کد خبر:۵۳۴۶
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۰ - ۱۷:۵۲
تعداد بازدید: 5271
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
يك مسئول شبكه شفا:
در حال حاضر شاهد كاهش اكسيژن محبت در خانواده هستيم!
حجت الاسلام محمد محمودي با بيان اينكه عده‌اي از خشك شدن درياچه اروميه نگران هستند، گفت: اين عده از خشك شدن عشق‌هاي مقدس درون خانواده نگران نيستند.

حجت الاسلام محمد محمودي گفت: با انتقاد از شيوع پديده عشق پيامكي در جامعه گفت: اين گونه آشنايي‌ها در جامعه منجر به ازدواج پايدار نخواهد شد چرا كه در اين زمينه شناخت عميق صورت نگرفته است.

به گزارش فارس حجت الاسلام محمد محمودي ظهر امروز در نشست ازدواج استان كه با همكاري استانداري آذربايجان شرقي و شبكه ازدواج شفا برگزارشد بر ترويج عشق و علاقه بر محور خانواده تاكيد كرد.
وي با بيان اينكه عده‌اي از خشك شدن درياچه اروميه نگران هستند، گفت: اين عده از خشك شدن عشق‌هاي مقدس درون خانواده نگران نيستند.

محمودي بيان كرد: سال گذشته در تبريز از هر هشت ازدواج يكي منجر به طلاق شد و اين آمار در تهران از هر چهار ازدواج يك طلاق بوده است.
محمودي طرح تجربه عاطفي را از حركت‌هاي خزنده دشمن براي متلاشي كردن جامعه دانست و گفت: كساني كه به دختران و پسران طرح دوستي قبل از ازدواج را مطرح مي‌كنند از نتايج نامطلوب اين امر ناآگاه هستند. 
مسئول شبكه فعالان ازدواج تاكيد كرد: آموزش مهارت‌هاي زندگي قبل از ازدواج بسيار ضروري است و شبكه فعالين ازدواج تلاش دارد تا به ارتقاي سطح زندگي خانواده كمك كند.

وي با انتقاد از شيوع پديده عشق پيامكي در جامعه گفت: اين گونه آشنايي‌ها در جامعه منجر به ازدواج پايدار نخواهد شد چرا كه در اين زمينه شناخت عميق صورت نگرفته است.
محمودي يادآور شد: آمارهاي رسمي موجود در جامعه نشان از خشك شدن آب جاري عشق مقدس خانواده در جامعه دارد و در حال حاضر شاهد كاهش اكسيژن محبت در خانواده هستم.
وي با اشاره به فعاليت موسسه علمي فرهنگي اجتماعي شفا گفت: اين موسسه از سال گذشته فعاليت خود را به صورت كشوري آغاز كرده و فعاليتي شبكه گونه دارد.
محمودي ادامه داد: آذربايجان شرقي به عنوان ششمين شبكه كشوري فعاليت خود را آغاز كرده و هدف تشكيل ازدواج به هنگام ، اگاهانه و پايدار را دنبال مي‌كند.

Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: