کد خبر:۵۴۰۶
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۰ - ۲۱:۱۱
تعداد بازدید: 2508
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
مردم از نان گران و بی‌کیفیت ناراضی هستند
مردم در برخوردهایی که با مسئولان دارند، نشان می‌دهند که از نان گران و بی‌کیفیت ناراضی هستند و سخن‌ آنها نیز این است که فقدان نظارت بر نانوایی‌ها موجب شده است که مردم چاره‌ای به جز خرید نان بی‌کیفیت نداشته باشند
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس با انتقاد از تداوم عرضه نان بی‌کیفیت به مردم، تأکید کرد: پس از حذف یارانه آرد و واقعی شدن قیمت نان، مردم انتظار داشتند کیفیت نانی که در اختیار آنان قرار می‌گیرد، افزایش پیدا کند، اما متأسفانه به علت نبود نظارت، این اتفاق تا به امروز رخ نداده است.
 
 "عیسی جعفری" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت از کاهش کیفیت نان با وجود حذف یارانه نان و واقعی شدن قیمت آن خبر داد و گفت: پس از حذف یارانه نان، چند روز کیفیت آن افزایش پیدا کرد، اما متأسفانه با گذشت زمان، نان گران باقی ماند و کیفیت خوب آن از بین رفت.

نماینده مردم کبودراهنگ و بهار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم در برخوردهایی که با مسئولان دارند، نشان می‌دهند که از نان گران و بی‌کیفیت ناراضی هستند و سخن‌ آنها نیز این است که فقدان نظارت بر نانوایی‌ها موجب شده است که مردم چاره‌ای به جز خرید نان بی‌کیفیت نداشته باشند.

وی با بیان این که حذف یارانه نان، بر خلاف بسیاری جنجال‌ها، اقدام مثبت و مؤثری برای جلوگیری از اسراف نان بوده است، تأکید کرد: حذف یارانه آرد و نان اقدامی بود که موجب شد از تبدیل گندم مرغوب کشور به نان خشک جلوگیری شود و از این راه چند میلیون تن گندم در سراسر کشور از نابودی و تبدیل شدن به خوراک دام نجات یابند.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس همچنین افزود: اصلی‌ترین خواسته مردم در شرایط کنونی، نظارت صحیح و مؤثر وزارت بازرگانی و اتحادیه‌های نانوایان بر کیفیت نانی است که با قیمت بالا در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

برچسب ها: نان ، كيفيت
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: