کد خبر:۵۳۵۵
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۰ - ۰۹:۵۴
تعداد بازدید: 8220
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
این تجاوز گروهي ایالت تگزاس آمریکا را به وحشت انداخت
حمله هولناک 28 شیطان آمریکایی به دختربچه 11 ساله
28 شیطان آمریکایی، دختر 11 ساله‌ای را به خلوتگاه سیاه کشانده و به صورت دسته‌جمعی وی را هدف نیت شوم خود قرار دادند.
28 شیطان آمریکایی، دختر 11 ساله‌ای را به خلوتگاه سیاه کشانده و به صورت دسته‌جمعی وی را هدف نیت شوم خود قرار دادند. وقتی فیلم وحشتناک این اقدام بی‌رحمانه در مدرسه دخترک آمریکایی به نمایش درآمد پلیس کلیولند تگزاس وارد عمل شد.
 
فیلم باورنکردنی
 
روز سوم دسامبر سال 2010 میلادی – جمعه 12 آذرماه سال 89- مسؤولان مدرسه‌ای در کلیولند ایالت تگزاس فیلمی را دیدند که نمی‌خواستند صحنه‌های آن را باور کنند. دختر 11 ساله دانش‌آموز به نام «جیمز ایوانز» در فیلم دیده می‌شد که وضعیت سختی داشت و مردان زیادی دیده می‌شدند که با بی‌اعتنایی به گریه‌های دختربچه به وی حمله می‌بردند. صحنه‌های ابتدایی فیلم در یک خانه نامرتب و متروکه بود، چهره برخی از مهاجمان که خیلی جوان بودند آشنا به نظر می‌رسیدند و از همکلاسی‌های جیمز نیز بین آنها دیده می‌شد. در صحنه‌های دیگری دیده می‌شد که دختربچه داخل یک تریلر است و مردان به وی تعرض می‌کنند، این فیلم به گونه‌ای بود که تصور می‌شد جیمز در 2 روز جداگانه و در محل‌های متفاوت مورد تعرض قرار گرفته در حالی که داستان وحشتناک‌تر از این تصورات بود.

گزارش به پلیس

همان روز پلیس ایالت تگزاس در جریان این اقدام شیطانی و فیلم سیاه قرار گرفت، دختر 11 ساله که تا آن زمان سکوت کرده بود و شاید می‌ترسید خانواده، دوستان و معلمانش در جریان سرنوشت هولناک وی قرار بگیرند، خیلی زود تحت حمایت پلیس قرار گرفت.
 
ماموران که می‌دیدند جیمز قصد ندارد واقعیت‌ها را بازگو کند به تحقیقات پیرامونی دست زدند و پی بردند فیلم صحنه اقدام شیطان 28 مرد و پسر زمانی فاش شده که موبایلی در مراسم شکرگزاری پیدا شده و کسانی که با کنجکاوی به بازبینی محتویات آن پرداخته‌اند جیمز را در چنگال مردان بی‌رحم دیده‌اند. بازتاب ماجرای این تجاوز شهر کوچک کلیولند تگزاس را زیر سایه ترس فروبرد تا اینکه دادستان وارد عمل شد و دستور دستگیری متجاوزان آمریکایی را صادر کرد.

شکست سکوت

دختر 11 ساله بلافاصله دور از مادر و خانواده‌‌اش نگهداری شد و پلیس برای جلوگیری از خودکشی جیمز، وی را تحت‌الحفظ نگه داشت. این در حالی بود که پلیس به تحقیق از معلمان مدرسه پرداخت. آنان که فیلم را دیده بودند متاثر شده و جزئیات آن و مردان آشنایی که داخل فیلم دیده شده‌اند را نزد بازپرس پرونده فاش کردند. دارل بروسارد، معاون رئیس پلیس کلیولند در همان روزهای نخست با ابراز تاسف از این حادثه دردناک گفت که دختر 11 ساله باید حرف بزند تا بتوانیم متجاوزان که 28 مرد و پسر یا بیشتر هستند را شناسایی کنیم. پس از اینکه جیمز تحت بررسی‌های روانکاوانه قرار گرفت، بالاخره سکوت را شکست و گفت: «28 نوامبر بود که با پسری به نام «شک» 14 ساله از مدرسه بیرون رفتیم، او ادعا کرد می‌توانیم با هم دوچرخه‌سواری کنیم و مرا به خانه‌ای نامرتب کشاند تا دوچرخه برداریم. در آنجا بود که ناگهان 3 پسر بزرگ‌تر از خودم را دیدم که به همراه «شک» مرا زندانی کردند، وقتی شنیدم باید چکار بکنم وحشت کردم، آنها بی‌رحمانه به من حمله کردند، چاره‌ای جز تسلیم نداشتم». وی افزود: «در یکی از مراحل من به حمام رفتم تا دست و صورتم را بشویم و شنیدم آن 4 مرد با دوستان دیگرشان تماس تلفنی گرفته و آنها را نیز به خانه دعوت می‌کنند، نمی‌دانستم چه باید بکنم، وقتی از حمام خارج شدم، دیدم تعداد مردان بیش از 10 نفر است، همان لحظه خاله «شک» به خانه بازگشت، وقتی صدایش را از پشت در شنیدم، خواستم داد و فریاد کنم که جلوی دهانم را گرفتند و مرا از طریق پنجره خارج کردند. آنها دست‌بردار نبودند، وقتی به یک تریلر رها شده در حومه شهر رسیدیم مرا داخل آن بردند، تصور می‌کنم تعدادشان تا آخرین لحظه به 28 تن رسیده بود». دختر 11 ساله گفت: «آنها از همه صحنه‌ها فیلمبرداری کردند، بعد خواستند سکوت کنم. اگر این فیلم اتفاقی لو نمی‌رفت من هیچگاه حرفی نمی‌زدم، خیلی می‌ترسیدم و همیشه فکر می‌کردم کسی در تعقیب من است، شب‌ها کابوس می‌بینم و هنوز هم می‌ترسم». پلیس تگزاس خیلی سریع وارد عمل شد و توانست با بازبینی فیلم و راهنمایی‌های جیمز تنها 18 تن از شیاطین 14 تا 27 ساله را به دام اندازد و وقتی موبایل‌های همه آنها را تحت تجسس قرار دادند، دیدند این متجاوزان فیلم سیاه را برای خود یادگاری نگه داشته‌اند و به ادعای یکی از آنان با دیدن آن لذت شیطانی می‌بردند. دارل بروسارد، معاون رئیس پلیس کلیولند درباره این پرونده گفت: «حادثه روز 28 نوامبر – 7 آذرماه سال گذشته – رخ داده است و 5 روز بعد با انتشار فیلم صحنه تعرض ما وارد تحقیق شدیم، در سطح گسترده‌ای اقداماتی انجام دادیم و با دستگیری 18 مظنون در تعقیب همه متهمان هستیم. متاسفانه تعدادی از متجاوزان دانشجو هستند و تعدادی نیز دانش‌آموز محلی در مدارس کلیولند بوده‌اند». وی افزود: «قربانی به یک مرکز حمایت از کودکان سپرده شد تا دور از جامعه باشد، حتی نمی‌توانستیم عکس‌العمل مادر و بستگانش را پیش‌بینی کنیم، از سوی دیگر متجاوزان نیز خانواده‌هایی دارند که باور نمی‌کنند پسرهایشان در این اقدام شیطانی دست داشته‌اند». این مقام پلیس تگزاس گفت: «4 تن از دانش‌آموزان در حوزه آموزش تحت اتهام حمله شدید جنسی به این دختر 11 ساله هستند که در کلاس‌های 9، 10، 11 و یک دانش‌آموز متوسط بوده‌اند و بدترین قسمت بازداشت 2 بازیکن تیم بسکتبال دولت در رتبه‌بندی کلیولند بوده است».وطن امروز
 

واکنش‌های عجیب
 

وکیل جیمز ایوانز گفت: «تعداد دقیق افراد درگیر را نمی‌دانم، شنیده‌ام به بیشتر از 28 تن می‌رسند که یک تراژدی هولناک است».
 
یکی از مسؤولان مدرسه نیز گفت: «دانش‌آموزان متعرض از این مکان آموزشی اخراج شده‌اند و شنیده‌ام دانشجویان متجاوز نیز دیگر حق شرکت در کلاس‌ها و خوابگاه‌هایشان را ندارند».
 
اما «هوستون کرونیکل» مادر جیمز نیز در شرایط سختی قرار دارد، وی با بیان اینکه هر شب با ترس می‌خوابد، گفت: «از سوی خانواده یا دوستان متجاوزان تهدید شده است و پلیس خواسته آنجا را تا روز دادگاه ترک کند تا تحت فشار قرار نگرفته و تاثیر نامناسبی روی رای دادگاه نگذارد، من هر روز تهدیدات تلفنی دریافت می‌کنم و نمی‌دانم چه بر سر خوشبختی‌مان آمده است». «شری فلچر» مادر پسر 20 ساله معروف به «ديوشان سيز» که جزو شیاطین تگزاس است، در این‌باره گفت: «درست مثل یک رویا به نظر می‌رسد، فقط امیدوارم همه مسائل فاش شود، تصور می‌کنم برخی از این پسران که کودکی بیش نیستند بی‌گناه هستند».
 
در برابر این همه اظهارنظرها، همسایه مادر جیمز حرف جالبی زده است، وی گفت: «مادر دختربچه نیز مقصر است، در آن زمان مادرش کجا بود و چه تفکری داشت، نباید نگران دختر بود و رفت و آمدهایش به مدرسه را تحت نظر می‌گرفت، چگونه جیمز برای ساعت‌های زیادی گم شده اما مادر و خانواده‌اش تا فاش نشدن فیلم آن هم به صورت اتفاقی در مدرسه، به رفتارهای جیمز و افسردگی‌اش دقت نکرده و ریشه‌یابی نداشته‌اند». دادستان کلیولند نیز گفت: «تا آنجا که می‌دانیم 28 مرد و پسر در این تجاوز دسته‌جمعی به دختر 11 ساله دست داشته‌اند و پلیس با دستگیری 18 تن از آنان در حال ردیابی بقیه متهمان که احتمالا از ایالت تگزاس فراری شده‌اند، است. با این حال دادگاه می‌تواند با همین تعداد جلسه محاکمه برگزار کند». وی در پایان افزود: «نوریس، جاردگلن مک فرسون، کلوین برشاد کینگ، مارکوس آنتونی، خاویر پادشاه، دیوشان سبز، کارلوس برنارد، جاردلن دیزی، اشعیا راس، تایرون، الیس، اسکات و اریک از متهمان درجه یک این تجاوز دسته‌جمعی هستند.
 
 
-----------------------------------
 
عامل جنايت هولناك اعتراف كرد
 
چرا خواهر و برادرم را كشتم

پسر جنايتكار كه در اقدامي جنون‌آميز خواهر و برادرش را به قتل رسانده در اعتراف‌هاي تكاندهنده، جزئيات حادثه هولناك را تشريح كرد.

مجيد – 25 ساله– كه شامگاه چهارشنبه 8 تير، پس از قتل برادرش مهدي – 30 ساله – و خواهرش زهرا – 20 ساله – و مجروح كردن زهره – 22 ساله – بازداشت شد در حضور بازپرس روشن از شعبه سوم بازپرسي دادسراي جنايي تهران گفت «از بچگي پدر و مادرم بين من و بقيه خواهر و برادرهايم فرق مي‌گذاشتند. من 2 برادر و 4 خواهر دارم. خودم كارگر تراشكاري هستم كه همراه پدر، مادر، خواهر و برادرانم در يك خانه دو طبقه در خيابان خليج – جنوب غرب تهران – زندگي مي‌كرديم اما هيچ وقت خانواده‌ام مرا به چشم يك عضو خانواده نگاه نمي‌كردند. هميشه خواهران و برادرم مهدي را بيش از من دوست داشتند.
اما درگيري من و خواهرانم از روزي شدت گرفت كه خواهر كوچكم در جريان يك دعواي ساده ناگهان با داد و فرياد و مقابل همسايه‌ها به من تهمت ناروايي زد كه بشدت عصبي شدم. چرا كه هرگز فكر نمي‌كردم خواهرم چنين اتهامي به من بزند. حتي وقتي به دادسراي يافت‌آباد رفته و عليه او شكايت كردم دادگاه از پدر و مادرم خواست براي تحقيق و شهادت بروند اما آنها نه تنها از من حمايت نكردند بلكه مرا مقصر دانستند. همين برخوردها باعث شد كينه‌ عجيبي از آنها به دل بگيرم.
وي افزود: كم‌كم از خواهر و برادرم متنفر شده و دنبال بهانه‌اي براي انتقام بودم. تا اين‌كه چهارشنبه شب در اتاق نشسته بوديم كه دوباره با خواهرم زهرا جر و بحثمان شد. بلافاصله در اتاق را قفل كرده و با كاردي كه از قبل تهيه كرده بودم اول زهره را زدم بعد به سراغ زهرا رفتم. داشتم او را مي‌زدم كه مهدي وارد درگيري شد كه او را هم زدم.
بعد به حياط خانه رفتم و منتظر نشستم تا مأموران پليس بيايند و دستگيرم كنند. مجيد كه از اين جنايت احساس پشيماني نداشت، در ادامه گفت: مقصر تمام اين اتفاقات پدر و مادرم هستند. آنها فكر مي‌كردند من احساس و عاطفه ندارم و متوجه تفاوت‌هايي كه بين من و برادران و خواهرانم مي‌گذاشتند نيستم. آنها بذر كينه و نفرت را در قلب من كاشتند و رفتار خواهران و برادرانم اين كينه را پرورش داد. بازپرس جنايي پس از شنيدن اظهارات متهم، وي را براي تحقيقات بيشتر در اختيار كارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي قرار داد.

گفت‌وگو با مادر متهم و قربانيان

مجيد فرزند چندم شما بود؟
فرزند سوم.
آيا سابقه چنين رفتاري را داشت؟
به هيچ عنوان. او پسر خوب و آرامي بود. البته در خانواده‌هايي كه بچه زياد دارند خواه‌ناخواه بين‌شان درگيري و جر و بحث رخ مي‌دهد او هم اغلب با خواهرانش درگيري لفظي داشت.
با مهدي چطور؟
مهدي پسر بسيار مؤدب و آرامي بود و هميشه سرش به كار و زندگي خودش بود. او يكي از بهترين جوانان اين منطقه بود سالم و با خدا. هميشه در هيأت‌هاي مذهبي شركت مي‌كرد و زير علم امام حسين(ع) عزاداري مي‌كرد. مرگ مهدي كمر من و پدرش را شكست.
از شب حادثه بگوييد.
آن شب همه در خانه بوديم و مهدي پاي رايانه نشسته و كار مي‌كرد. زهره و زهرا هم در اتاق بودند. من و شوهرم هم در سالن پذيرايي نشسته بوديم كه ناگهان مجيد در اتاق را قفل كرد و بعد صداي فريادهاي دخترانم را شنيدم فكر مي‌كردم جروبحث‌شان مثل هميشه چند دقيقه بعد تمام مي‌شود. اما صداها هر لحظه بلندتر مي‌شد. نمي‌دانم چقدر طول كشيد اما همزمان با بازشدن در فقط خون ديدم. مهدي، زهره و زهرا غرق در خون روي زمين افتاده بودند. شوكه شده بوديم نمي‌دانستيم بايد چه كار كنيم فقط فرياد مي‌كشيديم و كمك مي‌خواستيم. وقتي همسايه‌ها اورژانس و پليس را خبر كردند مجيد آرام در حياط نشسته بود و نگاه مي‌كرد. هنوز هم من و پدرش شوكه هستيم. تا ديشب در بيمارستان بستري بوديم. دخترم زهره هنوز در بيمارستان است نمي‌دانم خوب مي‌شود يا نه؟
حالا مي‌خواهيد با مجيد چه كار كنيد؟
مجيد ديگر براي ما مرده است. او كمر ما را شكست!
 
------------------------------
 

شناي 48 ساعته یک جسد در استخر! 

جسد یك زن هائيتيايي تبعه آمريكا بیش از 2 روز بدون آنکه توجه دیگر شناکنندگان را جلب کند، در یک استخر عمومی شناور بوده است.
ماری جوزف ۳۶ ساله روز یکشنبه ۲۶ ژوئن، وارد استخر «وترنز مموریال» در شهر فال‌ریور شد و هرگز از آن خارج نشد. بنا بر گزارش‌ها یک پسربچه این موضوع را به مسؤولان استخر اطلاع داد اما جسد بعد از آن کشف شد که چند نوجوان برای آب‌تنی مخفیانه، نیمه‌شب وارد استخر شدند. مقام‌های ایالت ماساچوست که در حال تحقیق در باره این موضوع هستند، استخرهای دولتی را در این ایالت تعطیل کرده‌اند. 2 نفر از مراقبان استخر نيز بعد از این حادثه تعلیق شده‌اند. مقامات بهداشتی تلاش می‌کنند نگرانی‌های مردم را کاهش دهند. آنها می‌گویند کلر موجود در آب موجب حفاظت در برابر آلودگی ناشی از جسد شده است. ریچارد سالیوان، وزیر ایالتی در امور انرژی و محیط زیست به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت: «شواهد حاکی از این است که یک زن به مدت چند روز در آب بوده و هیچ‌یک از کارکنان استخر و مشتریان آن متوجه این موضوع نشده‌اند». او با اشاره به اینکه روند کار در جایی مختل شده، گفت که اقدامات لازم برای اطمینان از وضع تمام استخرهای ایالت ماساچوست در جریان است. خانم جوزف، قربانی این حادثه اهل هاییتی است و 5 فرزند دارد.
 
-------------------------------------------
 
 
کوسه آدم خوار پاي دختر 10ساله آمريکايي را قطع کرد
رسانه‌هاي رسمي آمريکا اعلام کردند که يک کودک 10 ساله در پي حمله يک کوسه آدم‌خوار يکي از پاهاي خود را از دست داد اما جان سالم به در برد. به گزارش ايسنا، دپارتمان اورژانس منطقه «تاپ‌سيل» در ايالت کاروليناي شمالي در اين‌ باره اعلام کرد که روز جمعه اين دختر 10 ساله با جراحت عميق که ناشي از حمله کوسه‌ بود به بيمارستان منتقل شد. پزشکان اورژانس موفق شدند جان اين کودک را که در پي خون ريزي شديد بيهوش شده بود، نجات دهند.
مادر اين کودک 10 ساله دراين‌باره به شبکه خبري فاکس‌نيوز يادآور شد: پس از آن که از مسافرت بازگشتيم «کاسيدي» براي بازي با تخته‌شنايش به سمت ساحل رفت. او در عمق کمتر از يک متر آب در حال بازي و شنا بود که ناگهان با درخواست کمک و فريادهايش به سمت ساحل رفتم. متاسفانه کوسه‌اي بزرگ به دخترم حمله کرده بود. بر اساس گزارش رسانه‌هاي محلي ايالت کاروليناي شمالي شدت جراحت به پاي اين کودک به حدي بود که پزشکان پس از انجام عمل و جراحي و قطع يکي از پاهاي اين کودک، دندان برجاي مانده را از محل جراحت بيرون کشيدند.
 
-------------------------------------------
 
 
 
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: