افزود: این زمین ارثیه همه خواهران و برادران است. سوسن با وکالت‌نامه و سند جعلی دست به کلاهبرداری زده است. خواهر کلاهبردارم همچنین با استفاده از اسناد یکی از آپارتمان‌های پدری‌ام وام یک‌میلیاردی هم گرفته است و اقساط آن را پرداخت نکرده به همین خاطر بانک خانه را به حراج گذاشته است. با روشن شدن کلاهبرداری 4 میلیاردی این زن، بازپرس نیک‌صفت دستور ردیابی و دستگیری وی را صادر کرد. ماموران پاتوق‌های احتمالی وی را تحت‌نظر قراردادند اما موفق به شناسایی وی نشدند تا اینکه دریافتند این زن با تنها پسر 19 ساله‌اش که عضو یکی از تیم‌های سرشناس فوتبال تهران در رده نوجوانان است، تماس تلفنی دارد. بازپرس دستور بازداشت این فوتبالیست 19 ساله را صادر کرد تا مخفیگاه مادرش را لو دهد. همزمان با بازداشت وی، زن کلاهبردار خود را تسلیم پلیس کرد و پسر فوتبالیستش آزاد شد. این زن در بازجویی‌ها به کلاهبرداری اقرار کرد و بازپرس نیک‌صفت برای وی به اتهام کلاهبرداری سنگین قرار مجرمیت صادر کرده تا وی در دادگاه عمومی محاکمه شود.

 
 
---------------------------------------------
 
 
عشوه شيطاني!

يک عمر شاگردي کردم و براي لقمه اي نان بخور و نمير رنج کشيدم. اما بالاخره به هر بدبختي که بود از شوفري نجات پيدا کردم و با گرفتن وام هاي سنگين بانکي يک کاميون خريدم.روزي که خودرو را تحويل گرفتم همسر بيچاره ام که هميشه در مشکلات زندگي تکيه گاهم بود، با شوق و ذوق گفت: از اين به بعد بايد يک لقمه نان بخوريم و صد بار شکر بگوييم. افسوس من قدر زندگي ام را ندانستم و متاسفانه در دومين سفرکاري با زني بزک کرده و فريبکار روبه رو شدم و اين همه بدبختي و شرمندگي برايم درست شد.مرد ۳۷ ساله آهي کشيد و افزود: ۲ روز قبل در يکي از بنادر جنوبي کشور هنگام سرويس  و تميزکاري خودرو بودم که خانمي جوان با ظاهري زننده و بدحجاب جلو آمد و باب گفت وگو را باز کرد. او با عشوه گري هاي خود دلم را لرزاند و در حالي که لبخندي شيطاني بر لب داشت، به چشمانم خيره شد و گفت: اگر ايرادي ندارد يک زن تنها با شما همسفر شود؟با شنيدن اين جمله از زن روباه صفت به او خنديدم و بي درنگ جواب دادم: اگر افتخار بدهيد با کاميون سفر کنيد در خدمت شما هستيم. من موضوع را به شاگردم نيز اطلاع دادم و به او گفتم حواست را جمع کن چون کسي نبايد از اين مسئله بويي ببرد.بعدازظهر آن روز ما پس از بارگيري آماده شديم تا به راه بيفتيم. باور کنيد لحظه اي که به داخل مغازه رفتم تا کمي تنقلات بخرم عکس همسر و دخترم را که داخل کيف پولم بود ديدم، تصميم گرفتم زن غريبه را از خودرو پياده کنم ولي وقتي خيلي جدي جلو آمدم تا به او بگويم پياده شود، دوباره يخ غيرتم در آتش نگاه او ذوب شد و دلم لرزيد. من و شاگردم به همراه زن غريبه به راه افتاديم. او در طول مسير با عشوه و ناز مزه پراني مي کرد و ...! ما پس از دو شبانه روز به نزديکي شهرستان بردسکن رسيديم و در پارکينگ مشغول استراحت شديم. در آن لحظه ناگهان تلفن همراه زن جوان زنگ خورد و او که پس از گفت وگوي تلفني خيلي ناراحت شده بود به بهانه خريد تنقلات غيبش زد. وقتي به داخل کاميون برگشتم ديدم يادداشتي با اين مضمون که در شهر منتظرتان هستم گذاشته است. ما با تعجب از اين موضوع به راه افتاديم ولي در ايست و بازرسي، پليس خودرو را توقيف کرد و از داخل کاميون ۴۲ کيلوگرم ترياک که داخل کيف مسافرتي زن جوان بود، کشف شد. من و شاگردم تازه فهميديم چه کلاهي سرمان رفته است.حالا نمي دانم من بخت برگشته با اين مشکل و آن همه قسط و وام بانکي چه خاکي بر سرم بريزم و چه بلايي به سر خانواده ام خواهد آمد؟ سرهنگ «حيدر مرزبان» فرمانده پليس شهرستان بردسکن درباره اين پرونده گفت: با توجه به سرنخ هاي موجود زن جوان نيز بلافاصله در حوزه استحفاظي اين فرماندهي شناسايي و دستگير شده است و تحقيقات از اين متهمان همچنان ادامه دارد.
 
----------------------------------------------
 
 
مردي كه صداي حركت چشمش را مي‌شنود! 

مردي انگليسي با مراجعه به پزشك ادعا كرد مي‌تواند صداي حركت كره چشمش را بشنود. به گزارش فاكس‌نيوز بعد از بررسي‌هاي صورت گرفته پزشكان تشخيص دادند كه مابوت 57 ساله از شرايط نادري برخوردار است كه قادر به شنيدن صداي دروني بدنش است. اين مرد قادر به شنيدن صداي ضربان قلبش است و صداي جويدن غذا وی را آزار مي‌دهد. مابوت گفت: يك روز عصر در حالي كه تنها در خانه بودم صدايي مثل كشيدن سنباده روي چوب توجهم را جلب كرد، اطراف را نگاه كردم اما متوجه نشدم. بعدا فهميدم اين صدا با حركت كردن چشم‌هايم ايجاد مي‌شود. به گفته او نخستین نشانه‌هاي اين مشكل از سال 2005 آشكار شد. سی تي اسكن انجام شده وجود يك سوراخ كوچك در داخل استخوان جمجمه را نشان مي‌دهد كه باعث بروز اين مشكل شده است.
 
 
--------------------------------------------
 
 
پليس آمريکا در جست وجوي عامل حمله سريالي به زنان فروشنده

پليس آمريکا هنوز نتوانسته است مردي را که روي بدن زنان فروشنده با چاقو يا شيء تيز ديگري خراش مي اندازد دستگير کند. به گزارش سي بي اس مقامات پليس ويرجينيا همچنان در تعقيب مردي هستند که به طور سريالي حملاتي را عليه فروشندگان زن جوان در مراکز خريد انجام داده است. طبق گفته هاي «لوسي کلادول» سخنگوي پليس، آخرين حمله اين مرد در فروشگاه «فاير اکاس» در ساعت ۳۰: ۵ عصردوشنبه رخ داده است. بنا به گفته وي قرباني که زني جوان بوده در داخل فروشگاه پس از شنيدن صداي افتادن جعبه هاي لباس، درد ناشي از شيئي نوک تيز را در پشتش احساس مي کند. او اثري از مهاجم نديده اما متوجه شده که بخشي از پشتش به وسيله تيغ يا چاقو بريده شده است. حملات مشابه اين حادثه، در ۶ماه اخير در فروشگاه هاي اين ناحيه سابقه داشته است. يکي ديگر از قربانيان اين حملات زنجيره اي زني باردار بود که در يک فروشگاه در ويرجينياي شمالي مورد حمله قرار گرفت او گفته قبل از اين که مورد حمله قرار بگيرد مرد او را کنار زده و به او گفته فقط مچ بندش را مي خواهد. زن کيفش را محکم نگه داشته اما مرد يک بريدگي به طول ۳ اينچ بر بدن زن ايجاد کرده و گريخته است.يک افسر پليس گفت: تا زماني که متهم دستگير نشود باز هم شاهد چنين اتفاقاتي خواهيم بود. وي ادامه داد: به نظرمي رسد متهم دچار نوعي اختلال جنسي به نام «پيکوئريسم» باشد. به اين معنا که مهاجم از حمله با چاقو و يا هر شيء  برنده و ايجاد بريدگي بر بدن جنس مخالف به رضايت جنسي مي رسد. در تصاويري که از دوربين هاي نظارتي فروشگاه ها به دست آمده مشخص شده که اين مرد حدود ۲۰ساله است. تا به حال ۵حمله از ويرجينياي شمالي گزارش شده است.پليس مطمئن است که اين جوان باز هم دست به اين حملات خواهد زد. آنها فروشگاه هاي مختلف را به طور مجزا تحت کنترل گرفته اند. درحالي که عکس هاي متهم انتشار داده شده است پليس همچنان در جست وجوي اوست.خراسان
 
 
 
------------------------------------------
 
 
عاملان يک جنايت، جسد زني را به آتش کشيدند
جسد زني که به طور کامل سوخته بود داخل کال روستاي «رود خين» در مشهد کشف شد. به گزارش خراسان، حدود ساعت ۱۱صبح روز گذشته، اهالي روستاي رود خين و افرادي که از کنار کال عبور مي کردند با مشاهده جسد سوخته يک انسان، با مرکز فوريت هاي پليسي ۱۱۰ تماس گرفتند و ماجرا را به نيروهاي انتظامي اطلاع دادند. در پي دريافت اين خبر و به دستور سروان بهرام زاده (رئيس کلانتري آبکوه)ماموران انتظامي به محل اعلام شده عزيمت کردند. دقايقي بعد زنگ تلفن همراه قاضي ويژه قتل عمد که در حال بازگشت از محل بازسازي صحنه جنايت در شهرک طرق بود به صدا درآمد و ماموران انتظامي موضوع کشف جسد سوخته را به مقام قضايي اطلاع دادند.با حضور قاضي علي اکبر صفائيان درمحل کشف جسد، بررسي هاي قضايي در اين باره آغاز شد. جسد مربوط به زني بود که عامل يا عاملان جنايت پس از کشتن وي، جسدش را به داخل کالي در منطقه فدک برده و با ريختن چوب و خار و خاشاک به آتش کشيده بودند. عامل يا عاملان اين جنايت هولناک به اندازه اي چوب و مواد قابل اشتعال ريخته بودند که جسد به طور کامل در شعله هاي آتش سوخته بود.

-------------------------------------------
 
 
طلاق در جشن تولد یک‌سالگی دختر 

زني در دادگاه خانواده گفت: همسرم مرتب به مسافرت‌هاي مختلف مي‌رود و به خانواده‌اش توجهي نمي‌كند، در حالي سفرهاي او كاري نيست و اكثر آنها جنبه تفريحي دارد. زني با حضور در دادگاه خانواده و همزمان با تولد يك‌سالگي تنها بچه‌اش، درخواست طلاق خود را به قاضي جلسه ارائه كرد و گفت: حدود 3 سال است كه با همسرم ازدواج كرده‌ام و يك دختر يكساله دارم كه تنها وجود بچه‌ام در اين يك‌سال توانست تسكين‌دهنده من در اين زندگي باشد.وي افزود: همسرم مدام در مسافرت است و اصلا توجهي به خانواده‌اش ندارد و مرتب با دوستانش در رفت و آمد است، الان 3 سال است كه ازدواج كرده و يك سفر 2 نفره را تجربه نكرده‌ايم. او حاضر است مرا همراه دوستان و خانواده‌ام به سفر بفرستد اما خودش همراه من نيايد، ابتدا كار را بهانه قرار مي‌داد اما با گذشت زمان متوجه شدم او مايل نيست همراه من به مسافرت بيايد و تاكنون دليل موجهي براي اين كار خود عنوان نكرده است.وي خاطرنشان كرد: 2 سال از زندگي مشترك‌مان گذشته بود كه به قصد جدايي راهي دادگاه شدم اما متاسفانه متوجه شدم باردار هستم. اوايل كلي خود را سرزنش كردم اما بعد از مدتي كه وجود كودكم را در وجود خود حس كردم از طلاق منصرف شده و به زندگي ادامه دادم به اين اميد كه بچه‌مان موجب شود همسرم بيشتر به خانواده‌اش توجه كند.اين زن جوان بيان كرد: هر زمان كه به همسرم اعتراض مي‌كردم به سفرهاي طولاني‌مدت نرود، مرا بشدت كتك مي‌زد و مي‌گفت من زندگي تو را تامين مي‌كنم و تو نبايد در كارهاي من دخالت كني اما بعد از تولد دخترم ديگر مرا كتك نزد اما سفرهايش همچنان ادامه داشت طوري که شايد هفته‌اي 2 بار به منزل بيايد. من از اين وضع خسته شده‌ام بویژه در حال حاضر كه با به دنيا آمدن بچه‌ام مسؤوليت سنگيني برعهده من است زيرا اگر بچه‌ام در غياب او بيمار شود، مرا بشدت سرزنش كرده و بي‌مسؤوليت مي‌خواند.مرد جوان كه در دادگاه حضور داشت در پاسخ به اظهارات همسرش گفت: يكي از تفريحات مورد علاقه من، سفر است. وقتي به سفر مي‌روم احساس آرامش مي‌كنم در حالي كه همسرم شخصیتی منزوي دارد و از من انتظار دارد مانند او باشم در حالي كه من از اوايل جواني اينگونه بودم و سفر نرفتن براي من حكم مرگ تدريجي را دارد.زن در ادامه اظهارات همسرش خاطرنشان كرد: همه حرف‌هاي همسرم بهانه است. او از ابتدا فردي نبوده كه بتواند زندگي متاهلي را اداره كند. او همچنان در دوران مجردي خود باقي مانده است، من مي‌خواهم تا بچه‌ام بزرگ‌تر نشده از پدرش جدا شوم زيرا او لياقت داشتن بچه‌ را ندارد. بر اساس اين گزارش، زن جوان در ادامه دادگاه در قبال گرفتن حضانت بچه‌، همه مهريه خود را كه 1362 سكه بهار آزادي بود، بخشيد و قاضي جلسه در روز تولد بچه‌ اين زوج جوان، حكم طلاق را صادر كرد.
 
 
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: