کد خبر:۵۱۹۶
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۳:۴۸
تعداد بازدید: 5009
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
گلايه يک مادر از رواج بدحجابي
نمونه اين بدپوششي را ديروز در يکي از تفرجگاه هاي مشهد ديدم که چند دختر که روسري هايشان را برداشته بودند با چند پسر مشغول بازي بودند و با رفتارهاي ناشايستي که داشتند نگاه ها را به خود جلب کرده بودند
ابراز نگراني، اظهار تاسف و انتقاد حرف خانواده هايي است که اين روزها با روزنامه تماس مي گيرند و نسبت به وضعيت بدپوششي و بدحجابي در جامعه گلايه مندند.ديروز نيز مادري تماس گرفت و از وضعيت بدحجابي در جامعه از يک سو و بي توجهي دستگاه هاي مسئول از سوي ديگر به شدت گلايه مند بود.
 
او مي گفت: هر جا که مي رويم از بازار و کوچه و رستوران ها و تفرجگاه ها ،زنان و دختران بدحجاب و بدپوششي را مي بينيم که با مانتوهاي تنگ و چسبان و صورت هاي بزک کرده، دررفت وآمدند و امنيت رواني خانواده را تهديد مي کنند.او مي  گفت: من دو دختر دارم که تا الان تلاش کرده ام با معرفي کتاب هاي اسلامي و همچنين طرح فلسفه حجاب و تعريف از محاسن حجاب و پوشش، آن ها را در انتخاب پوشش مناسب راهنمايي کنم اما نگراني  ام از اين جهت است که ديدن مصاديق بدحجابي و بدپوششي روي دخترانم تاثير منفي داشته باشد و تمام زحمات و تلاش هايم را بر باد دهد.
 
اين مادر مي گفت: علاوه بر اين نگران پسرم هستم که در سن بلوغ قرار دارد و اين که با ديدن دختران و زناني که حريم و موازين اسلامي را در پوشش و رفتار خود رعايت نمي کنند دچار لغزش و ناهنجاري هاي اخلاقي و رفتاري شود. او مي گفت: نمونه اين بدپوششي را ديروز در يکي از تفرجگاه هاي مشهد ديدم که چند دختر که روسري هايشان را برداشته بودند با چند پسر مشغول بازي بودند و با رفتارهاي ناشايستي که داشتند نگاه ها را به خود جلب کرده بودند. نمي دانم چه کسي مسئول برخورد با اين موارد است؟
 
با هر جا که تماس مي گيرم مي گويند مسئول فلان دستگاه است براي من و خانواده هاي ديگر مهم اين نيست چه کسي مسئول است و چه کسي مسئول نيست. براي من و بسياري از خانواده ها مهم اين است که با مصاديق بدپوششي و بدحجابي هرچه سريع تر برخورد شود تا امنيت رواني خانواده حفظ شود و خانواده ها بدون هيچ نگراني و دغدغه خاطري در اماکن عمومي حضور يابند. اين خواسته اي است که اميدواريم از طريق روزنامه خراسان به گوش مسئولان برسد.منبع:روزنامه خراسان
برچسب ها: بدپوششي ، دختر و پسر
Bookmark and Share
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۰/۰۳/۲۳
0
0
اينجا كه روسري سرشونه چرا عقده اي بازي در ميارين اصولاً بعضي آدما با زيبائي مشكل دارن
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: