کد خبر:۵۳۶۴
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۰ - ۱۳:۵۲
تعداد بازدید: 22954
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
تجاوز وحشتناک به دختر آمریکایی در برابر دیدگان 20 تماشاچی
این صحنه شیطانی در حالی رخ داد که 20 زن و مرد تماشاچی آن بودند و هیچ اقدامی برای نجات دختر 15 ساله که التماس می‌کرد و کمک می‌خواست انجام ندادند
7 دانش‌آموز، دختر 15 ساله را هدف نیت شوم قرار دادند
 
7 دانش‌آموز آمریکا‌یی وقتی دختر نوجوان را پشت در بسته کلاس رقص مدرسه‌شان دیدند به وی حمله کردند و به طرز فجیعی وی را تحت تجاوز قرار دادند. این صحنه شیطانی در حالی رخ داد که 20 زن و مرد تماشاچی آن بودند و هیچ اقدامی برای نجات دختر 15 ساله که التماس می‌کرد و کمک می‌خواست انجام ندادند.

بازگشت شوم به مدرسه

ظهر 27 اکتبر سال 2009 میلادی- 5 آبان ماه 88- دختر 15 ساله‌ای در کالیفرنیا بعد از اینکه کلاس رقص مدرسه‌اش تعطیل شد و همه رفتند از میانه مسیر خانه‌اش به مدرسه بازگشت. این دختر که نمی‌دانست چه سرنوشت شومی خواهد داشت وقتی چند پسر جوان را که با خوردن مشروبات الکلی رفتار مناسبی نداشتند روی سکوهای پله کلاس رقص دید با بی‌اعتنایی به آنها از پله‌ها بالا رفت. این در حالی بود که به خاطر تعطیلی مدرسه، 4 پلیس محافظ که همیشه کلاس‌های رقص را کنترل کرده و از آن حفاظت می‌کردند نیز رفته بودند و آنجا خلوت بود.
 
دختر نوجوان که می‌خواست برگردد ناگهان خود را در محاصره 7 پسر وحشی دید که اجازه نمی‌دادند وی آن محوطه را ترک کند. التماس‌های این دختر نیز کارساز نشد و پسران مست به سمت وی حمله کردند و بدون ترس از اینکه در روز روشن و محلی عمومی می‌خواهند نیت شیطانی‌شان را به مرحله اجرا درآورند، دختر 15 ساله را هدف ضربات مشت و لگد گرفتند تا وی تسلیم خواسته شوم آنها شود.
 
تماشاچیان خونسرد

دختر جوان فریادزنان کمک می‌خواست، این در حالی بود که نزدیک به 20 زن و مرد رهگذر در برابر دبیرستان «ریچموند» کالیفرنیا شاهد این صحنه دردناک بودند و همه خونسردانه به جای اطلاع دادن به پلیس یا هواخواهی از دختر بیچاره تنها نظاره‌گر بودند. این تجاوز گروهی به مدت 2 ساعت طول کشید و هیچ‌کس پلیس را خبر نکرد تا اینکه 7 ابلیس پا به فرار گذاشتند و دختر که با کتک‌های متجاوزان نیمه‌جان روی زمین افتاده بود با مرگ دست و پنجه نرم می‌کرد.

هلی‌کوپتر اورژانس

در بین این تماشاچیان یک مرد وقتی دید ابلیس‌ها، دختر نوجوان را ترک کرده‌اند خود را بالای سر وی رساند و وحشت‌زده برای نجات جان این دختر با پلیس تماس گرفت. این در حالی بود که 2 ساعت از شروع حمله متجاوزان به دختر آمریکایی گذشته بود و هیچ ردپایی از فراری‌ها نبود. پلیس وقتی دید چه بلایی سر دختر نوجوان آمده است با اورژانس تماس گرفت و خواست به خاطر وخامت حال این دختر هلی‌کوپتر اورژانس به مدرسه ریچموند اعزام شود. دخترک دقایقی بعد در حالی که بدنش کبود بود روی برانکارد گذاشته شد و با هلی‌کوپتر به نزدیک‌ترین بیمارستان انتقال یافت و با اقدامات پزشکی از مرگ حتمی نجات یافت.

وحشت در ریچموند

این حادثه بازتاب گسترده‌ای در میان ساکنان کالیفرنیا پیدا کرد و همه را به وحشت انداخت. پلیس نیز با دستور دادستان تحقیقات ویژه‌ای را شروع کرد تا پرده از جزئیات این تجاوز گروهی بردارد.
 
ماموران پی بردند که کلاس رقص کاملا تعطیل بوده و به خاطر مراجعه ناگهانی دختر 15 ساله به مدرسه وی در برابر حمله 7 ابلیس قرار گرفته است. وقتی بازپرس پلیس به محل تجاوز مراجعه کرد از ادعاهایی که می‌شنید تعجب کرد. این حادثه 2 ساعت طول کشیده و رهگذران به راحتی این صحنه‌ها را دیده اما هیچ اقدامی برای نجات دخترک نکرده بودند. مشخصات تعدادی از متجاوزان در اختیار پلیس قرار گرفت و هنوز 6 روز طول نکشیده بود که پسر 15 ساله‌ای از دانش‌آموزان همان مدرسه بازداشت شد. این پسر در تحقیقات ادعا کرد سردسته باندشان پسر 19 ساله‌ای به نام «مانوئل اورتگا» بوده که قبلا دانش‌آموز همین مدرسه بوده است؛ آنها به خاطر دوستی با یکدیگر همراه هم‌مدرسه‌ای دیگری و 4 دوست هم‌محلی‌شان در برابر سکوهای مدرسه مشروب خورده بودند که دختر 15 ساله را دیده و به وی حمله کرده‌اند. ماموران بلافاصله مانوئل اورتگا را نیز بازداشت کردند و دانش‌آموز سوم نیز شناسایی شد اما وی که دخالت زیادی در تجاوز نداشت، خیلی زود آزاد شد.
 
هیولا

پلیس پی برد که اورتگا بارها به خاطر تجاوز و سرقت تحت اتهام بوده و بین هم‌مدرسه‌ای‌‌ها و دوستانش لقب «هیولا» را دارد. دارا کاشمان، رئیس واحد حمله جنسی ریچموند با ابراز تاسف از بی‌اعتنایی تماشاچیان به صحنه تجاوز به دختر دانش‌آموز گفت: در حال بررسی شواهد هستیم تا ببینیم آیا اتهامات متجاوزان جنایی است و در صورت وارد شدن به این مرحله مطمئنا مهاجمان با مجازات سنگینی مواجه خواهند بود. وی افزود: تا آنجایی که اطلاع داریم کلاس رقص از سوی 4 مامور پلیس محافظت می‌شد اما در زمان وقوع حادثه این کلاس تعطیل شده و همه رفته بودند که دیگر نیازی به حضور پلیس نبوده و با بازگشت دخترک به مدرسه، وی مورد حمله قرار گرفته است.

ترس در مدرسه

ارین تروجیلو، سخنگوی مدرسه ریچموند در این باره گفت: در کلاس رقص مدرسه معلمان و پلیس همزمان حضور دارند اما زمانی این اتفاق افتاده که باید دختر دانش‌آموز در خانه‌شان می‌بود و ما مطمئن بودیم همه بچه‌های مدرسه نزد خانواده‌هایشان هستند. وی افزود: این یک حادثه هشدارآمیز بوده است. باید از این به بعد بین مسؤولان مدرسه و خانواده دانش‌آموزان تماس‌های تلفنی برقرار شود تا مطمئن شویم آنها به خانه رفته‌اند. تروجیلو گفت: مطمئن باشید دیگر چنین حادثه‌ای تکرار نمی‌شود، کلاس‌های رقص با امنیت کامل برگزار خواهند شد و نباید خانواده‌ها نگرانی‌ای داشته باشند. سخنگوی مدرسه ریچموند ادامه داد: پس از این حادثه غم‌انگیز تیم بحران مدرسه تشکیل شده است. ابتدا روی دختر 15 ساله باید کارهای روانکاوی صورت بگیرد تا در این محیط احساس آرامش و امنیت کند سپس قرار گذاشتیم با هزینه زیادی همه محوطه مدرسه را با دوربین‌های مداربسته تحت کنترل قرار دهیم.

می‌ترسیم

دانش‌آموزان این مدرسه در کالیفرنیا می‌ترسند. استاینبرگ 16 ساله در این باره به آسوشیتدپرس گفت: مادرم دیگر اجازه رفتن به کلاس رقص بویژه سه‌شنبه‌ها را نمی‌دهد. اینجا امن نیست. مادر دانش‌آموز دختری گفت: باید مقصران این حادثه محاکمه و مجازات شوند. من در عجبم زنان و مردانی که این صحنه را می‌دیدند یک لحظه فکر نکردند شاید روزی دختر آنها مورد حمله قرار بگیرد. نمی‌دانم این جامعه به کدام‌سو حرکت می‌کند.

محاکمه متجاوزان

پس از دستگیری هیولا و نوچه‌هایش با توجه به اینکه بیشتر متجاوزان در سنین نوجوانی بودند، شروع دادگاه‌ آنها تا 2 سال طول کشید و این در حالی است که دختر نگونبخت بعد از بهبودی هنوز از یادآوری آن روز شوم وحشت دارد.
 
در اوایل سال 2010 میلادی نخستین جلسه محاکمه این 7 شیطان آغاز شد و هنوز ادامه دارد و این در حالی است که هنوز مشخصات متجاوزان و دختر جوان جز اورتگا معروف به هیولا فاش نشده است.
 
 
--------------------------------------------
 
پذیرایی از حجاج با نوشیدنی‌‎ خون آلود
به گزارش شیعه آنلاین، روزنامه "سبق" چاپ عربستان سعودی در خبری فاش کرد که خطوط هوایی این کشور در پرواز شماره 1039 خود از مسافران با نوشیدنی های خون آلود پذیرایی کرد.

این روزنامه در ادامه مطلب خود با انتقاد شدید از مدیریت خطوط هوایی عربستان، نوشت: یکی از مسافران به نام "عبدالله الغامدی" پس از دریافت نوشیدنی از مهماندار هواپیما، متوجه لکه خون در آن شد. بلافاصله خشمگین شده و شروع کرد به فریاد زدن.

"عبدالله الغامدی" در این باره گفت: بنده رسما از خطوط هوایی عربستان و امنیت پرواز شکایت کرده ام زیرا اگر این نوشیدنی را مصرف می کردم، ممکن بود هر بلایی سرم بیاید.

روزنامه "سبق" در ادامه با هدف پیگیری این مسأله با "عبدالله بن مشبب" مدیر خطوط هوایی سعودی تماس گرفته و وی در این مورد گفت: ما در حال بررسی این موضوع و رسیدگی به شکایت این مسافر عزیز هستیم.

در همین راستا گفتنی است این اولین حادثه و گاف خطوط هوایی عربستان طی دو هفته گذشته نیست. چند روز پیش نیز در خبری تحت عنوان «حمله سوسک ها به پرواز حجاج» اعلام کردیم که در یکی از پروازهای این خطوط هوایی ده ها سوسک موجب ترس و وحشت مسافران شد.

دو هفته پیش نیز در خبری که تحت عنوان «وقتی حجاج گوشت خر می خورند!» منتشر شد، اعلام شده بود که در یکی از پروازها به حجاج گوشت خر داده شد.

در پایان گفتنی است که بررسی اخبار منتشر شده طی یک ماه اخیر در مورد خطوط هوایی عربستان سعودی، نشان می دهد که روز به روز از کیفیت و خدمات آن کاسته می شود به گونه ای که دیگر فضایی قابل تحمل برای مسافران و حجاج نیست.
-------------------------------------------
 
 
اسرار جنايت هولناك در جنگل سي‌سنگان فاش شد
 
مرد سه زنه قاتل 2 خواهر
ساعت هشت صبح چهارشنبه – هشتم تير – راننده جواني هنگام عبور از جنگل سي‌سنگان ناگهان با پيكرهاي خونين دو زن روبه‌رو شد. دقايقي بعد و به دنبال تماس وي تيمي از كارآگاهان جنايي به سرپرستي سرهنگ محمد عظيمي – رئيس پليس آگاهي استان مازندران – راهي محل حادثه شدند.نخستين بررسي‌ها حاكي از آن بود دو زن جوان در محل ديگري به قتل رسيده و اجسادشان در حاشيه جاده جنگلي رها شده است. به دنبال پايان تحقيقات مقدماتي و محلي، اجساد قربانيان با دستور بازپرس جنايي براي شناسايي و تعيين نحوه و زمان قتل به پزشكي قانوني منتقل شد. همچنين تيمي از كارآگاهان جنايي نوشهر به سرپرستي سروان جعفرنژاد - رئيس پليس آگاهي شهرستان – تحقيق براي افشاي راز جنايت را آغاز كردند. در همين حال 24 ساعت بعد و در پي مراجعه مردي به پليس چالوس، رسيدگي به پرونده جنايي وارد مرحله تازه‌اي شد.مرد ميانسال كه از ناپديد شدن مرموز دو دخترش خبر مي‌داد، به كارآگاهان گفت: «نرگس» - 28 ساله – و «نسترن» - 22 ساله – در پي جدايي از همسرانشان به خانه‌ام بازگشته بودند. آنها سه‌شنبه از خانه خارج شده اما ديگر برنگشتند. البته تلاش زيادي براي يافتن‌شان انجام دادم ولي به نتيجه نرسيدم. حالا هم دلشوره دارم. بعد از اين شكايت، مرد ميانسال راهي پزشكي قانوني شد و بلافاصله اجساد «نرگس» و «نسترن» را شناسايي كرد. بدين ترتيب روند رسيدگي به پرونده وارد مرحله تازه‌اي شد. از آنجا كه هيچ آثار درگيري روي لباس و پيكر قربانيان به چشم نمي‌خورد كارآگاهان احتمال دادند آنها غافلگير شده و به قتل رسيده‌اند. طلاهاي مقتولان پس از قتل سرقت شده بود. از آنجا كه دو خواهر لباس رسمي به تن داشتند فرضيه قتل در خارج از خانه قوت گرفت. در ادامه تحقيقات پزشك جنايي پس از كالبدشكافي اعلام كرد قتل بين ساعت 10 شب سه‌شنبه تا چهار صبح چهارشنبه رخ داده و عامل جنايت با شليك دو گلوله از پشت سر قربانيان را هدف قرار داده است. كارآگاهان سپس براي كشف سرنخ جنايت به تجسس درباره زندگي شخصي قربانيان پرداختند. بررسي‌ها نشان داد دو خواهر در يك مجتمع تجاري در چالوس مغازه داشته و مشغول كار بودند. در تحقيق از دوستان و همكاران مقتولان نيز مشخص شد آنها عصر سه‌شنبه با مرد جواني قرار داشته‌اند كه او نيز با يك دستگاه خودروي پژو «پرشيا»ي سفيد در محل قرار حاضر شده بود. با كشف اين سرنخ روند رسيدگي به پرونده وارد مرحله تازه‌اي شد. پدر قربانيان هم با اطلاع از ماجرا گفت: مالك خودروي مورد نظر مسعود نام دارد كه از آشنايان خانوادگي‌شان است.بنابراين مسعود به عنوان مظنون شماره يك تحت تعقيب قرار گرفت. اين در حالي بود كه تجسس‌هاي پليس نشان داد او سه زن دارد كه ساكن چالوس، كرج و رشت هستند. بررسي‌ها همچنين نشان مي‌داد مسعود هر دو ماه يك بار خانه‌اش را تغيير مي‌داد.
او آخرين بار نيز خانه‌اي در يكي از روستاهاي حوالي نوشهر اجاره كرده بود. از سوي ديگر بررسي تلفن‌هاي مسعود نشان داد او در تماس با همسر سومش كه در چالوس زندگي مي‌كند اعلام كرده پس از قتل طلاها را فروخته و در تهران مخفي شده است. وي همچنين از همراه داشتن اسلحه‌ صحبت كرده بود. احتمال قتل دو خواهر به دست مسعود زماني قوت بيشتري گرفت كه مردي در تماس با پليس آگاهي نوشهر اعلام كرد ساعت چهار صبح روز چهارشنبه راننده خودروي پژو سفيد را در حال بيرون انداختن اجسامي در محل كشف اجساد قربانيان از روي صندلي عقب ديده است. با به دست آمدن اين اطلاعات مأموران سرانجام عصر دوشنبه همسر سوم متهم به قتل را دستگير كردند او هم در بازجويي‌ها گفت:‌ مسعود در خانه يكي از بستگانش در غرب تهران مخفي شده است. وي در عين حال مدعي شد هيچ اطلاعي از ماجراي قتل ندارد.در ادامه تيمي از كارآگاهان جنايي اداره دهم پليس آگاهي تهران پس از هماهنگي‌هاي لازم راهي محل مورد نظر شدند اما هيچ خبري از مسعود به دست نيامد. مأموران هم با آموزش‌هاي لازم به زن جوان از او خواستند به بهانه فرار با مسعود قرار ملاقات بگذارد. متهم كه تصور نمي‌كرد به اين زودي شناسايي شود پس از تماس تلفني با همسرش در حوالي كرج قرار گذاشت. با مشخص شدن محل قرار تيمي از كارآگاهان اداره جنايي نوشهر همراه همسر مسعود در محل قرار حاضر شده و ساعت 12 و 25 دقيقه سه‌شنبه او را در عملياتي غافلگيرانه دستگير كردند. متهم سپس براي بازجويي و كشف انگيزه قتل دو زن جوان به اداره آگاهي منتقل شد. او در نخستين بازجويي‌ها سرقت طلاي قربانيان را مهمترين انگيزه جنايت اعلام كرده است.هم‌اكنون تحقيقات تخصصي از مرد جنايتكار كه داراي چند فقره سابقه سرقت است به همراه همسرش در اداره آگاهي نوشهر ادامه دارد.
 
------------------------------------
 
 
مادر غريب!

نويسنده: غلامرضا تديني راد
چه بگويم که نگفتن آن بهتر است. من که يک زن تنها هستم چرا بايد شهر و ديار خودم را رها کنم و به مشهد بيايم؟ امان از دلي که بشکند چون درماني ندارد و آدم را افسرده مي کند. بعد از مرگ شوهرم، تاب و تحمل بي مهري هاي فرزندان ناخلفم را نداشتم براي همين هم حدود ۱۰ سال قبل تقاضاي انتقال دادم و به مشهد آمدم. من آن موقع کارمند يکي از ادارات دولتي بودم و با زندگي در شهر امام غريبان آرامش خاصي يافتم.
زن ۶۱ ساله در دايره اجتماعي کلانتري نواب مشهد افزود: سال ها به سرعت سپري شدند و ارتباط خواهرانه اي که با خانم صاحبخانه ام پيدا کرده بودم مرا از تنهايي نجات داد. او نيز همسرش فوت کرده بود و ما شرايط شبيه به هم داشتيم.«مه لقا» افزود: پس از آن که بازنشسته شدم به شهر خودم برنگشتم و در مشهد ماندم اما در حالي که به تنها دوستم خيلي وابسته شده بودم او به علت بيماري فوت کرد و بچه هايش با توجه به اختلافاتي که سر ارث و ميراث پيدا کردند، خانه مادرشان را به تاراج گذاشتند. من به ناچار با پرداخت مبلغ يک ميليون و ۷۰۰ هزار تومان، اتاقي را در يک مهمانپذير اجاره کردم. اما در کمتر از چند روز متوجه شدم که اين مهمانپذير غيرمجاز يک لانه فساد است و مردان و زنان زيادي به آن جا رفت و آمد دارند. با اين وضعيت احساس ناامني شديدي مي کردم و از صاحب مسافرخانه خواستم قرارداد اجاره را فسخ کند و پول رهن اتاقم را بدهد.ولي او که به مواد مخدر اعتياد دارد يک شب به بهانه بررسي لوله هاي فاضلاب وارد اتاقم شد و قرارداد اجاره نامه را از دستم گرفت و پاره کرد. ما سر اين موضوع با هم درگير شديم و مالک مهمانپذير پس از آن کتکم زد و مقداري از طلاهايم را نيز با توسل به زور و تهديد از چنگم در آورد. ما فرداي آن روز دوباره با هم درگير شديم و او وقتي شنيد که قصد دارم از دستش شکايت کنم آن چنان مرا مورد ضرب و جرح قرار داد که دستم شکست و سپس ظرف آب جوش را بر روي سر و صورتم پاشيد.نمي دانم چه گناهي کرده ام که آخر عمري گرفتار چنين مشکلاتي شده ام. آن از بچه هاي بي عاطفه ام که يک عمر برايشان زحمت کشيدم و تلاش کردم تا به دانشگاه بروند و سر و سامان بگيرند و حالا يادشان هم نمي آيد که مادري تنها دارند و اين هم از فرد شيطان صفتي که گرداننده لانه فساد مي باشد و اين قدر مرا آزار و اذيت کرده است.مادر دل شکسته اشک هايش را پاک کرد و افزود: ۲ پسر و يک دخترم تحصيلکرده هستند و زندگي خوبي دارند. ولي افسوس که نمي دانند معرفت و انسانيت با ارزش تر از هر مقام و منصب و ثروت و جايگاه شغلي است. آن ها نبايد مرا اين گونه تنها مي گذاشتند. اميدوارم خدا نگهدارشان باشد و بلايي که به سرم آورده اند از بچه هاي شان در آينده نبينند.
 
----------------------------------------
 
 
 
Bookmark and Share
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۴
انتشار یافته: ۶
احمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۵
7
19
آيا اين مقالات كه به كرات در سايت شما ديده ميشود براي توجيه متجاوزان خميني شهر نيست؟
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۱
1
8
من بسیار از این موضوعات شرمگین شدهام که یک انسان چقدر می تواند قبیح وسنگ دل باشد
شهاب
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۳
7
7
امرکایی ها همه از دم بی غیرت هستن واقعا متاسفم
عاطفه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۰
4
8
دختر بیچاره هیچ فریاد رسی نداشته
رضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۶
4
6
حیوان کار حیوانی میکند
صمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۹
2
4
بی وجدانند.خیلی
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: