کد خبر:۵۳۶۷
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۰ - ۱۰:۰۱
تعداد بازدید: 5365
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
جنايت‌هاي سياه مردي كه از اعدام گريخت
مرد جنايتكار كه پس از دريافت رضايت اولياي دم از مجازات قصاص رهايي يافته بود، چندي پس از آزادي به اتهام آزار و اذيت چهار زن در دادگاه كيفري استان تهران پاي ميز محاكمه رفت.
 مرد جنايتكار كه پس از دريافت رضايت اولياي دم از مجازات قصاص رهايي يافته بود، چندي پس از آزادي به اتهام آزار و اذيت چهار زن در دادگاه كيفري استان تهران پاي ميز محاكمه رفت.
به گزارش خبرنگار ما، پرونده اين ماجرا از اواخر پائيز 89 به دنبال مراجعه زن جوان هراساني به اداره آگاهي اسلامشهر كليد خورد كه از مرد ناشناسي به اتهام آزار و اذيت و سرقت طلاهايش شكايت داشت. وي گفت: ساعاتي قبل مرد جواني كه خود را مأمور اداره آب معرفي مي‌كرد، وارد خانه‌ام شد تا از كنتور بازديد نمايد، اما همين كه مطمئن شد همسرم در خانه نيست، به طرفم حمله كرد و مرا به زور هدف آزار و اذيت قرار داد و پس از سرقت طلاهايم نيز متواري شد. با گذشت چند روز از اين شكايت، در حالي كه عمليات پليسي براي شناسايي متهم فراري آغاز شده بود، زن جوان ديگري با شكايتي مشابه اعلام كرد از سوي مرد مأمورنما هدف آزار و اذيت قرار گرفته است. تعداد شاكي‌ها به 4 تن رسيده بود كه متهم زماني كه به عنوان مأمور شهرداري وارد خانه پنجمين طعمه‌اش شده بود، با هوشياري صاحبخانه و حضور بموقع مأموران پليس به دام افتاد. وي ابتدا منكر هرگونه جرمي شد اما پس از مواجهه حضوري با چهار شاكي زن سناريوي ديگري را مطرح كرد. «عليرضا» - 25 ساله – كه صبح ديروز در شعبه 75 دادگاه كيفري استان تهران در برابر هيأت قضايي قرار گرفته بود، در دفاع از خود گفت: من با اين 4 زن رابطه داشتم و چند بار به خانه‌شان رفت و آمد كرده و از رابطه‌مان نيز فيلم تهيه مي‌كردم تا اخاذي كنم اما اتهام تجاوز را قبول ندارم و ادعاي آنان دروغ و بي‌اساس است.از سوي ديگر شاكي‌هاي مرد شيطان‌صفت با شنيدن اظهارات وي همگي با عصبانيت و ناراحتي گفتند: زمان ارتكاب جنايت سياه، در خانه تنها بوده‌اند و هيچ آشنايي قبلي با مرد تبهكار نداشته‌اند.تحقيقات قضايي نيز حاكي از آن است كه «عليرضا» 13 فقره سابقه كيفري دارد. او حتي به اتهام قتل عمد در آستانه قصاص قرار گرفته بود كه با رضايت اولياي دم نجات يافته بود. قرار است 5 قاضي پرونده بزودي حكم مرد شيطان‌صفت را صادر كنند.

 
----------------------------------------
 
 
طعمه هوس!

نويسنده: غلامرضا تديني راد
سرظهر بود و براي فرار از گرماي سوزان هوا، به عنوان مسافر سوار يک خودروي پرايد شدم. راننده اين خودرو که مرد جواني بود با ديدن هر خانم بد پوششي در کنار خيابان، متلکي مي گفت و مي خنديد.

او لحظاتي بعد، شماره تلفني را به دستم داد و گفت: بيا اين شماره تلفن خانم با کلاسي است. با او تماس بگير و... .پسر جوان در دايره اجتماعي کلانتري ۳۶ مشهد افزود: در آن لحظه به راننده پرايد گفتم من اهل اين حرف ها نيستم و دنبال دردسر هم نمي گردم. اما متأسفانه آن روز بعدازظهر در داخل خانه مشغول کار با رايانه بودم که ناگهان وسوسه شدم و به شماره آن خانم زنگ زدم. زن ناشناس که خودش را آناهيتا معرفي مي کرد با لحن صدايي که داشت دلم را لرزاند. او مرا دعوت کرد تا به خانه اش بروم و همديگر را ببينيم. نمي دانم چرا در برابر اين پيشنهاد عقلم را باختم و با عجله از خانه بيرون آمدم. زماني که به مقابل خانه آناهيتا رسيدم او گفت مراقب باش و به داخل خانه بيا. من با قدم هايي لرزان از پله هاي آپارتمان بالا رفتم و بدون آن که فکر آبرويم را بکنم وارد منزل اين زن شيطان صفت شدم.پسر دانشجو سرش را تکاني داد و افزود: به محض آن که پا به داخل آن خانه لعنتي گذاشتم زن جوان در آپارتمان را قفل کرد و ۲ مرد قوي هيکل نيز که چاقو در دست داشتند به طرفم آمدند و پس از آن که کتکم زدند مبلغ ۴۳ هزار تومان وجه نقد و گوشي تلفن همراهم را با توسل به زور و تهديد گرفتند.من با عصبانيت به آن ها گفتم که از دست شما شکايت خواهم کرد اما در اين لحظه آناهيتا در حالي که مي خنديد گفت: اصلا بگو براي چه به داخل اين خانه آمده اي دوست داري موضوع را به پليس اطلاع بدهيم؟! او ادامه داد: آقا پسر، گوش هايت را باز کن تا بفهمي چه مي گويم، فردي که قبل از تو به داخل اين خانه آمد خيلي قوي و پر ادعا بود ولي کتک مفصلي نوش جان کرد و پول هايش را هم گرفتيم و هيچ غلطي هم نتوانست انجام بدهد. بهتر است هر چه زودتر بروي و گور خودت را گم کني.

پسر جوان افزود: آن ها دوباره کتکم زدند و مرا از خانه بيرون کردند. چون به اشتباه خودم پي برده ام و دوست ندارم جوان ديگري مثل من طعمه اين افراد شيطان صفت بشود به اين جا آمده ام تا موضوع را پيگيري کنيد. در پي اظهارات اين پسر دانشجو، تيم هاي اطلاعات و عمليات کلانتري ۳۶ مشهد بلافاصله وارد عمل شدند و متهمان پرونده را دستگير کردند. تحقيقات از اين افراد هم چنان ادامه دارد.
 
 
----------------------------------------------

 
قتل دختر دانشجو مقابل دانشگاه

 پسر دانشجو كه در اقدامي كينه‌جويانه دختر مورد علاقه‌اش را مقابل چشمان حيرت‌زده مردم با كارد از پا درآورده و دوست وي را نيز مجروح كرده بود، در صحنه جنايت دستگير شد.
به گزارش خبرنگار جنايي ما، حادثه هولناك ساعت يك بعد از ظهر ديروز همزمان با مراجعه دختري به نام مهسا- 23 ساله- و دوستش كه هر دو از دانشجويان دانشگاه علامه طباطبايي واقع در سعادت‌آباد بودند، رخ داد. آنها براي بررسي نمرات پايان ترم به دانشگاه رفته بودند كه هنگام خروج ناگهان پسر 24 ساله‌اي به نام «كوشا» كه از دانشجويان همان دانشگاه بود، در اقدامي جنون‌آميز با كارد به مهسا حمله كرد و او را هدف ضربه‌هاي مرگبار قرار داد. دوست مهسا هم كه قصد داشت از او دفاع كند، با يك ضربه مجروح شد. لحظاتي بعد پسر مهاجم كه با چندين ضربه كارد مهسا را از پا درآورده بود، قصد فرار داشت كه از سوي مردم دستگير شد.دقايقي بعد دو دختر مجروح به بيمارستان انتقال يافتند اما مهسا بر اثر شدت خونريزي جان سپرد و دوستش تحت درمان قرار گرفت. از سوي ديگر، با اعلام موضوع به مأموران كلانتري 145 ونك، متهم دستگير شده به كلانتري انتقال يافت. بازپرس رسولي، قاضي كشيك ويژه قتل نيز همراه اكيپي از كارآگاهان اداره جنايي براي تحقيق درباره جنايت راهي كلانتري شدند. متهم در نخستين بازجويي‌هاي عصر ديروز انگيزه جنايت را شنيدن پاسخ منفي دختر جوان براي دوستي اعلام كرد. در حال حاضر تحقيقات جنايي از او ادامه دارد.
 
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: