کد خبر:۵۴۶
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۸۷ - ۰۵:۳۵
تعداد بازدید: 2027
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
آزار و اذيت، پايان وعده ازدواج
دقايقى بعد از ورود به خانه و زمانى که آن سه نفر مقدار زيادى مواد مصرف کردند، ناگهان به سمت من حمله کرده و مرا مورد ...
تجاوز پايان وعده ازدواج

با اعلام شکايت دخترى که مدعى است در جريان يک خواستگارى قلابى مورد تجاوز قرار گرفته است، سه متهم با دستور بازپرس جنايى پايتخت بازداشت شدند.‌ ‌حدود دو ماه قبل دخترى جوان با مراجعه به شعبه‌ى سوم بازپرسى دادسراى امور جنايى تهران در مقابل قاضى حسين روشن مدعى شد: از مدت‌ها قبل با دخترى 16 ساله به نام مليحه دوست شدم که از او خواستم اگر در ميان دوستان همسر 30 ساله‌اش جوان خوبى سراغ داشت، براى ازدواج معرفى کند. بعد از مدتى مليحه با اين ادعا که جوان مورد نظر را پيدا کرده است، مرا براى آشنايى با او به منزلش دعوت کرد.

وقتى به خانه‌ى مليحه رفتم، مشاهده کردم همسر مليحه به همراه دو نفر ديگر که يکى از آنها جوان مورد ادعاى مليحه بود مشغول مصرف مواد مخدر هستند. دقايقى بعد از ورود به خانه و زمانى که آن سه نفر مقدار زيادى مواد مصرف کردند، ناگهان به سمت من حمله کرده و مرا مورد تجاوز قرار دادند.‌ ‌در پى اظهارات اين دختر، بازپرس جنايى دستور شناسايى و بازداشت متهمان را صادر کرد که نهايتا عصر روز گذشته مليحه و همسرش به همراه خواستگار قلابى بازداشت و به مقام قضايى در دادسراى ناحيه‌ى 27 تهران تحويل داده شدند.‌ ‌

صبح ديروز مليحه در بازجويى‌هاى به عمل آمده منکر تجاوز شد و اظهار کرد که دختر جوان با تمايل به منزل او آمده و اجبارى در کار نبوده است.منبع:فرهنگ آشتي


-------------------------

خودکشي يک دختر دانشجو در آمريکا

يک دختر دانشجو در امريکا بخاطر بي توجهي مسوولان دانشگاه به درخواستهايش خودکشي کرد.

به گزارش شبکه تلويزيوني فاکس نيوز، گروهي از جوانان تبهکار در ا قدامي جنايتکارانه به مِيگِن ، يک دختر دانشجوي بيست و يک ساله ، تجاوز به عنف کردند. قرباني اين جنايت پس از اين رويداد به مسوولان يکي از دانشگاههاي نيويورک که در ان تحصيل مي کرد شکايت کرد و خواستار کمک انها شد. اما مسوولان دانشگاهي به درخواست اين دختر دانشجو براي کمک به او توجهي

توجه نشان ندادند. اين دختر دانشجو که با اين وضعيت مواجه شده بود سرانجام تصميم گرفت با خودکشي به زندگي خود پايان بدهد.

فيلم اين جنايت وجود دارد اما از ارائه ان به وکلاي اين دختر قرباني خودداري مي شود.


-------------------------


7 گوني سكه در خانه پيرزن گدا

ماموران كلانتري اصفهان هنگامي كه قصد تخليه خانه يك پيرزن 70 ساله را داشتند، 7 گوني سكه را از اين محل كشف و ضبط كردند.

به دنبال شكايت مردي از مستاجر 70 ساله خود كه از سال‌ها پيش در اين خانه زندگي و تكديگري مي‌كرد، دستور قضايي براي تخليه خانه صادر شد. ماموران كلانتري 17 اصفهان با عزيمت به محل و ورود به خانه اين پيرزن 70 ساله به نام ماهرخ 7 گوني مسكوكات رايج و مقاديري اسكناس‌هاي قديمي و غيرقابل استفاده را كه توسط وي نگهداري مي‌شد، كشف و ضبط كردند.

ماموران با كشف اين مقدار سكه و پس از ساعت‌ها شمارش آنها، موضوع را صورتجلسه كرده و به مقام قضايي گزارش كردند.تحقيقات حاكي از آن است كه ماهرخ 70 ساله از سال‌ها قبل به تنهايي در اين محل زندگي مي‌كرده است و با تكديگري پول‌هاي جمع‌آوري شده را در اين گوني‌ها نگهداري مي‌كرده است.

آخرين خبرها حاكي است پس از دستور قضايي، ماهرخ 70 ساله تحويل يكي از آسايشگاه‌هاي اصفهان شد تا از وي نگهداري شود.منبع:جام جم


--------------------------

شكنجه و آزار و اذیت جنسی چند پسر نوجوان عراقی


یك پسر عراقی نظامیان انگلیسی را متهم به شكنجه و آزار جنسی وی و چند تن از دوستانش به دلیل دزدیدن شیر از پایگاه این نیروها كرد.

به نقل از دیلی میل، این پسر كه نامش حسن است و در زمان وقوع تجاوز ۱۴ سال سن داشته است اظهار كرده كه در می ۲۰۰۳ و چند هفته پس از حمله آمریكا به عراق وی و دوستانش قصد دزدیدن شیر از پایگاه نیروهای بریتانیایی را داشته‌اند.

در صورت اثبات ادعاهای وی این دومین مورد پرداخت خسارت از طرف وزارت دفاع بریتانیا به عراقی‌ها خواهد بود. تنها چند روز پیش وزارت دفاع به علت مرگ یك غیر نظامی عراقی به علت شكنجه در زندان مجبور به پرداخت ۳ میلیون پوند خسارت شده بود.
این پسر مدعی شده كه نیروهای بریتانیایی آن‌ها را كتك زده و مجبور كرده‌اند تا لخت شوند و او را مجبور به رابطه ‌با یكی از دوستانش كرده و از آن‌ها عكس گرفته‌اند.

وی گفت: "آن‌ها به شدت ما را كتك زدند و بعد از این كه ما را وارد پایگاهشان كردند كتك‌ها شدت یافت. سپس به ما دستور دادند لباس‌هایمان را درآوریم اما این كار را نكردیم و‌ آن‌ها با شدت ما را كتك زدند تا این كه مجبور به این كار شدیم و بعد از آن ما را مجبور به انجام دادن اعمال كثیفی با یكدیگر كردند كه در آن لحظه تنها آرزوی مرگ می‌كردم. آن‌ها از توهین و آزار ما لذت می‌بردند."

مازن یونس از عراقی‌هایی كه هم اكنون در حال كمك به حسن ۱۹ ساله و سایر قربانیان این جنایت است می‌گوید: "رفتار بریتانیایی‌ها از صدام هم بدتر بوده است."
سخنگوی وزارت دفاع بریتانیا روز گذشته گفت: "پرونده این اتهامات به پلیس نظامی پادشاهی برای انجام تحقیقات ارجاع شده است. همه جوانب اتهامات وارده به شدت تحت تحقیق قرار خواهد گرفت و در صورت اثبات مسببان این ماجرا مجازات شده و از قربانیان جبران خسارت خواهد شد." منبع:فارس


--------------------------

جنايت خونبار پايان اختلاف يك زوج

اختلاف بين يك زوج در كرمانشاه با جنايتي تلخ پايان يافت. اين جنايت پس از آن رقم خورد كه «حميد» 30 ساله، کارگر پمپ بنزين، براي برگرداندن همسرش پس از سه ماه قهر، به منزل مادرزنش مراجعه كرد؛ اما بگو مگوي بين آنها بالا گرفت و «حميد» درحاليكه به شدت عصباني بود، با اسلحه‌اي كه در دست داشت، مادر زنش را به ضرب گلوله، از ناحيه سينه مجروح كرد.

با مشاهده اين صحنه، همسر وي پا به فرار گذاشت و پس از خروج از منزل، داخل فروشگاه مواد غذايي در نزديكي محل شد. اما همسرش وي را تعقيب و سه تير به سمت وي شليك كرد و به زندگي اين زن پايان داد.

در ادامه، «حميد» كه در جريان تعقيب و كشتن همسرش با ماموران كلانتري مواجه شده بود، به محض رؤيت آنها به منزل مادرزنش بازگشت و با سلاح کمري، اقدام به شليک تير به سر خود كرد.

در اين حادثه، مادر زن قاتل كه به شدت مجروح شده بود، براي درمان به بيمارستان انتقال يافت.

بدين ترتيب اين اختلاف خانمان‌برانداز، با وقوع دو قتل، جنايتي خونين را رقم زد.منبع:ايسنا


--------------------

صدور اجازه سقط جنين برای دختر 11 ساله

كميته دولتي روماني براي يك دختر 11 ساله كه از طرف عموي 19 ساله خود مورد تعرض قرار گرفته بود، مجوز سقط جنين صادر كرد.

به گزارش روزنامه مليت چاپ تركيه، در حالي كه كميته دولتي روماني با توجه به استثنايي بودن وضعيت بارداري دختر ياد شده كه بيست و يكمين هفته از بارداري خود را پشت سر گذاشته چنين مجوزي را صادر كرده اين مسئله در كشوري كه مسيحيان ارتدوكس در اكثريت بسر مي‌برند موجب مباحث بسياري شده است.

در اين ميان ولادايليسكو عضو كميته دولتي و مسئول وزارت بهداشت روماني با اشاره به نامه اين دختر 11 ساله خطاب به اعضاي كميته دولتي مبني بر اين كه وي خواهان رفتن به مدرسه و بازي كردن است و تأكيد كرده كه اگر فرزندي به دنيا بياورد زندگيش تيره و تار مي‌‌شود، افزود: اين دختر‌ اگر فرزندي به دنيا بياورد به سلامتي عقلش به طور جدي زيان وارد مي‌شود.‌

در روماني در سال گذشته (2007) 533 دختر حدود 15 ساله اقدام به كورتاژ كردند. از سوي ديگر 2 هزار تن نيز در همين سنين فرزند خود را به دنيا آوردند. منبع:زمانه
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: