کد خبر:۵۳۹۰
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۰ - ۱۰:۰۶
تعداد بازدید: 2420
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
چاوز:براي درمان سرطان احتمالا نياز به شيمي درماني دارم
نبرد هوگو چاوز با سرطان برای بدست اوردن سلامتی خودش سئوالاتی را برسر توانائی وی دراداره کشورویا شرکت دوباره در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2012 مطرح کرده است

هوگو چاوز رئیس جمهور ونزوئلا امروز برای نخستین بار اعتراف کرد او ممکن است برای درمان سرطان خود نیاز به شیمی درمانی ویا پرتو درمانی داشته باشد . به گزارش مونیتورینگ اخبار خارجی واحد مرکزی خبر چاوز گفت در حال حاضر دومین مرحله نقاهت را پشت سر می گذارم و درباره وضع جسمانی خود در ساعات اینده با پزشک معالج درونزوئلا ملاقات خواهم داشت. وی گفت پزشک معالج من در ونزوئلا نتایج ازمایشا ت را پس از بازگشت از کوبا با من در میان خواهد گذاشت ودرصوریتکه پزشکان در ونزوئلا تشخص دهند شیمی درمان ویا پرتو درمانی مورد نیاز است این کار صورت خواهد گرفت.

متحدان هوگو چاوز رئیس جمهور ونزوئلا اصراردارند که او دومین مرحله نقاهت خودرا پشت سر می گذارند درحالی که یک منبع نزدیک به تیم پزشکی وی گفته است چاوز باید مدت زمانی طولانی برای سرطان روده شیمی درمان شود. به هرحال نبرد هوگو چاوز با سرطان برای بدست اوردن سلامتی خودش سئوالاتی را برسر توانائی وی دراداره کشورویا شرکت دوباره در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2012 مطرح کرده است .

برچسب ها: هوگو چاوز ، سرطان
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: