کد خبر:۵۳۴۲
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۰ - ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 5214
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
9900 سكه طلا براي جلوگيري از طلاق
سرمايه‌دار تهراني وقتي با درخواست طلاق همسرش روبه‌رو شد، در اقدامي عجيب مهريه را صد برابر كرد تا زن از طلاق منصرف شود.
سرمايه‌دار تهراني وقتي با درخواست طلاق همسرش روبه‌رو شد، در اقدامي عجيب مهريه را صد برابر كرد تا زن از طلاق منصرف شود.
به گزارش خبرنگار ايران، چندي قبل زن 40 ساله‌اي با حضور در دادگاه خانواده تهران ضمن تسليم درخواست طلاق و بدون اشاره به جزئيات اختلاف با شوهرش به قاضي محكمه گفت: طلاقم را مي‌خواهم. مهريه‌ام را مي‌بخشم و به هيچ‌عنوان حاضر به ادامه زندگي مشترك نيستم. در ادامه قاضي دادگاه تلاش كرد شاكي را از درخواستش منصرف كند. بعد هم از او خواست به خاطر آينده خود و فرزندانش از طلاق چشم‌پوشي كند. اما نصيحت‌هاي قاضي به جايي نرسيد و زن با چشمان اشكبار همچنان بر خواسته‌اش پافشاري كرد. بنابراين دستور تعيين جلسه دادرسي و احضار شوهر به دادگاه صادر شد تا تكليف حقوق قانوني شاكي روشن شود. در جلسه رسيدگي پرونده، مرد ميانسال برخلاف همسرش زبان به صحبت گشود و با ابراز ندامت و پشيماني گفت: 20 سال پيش با «رويا» ازدواج كردم. در آن روزها يك كارگاه كوچك خياطي با 2 كارگر داشتم كه حتي گاهي درآمدم كفاف حقوق آنها را هم نمي‌داد. تا اينكه در سايه تلاش و حمايت‌هاي مالي و روحي همسرم، به پيشرفت‌هاي مالي زيادي دست يافتم و حالا هم صاحب يك توليدي بزرگ پوشاك هستم كه ثروتم بالغ بر چندين ميلياردتومان است. اما افسوس كه قدر خوشبختي‌ام را ندانستم و با داشتن همسر و 2 فرزند دچار لغزش‌هايي در زندگي شدم. «رويا» آنقدر خوش‌بين بود كه هيچ‌گاه تصور نمي‌كرد فضاي خيانت فاصله بين‌مان را پر كند و متوجه طعنه‌هاي اطرافيان نمي‌شد. من هم غرق در ثروت و خوشگذراني بودم و همه‌چيز را حق خودم مي‌دانستم. طي 5 سال گذشته از همسر و فرزندانم دور افتاده بودم تا اينكه «رويا» به طور اتفاقي از ازدواج موقت پنهاني‌ام باخبر شد. بدين‌ترتيب زندگي ما به هم ريخت. «رويا» ديگر علاقه‌اي به من و فرزندانم نداشت. او آنقدر دلسرد و بي‌انگيزه بود كه رفتارش همه را عذاب مي‌داد، تا اين كه چندي قبل از طلاق حرف زد. او حتي به فرزندانمان هم علاقه‌اي نشان نمي‌دهد و التماس‌هاي آنها نيز اثري ندارد. بنابراين حاضرم هر كاري انجام دهم تا همسرم مرا ببخشد و اطمينان پيدا كند كه دوستش دارم و مي‌خواهم اشتباهات گذشته‌ام را جبران كنم.قاضي دادگاه پس از شنيدن اظهارات مرد تاجر، به همسر وي پيشنهاد كرد فرصت دوباره‌اي به شوهر پشيمانش بدهد. اما با اصرار زن سرانجام حكم جدايي آنها صادر شد. پس از صدور اين حكم، پرونده براي رسيدگي روي ميز هيأت قضايي شعبه 45 دادگاه تجديدنظر استان تهران قرار گرفت. در اين مرحله، مرد ميانسال پيشنهاد افزايش مهريه همسرش را مطرح كرد و گفت: مهريه «رؤيا»، 100 سكه طلا است. اما حاضرم به عنوان ضمانت و براي اثبات عشق و علاقه و دلگرمي همسرم، آن را به 100 برابر افزايش دهم و كارخانه‌ام را نيز به عنوان تضمين قرار مي‌دهم. سرانجام با طرح اين پيشنهاد و ابراز پشيماني شوهر، زن از درخواستش صرفنظر كرد و وقتي اصرار شوهرش را ديد، صورتجلسه سازش را امضا كرد و با هم از دادگاه خارج شدند. بدين ترتيب قاضي «محمدرضا اصلاني» - رئيس- و حجت‌الاسلام «قربانعلي احمدي» - مستشار- پرونده را بستند.
 
--------------------------------
 
 
رسانه‌هاي آلمان اعلام كردند: حبس ابد براي خون‌آشام‌ آلماني
رسانه‌هاي رسمي آلمان اعلام كردند كه يك مرد جوان به اتهام نوشيدن خون و خوردن گوشت دو نوجوان در حالي كه آنان زنده بودند و به قتل رساندنشان به حبس ابد محكوم شده است.
به گزارش ايسنا، اين مرد جوان 26 ساله كه «يان او» نام دارد پس از نوشيدن خون يك دختر 14 و پسر 13 ساله و خوردن گوشت بدن آنان، اين دو نوجوان را به قتل رسانده است.
همچنين اين حادثه در خارج شهر بودن فلد در آلمان رخ داده است. اين جوان توسط رسانه‌هاي كشورش لقب خون ‌آشام را گرفته است.
قتل اين دو نوجوان توسط اين جوان خون‌آشام، مردم آلمان را به شدت در هراس فرو برد. علاوه بر اين، شواهد عيني نشان مي‌دهد كه اين جوان پس از قتل يكي از دختران صورت او را با دندان‌هايش دريده و از گردن وي خون مكيده است.
همچنين بر اساس گزارش پليس، اين جوان در حالي كه قصد داشت سومين قرباني خود را بربايد توسط ماموران شناسايي و دستگير شد. با اين حال، اين مرد به اتهام قتل و انجام اعمال خشونت‌بار عليه اين دو نوجوان و آدم‌خواري به حبس ابد محكوم شد
 
----------------------------------
 
 
پاره شدن رگ به خاطر بلندي قد! 
 
رسانه‌هاي انگلستان اعلام كردند مرد جواني به دليل قد بلند دچار قطع رگ آئورت قلبش شد و با تلاش سريع پزشكان نجات يافت.
اين پسر جوان كه 25 سال دارد درباره وضعيت نامناسب خود به رسانه‌هاي رسمي انگلستان گفت: من به سندروم قد بلند و دستان ضخيم مبتلا هستم، طوري كه پزشكان به من درباره نارسايي حاد قلبي هشدار داده بودند. متاسفانه قد يك متر و 80 سانتي من موجب شد رگ آئورت قلبم قطع و پاره شود. پزشك معالج اين پسر جوان در اين باره به روزنامه ديلي‌ميل خاطرنشان كرد: ما اين پسر را 12 ساعت مورد عمل جراحي در بخش قلب بيمارستان «يوركشاير» قرار داده و 4 روز هم او را در بخش مراقبت‌هاي ويژه بيمارستان بستري كرديم.
خوشبختانه اين پسر جوان از پارگي رگ قلب كه به طور حتم منجر به مرگش مي‌شد جان سالم به در برد.
بر اساس گزارش رسانه‌هاي رسمي انگلستان اين پسر به دليل سندرومي كه به آن مبتلاست، گردش خون متعادلي ندارد و اين عامل باعث مي‌شود ديواره آئورت به 2 كانال جداگانه قسمت شده و در نهايت قطع شود.
 
-------------------------------------
 

تصاوير هجوم تبهكاران شمشيرزن در دوربين طباخي

گروه حوادث دو برادر شرور كه با شمشير و قمه قصد ربودن پسر جواني را داشتند، با رديابي‌هاي سه ماهه پليس به دام افتادند. 
اواخر فروردين پسر جواني كه با سر و صورت آسيب‌ديده و مجروح به شعبه دوم دادياري دادسراي جنايي تهران رفته بود، همزمان با تسليم شكايتي به قاضي سليماني گفت: «چند روز قبل در يك طباخي سرگرم صرف غذا بودم كه ناگهان دو مرد شرور با شمشير و قمه به طرفم حمله كرده و مرا با ضربه‌هاي پي‌در‌پي مجروح كردند. آنها سعي داشتند با زور مرا به سوي يك خودرو ببرند كه چند رهگذر با ديدن اين صحنه به كمك من آمده و پليس را خبر كردند. البته همان موقع مهاجمان مرا رها كرده و گريختند. بعد هم با كمك مردم به بيمارستان منتقل شده و چند روزي بستري بودم. حالا هم براي شكايت و پيگيري موضوع آمده‌ام. قاضي پس از دريافت شكايت، پرونده را براي رسيدگي در اختيار كارآگاهان اداره يازدهم پليس آگاهي قرار داد. با شروع تحقيقات كارآگاهان دريافتند مغازه مورد نظر مجهز به دوربين مداربسته بوده و تصاوير متهمان هنگام ضرب و شتم شاكي ثبت شده است. بنابراين در ادامه بررسي‌ها هويت متهمان كه دو برادر و از اشرار جنوب شهر بودند، شناسايي شد. حدود 10 روز بعد نيز يكي از آنها در عملياتي غافلگيرانه دستگير و به اداره آگاهي منتقل شد. متهم در بازجويي‌ها ضمن اعتراف گفت: من و برادرم در جريان يك اختلاف ناموسي قصد ربودن و انتقام‌گيري داشتيم كه با دخالت مردم ناكام مانده و مجبور به فرار شديم. در ادامه تحقيقات و پس از 3 ماه رديابي‌هاي گسترده سرانجام برادر فراري متهم نيز در يكي از شهرستان‌هاي غرب كشور دستگير شد. وي در بازجويي‌ها با تأييد اظهارات برادرش گفت: «مي‌خواستيم از سعيد - شاكي - انتقام بگيريم!» اما ديروز در جلسه بازپرسي، شاكي كه مدعي بود با تهمت روبه‌رو شده است، گفت: هيچ ماجراي اخلاقي و ناموسي در ميان نيست. اين دو برادر فروشنده مواد مخدر هستند كه چندي قبل از آنها مواد خريده و پولش را نداده بودم. آنها هم مي‌خواستند مرا بكشند كه نجات پيدا كردم. بدين‌ترتيب متهمان براي تحقيقات بيشتر و رفع ابهام‌هاي پرونده در اختيار كارآگاهان اداره يازدهم پليس آگاهي قرار گرفتند.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: