کد خبر:۵۱۸۳
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۰ - ۰۸:۴۸
تعداد بازدید: 4355
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
ترس تازه‌عروس از حمله نیروهای غیبی زن جادوگر
SMSهای تهدیدآمیز خواهرشوهر جادوگر، نوعروس جوان را به دادسرا کشاند. این زن ادعا می‌کرد جادوگری بلد است و اگر تازه‌عروس از مرد طلافروش طلاق نگیرد از نیروهای غیبی می‌خواهد او را بکشند.
SMSهای تهدیدآمیز خواهرشوهر جادوگر، نوعروس جوان را به دادسرا کشاند.
این زن ادعا می‌کرد جادوگری بلد است و اگر تازه‌عروس از مرد طلافروش طلاق نگیرد از نیروهای غیبی می‌خواهد او را بکشند.
چندی پیش زن 25 ساله‌ای که تنها 3 ماه از زندگی مشترکشان می‌گذشت به دادسرای شهید هاشمی مراجعه کرد و پرده از SMSهای عجیب خواهرشوهرش برداشت.
این زن پیشروی بازپرس پرونده ایستاد و گفت: «2 سال پیش در یک طلافروشی با «حمید» آشنا شدم. وی صاحب مغازه بود و وضع مالی خوبی داشت. وقتی از من خواستگاری کرد پذیرفتم ولی خانواده‌اش با این ازدواج مخالف بودند».
وی ادامه داد: «خواهر حمید می‌خواست دختر یکی از دوستانش را به عقد برادرش درآورد. وقتی به خواستگاری من آمدند با بی‌ادبی گفت که برادرش نامزد دارد!
پدرم وقتی این رفتارها را دید حمید و خواهر و خانواده‌اش را از خانه بیرون کرد و با عصبانیت گفت که بار دیگر اسم این پسر را در خانه بیاورم مرا خواهد کشت».
تازه‌عروس ادامه داد: «تهدیدهای پدرم از یک‌سو و اصرارهای حمید برای ازدواج از سوی دیگر عذابم می‌داد. حمید را دوست داشتم اما نمی‌توانستم پدرم را راضی کنم تا اینکه یک روز حمید به محل کار پدرم رفت و به خاطر رفتارهای خانواده‌اش در روز خواستگاری عذرخواهی کرد. او با گریه و التماس از پدرم خواست تا رضایت دهد ما با یکدیگر ازدواج کنیم.پدرم قبول نمی‌کرد تا اینکه اصرارهای حمید را دید و ما با رضایت پدرم بدون حضور خانواده حمید سر سفره عقد نشستیم. حمید به پدرم وعده داد که مرا خوشبخت می‌کند اما افسوس... .
این تازه‌عروس ادامه داد: «وقتی وارد زندگی مشترک شدم دخالت‌های خواهر حمید شروع شد.
همان ابتدا متوجه شدم که خواهر حمید فالگیر است و با جادوگری خرج زندگی‌اش را تامین می‌کند. پدر و مادرش سال‌ها پیش از دنیا رفته بودند و وی تنها خواهر حمید بود.
«زری» مرتب به من زنگ می‌زد و SMSهای تهدیدآمیز می‌فرستاد که اگر از زندگی برادرش بیرون نروم از نیروهای غیبی می‌خواهم که مرا بکشند. می‌گفت جادویت می‌کنم تا زندگی‌تان از هم بپاشد، به روز سیاه می‌نشانمت تا بفهمی چطور زندگی برادرم را تسخیر کرده‌ای؟
زری SMS می‌‌داد که من رویاهای پدر و مادرش را ویران کردم و هر کاری بتواند برای از بین بردن این ارتباط انجام خواهد داد تا خواسته پدر و مادرش را به اجرا بگذارد.
گستاخی خواهرشوهرم تا جایی پیش رفت که به خانه‌ام آمد و بی‌اختیار مرا به باد کتک گرفت، با وجودی که سر و صورتم زخمی شده بود حرفی نزدم ولی شوهرم متوجه موضوع شد. حمید دیوانه شده بود با خود صحبت می‌کرد می‌گفت خواهرش از یکی از دخترانی که برای گرفتن فال قهوه نزدش آمده بودند خواستگاری کرده و با خانواده‌اش تماس گرفته زمانی‌که پدر و مادرم زنده بودند، آن دختر را به آنها معرفی کرده بوده است. پدر و مادرم نیز از آن دختر خوششان آمده بود و از من می‌خواستند که با او ازدواج کنم. حالا آبروی خواهرم رفته و می‌خواهد از ما انتقام بگیرد». تازه‌عروس افزود: «دیگر نمی‌توانم در آن خانه زندگی کنم. خواهرشوهرم هر لحظه با دادن پیامک‌های تهدید‌آمیز آسایش را از من سلب کرده است. شوهرم نیز حریف او نمی‌شود؛ تصمیم گرفتم به دادسرا بیایم و به طرح شکایت بپردازیم».با ادعاهای تازه‌عروس بازپرس پرونده خواهرشوهر این زن را به دادسرا احضار کرد تا پرده از SMSهای تهدید‌آمیز برداشته شود.
 
 
--------------------------------------
 
 
طلاق به خاطر توهم شیطانی
 
زني با حضور در دادگاه گفت: شوهرم به علت مصرف بيش از حد موادمخدر صنعتي شيشه دچار توهمات شديد شده طوري كه مرا بشدت كتك مي‌زند و مي‌گويد تو شيطان هستي. زني با حضور در دادگاه خانواده درخواست طلاق خود را به رئيس شعبه 269 ارائه داد و گفت: توهمات همسرم به قدري شديد است كه به من مي‌گويد روي پیشاني تو چيزي نوشته شده و تو شيطان هستي! و مرا مورد ضرب وجرح شديد قرار مي‌دهد. يك‌بار بچه‌ام را با خود به لبه بالكن برد و ادعا مي‌كرد مي‌خواهد ستاره‌ها را از نزديك به او نشان دهد و اگر متوجه نمي‌شدم، ممكن بود پسرم را براي هميشه از دست بدهم. وي بيان كرد: اعتياد همسرم آنقدر شديد است كه به مرحله‌ جنون رسيده و مدتي را در بيمارستان بستري بوده است و من اين مدت را در خانه پدرم سپري كرده‌ام. اكنون هم نه تقاضاي مهريه دارم و نه نفقه مي‌خواهم. فقط حضانت بچه‌ام را از دادگاه مي‌خواهم زيرا همسرم از نظر رواني صلاحيت نگهداري از پسرم را ندارد. قاضي دادگاه نيز بعد از شنيدن اظهارات زن جوان، حكم طلاق را صادر كرد.
 
 
--------------------------------------
 
 
 دستگيري آدم‌خوار روسي 

پليس روسيه اعلام كرد كه يك مرد جوان به اتهام آدم‌خواري دستگير شده است. در گزارش رسانه‌هاي رسمي روسيه آمده است كه پليس مسكو اين مرد را در حالي كه بدن نيم‌خور فردي را در يخچال خود نگه داشته و مشغول خوردن بخشي از اعضاي بدن يك انسان بود دستگير كرد. همچنين پليس مسكو اعلام كرد: در ظرف غذاي اين مرد كبد يك انسان كه با سيب‌زميني سرخ شده بود، يافته است. بر اساس اعلام سخنگوي پليس مسكو و روزنامه ديلي‌ميل احتمال مي‌رود، اين مرد يكي از افرادي باشد كه در زنجيره آدم‌خواران روسيه فعاليت مي‌كند؛ چرا كه اوايل هفته جاري هم مردي پس از كشف قسمت‌هاي مختلف بدن انسان در مناطقي از مسكو دستگير شد.
 
------------------------------------
 

عاملان قتل ، دو برادر هستند
 
پايان شوم يك رابطه پنهاني 

 2 برادر جوان پس از آن كه به رابطه پنهاني مادرشان با مرد غريبه پي بردند، با قتل مرد ميانسال جسدش را در جاده تاكستان ـ قزوين رها كردند.
اين حادثه بامداد چهارم ارديبهشت ماه زماني فاش شد كه ماموران انتظامي هنگام گشتزني در جاده تاكستان ـ قزوين يك خودروي پرايد بدون سرنشين را در حاشيه جاده مشاهده كردند. آنان در بازرسي خودرو، جسد مردي ميانسال را پيدا كردند كه بر اثر ضربه‌هاي چاقو كشته شده بود. با گزارش موضوع به مقام قضايي و پس از تحقيقات اوليه جسد مرد غريبه به پزشكي قانوني منتقل شد.
با تشكيل پرونده‌اي در اين زمينه، كارآگاهان جنايي آگاهي شهرستان تاكستان جستجو براي مشخص شدن هويت مقتول و شناسايي عامل جنايت را آغاز كردند.
در حالي كه تحقيق در اين زمينه ادامه داشت، روز بعد زني با مراجعه به يكي از مراكز پليس شهرستان زنجان از گم شدن شوهرش خبر داد و براي يافتن او تقاضاي كمك كرد.
شاكي به پليس گفت: شوهرم روز گذشته از خانه خارج شده و ديگر برنگشته است. با طولاني شدن غيبتش به جستجو پرداختم اما هيچ خبري از او نبود. شوهرم مسافر به شهرستان تاكستان مي‌برد، اما اين بار پس از ترك زنجان به طرز مرموزي ناپديد شده است.
در پي اين دادخواست، ماموران كه احتمال مي‌دادند جسد كشف شده متعلق به شوهر گمشده زن شاكي است، از او خواستند در پزشكي قانوني حضور يابد كه به اين ترتيب هويت مقتول مشخص شد.
كارآگاهان جنايي در ادامه تحقيقات متوجه شدند مرد گمشده ـ مقتول ـ از چندي پيش با زني ميانسال آشنا شده و با او ارتباط پنهاني داشته است.با مشخص شدن اين موضوع، روند رسيدگي به پرونده وارد مرحله جديدي شد و زن غريبه به عنوان مظنون پرونده تحت تعقيب قرار گرفت تا اين كه خانه‌اش در يكي از محله‌هاي مركزي شهرستان تاكستان شناسايي و او دستگير شد.
به گزارش جام جم ،زن ميانسال در بازجويي به پليس گفت: چندي پيش، به عنوان مسافر سوار خودروي اين راننده ـ مقتول ـ شدم و ارتباطمان شكل گرفت. مرد غريبه مي‌خواست از همسرش جدا شود و خواست من نيز طلاق بگيرم تا با يكديگر ازدواج كنيم، اما شوهرم حاضر به جدايي نبود.
متهم اضافه كرد: ارتباط پنهاني‌ام با مرد راننده ادامه داشت و او در غياب فرزندان و شوهرم به ديدنم مي‌آمد اما روز حادثه وقتي به خانه‌مان آمد، 2 پسرم سرزده وارد خانه شدند و با ديدن مرد غريبه، با چاقو او را به قتل رساندند.
در پي اعتراف زن متهم، 2 پسرش به اتهام جنايت تحت تعقيب قرار گرفتند تا اين كه چند روز پيش، متهمان فراري هنگام پرسه زدن در يكي از بوستان‌هاي شهر دستگير شدند.متهمان با انتقال به پليس آگاهي تاكستان در بازجويي‌هاي پليسي به كشتن مرد غريبه و رها كردن جسدش در حاشيه جاده اعتراف كردند.
يكي از متهمان به پليس گفت: چند ماهي بود كه به رفت و آمدهاي مادرم مشكوك شده بوديم و از يك هفته پيش از حادثه، او را زيرنظر گرفتيم. روز حادثه مادرم با اصرار از ما مي‌خواست تنهايش بگذاريم و به خانه مادربزرگمان برويم.
متهم به قتل اضافه كرد: به رفتار مادرمان ظنين شديم. بنابر اين از خانه خارج شديم و منتظر مانديم، يك ساعت بعد يك خودروي پرايد مقابل در خانه‌مان توقف كرد و مردي ميانسال وارد خانه شد.متهم به قتل ادامه داد: در همين موقع با كليد يدكي كه همراهمان بود، وارد خانه شديم و مشاهده كرديم مادرمان در حال گفت‌و‌گو با مرد غريبه است.آنها با ديدن ما شوكه شده بودند و قصد فرار داشتند كه مانع شديم.
وي اضافه كرد: ابتدا مادرمان را در اتاقي زنداني كرديم. بعد مرد غريبه را كتك زديم و با كارد آشپزخانه او را كشتيم سپس جسدش را لاي پتويي قرار داديم و با انداختن در صندلي عقب خودرو از محل دور شديم و خودرو را نيز در حاشيه جاده رها كرديم.
درپي اعتراف متهم، برادرش نيز بازجويي شد و به همدستي در قتل مرد غريبه و رها كردن جسد او در حاشيه جاده تاكستان ـ قزوين اعتراف كرد.
بنابراين گزارش، متهمان پس از بازسازي صحنه جنايت، روانه زندان شدند. تحقيقات تكميلي از متهمان ادامه دارد
 
--------------------------------------
 
 
دلایل تعویق حکم اسیدپاشی

وي درباره علت اجرا نشدن حکم اسیدپاشی نيز گفت: به محض اعلام این خبر که حکم اسیدپاشی اجرا نمی‌شود، ابهامات زیادی به وجود آمد و رسانه‌های بیگانه گفتند این موضوع به دلیل مصاحبه‌های قرباني حادثه با آنها بوده است. در حالی که اجرای چنین حکمی مستلزم تمهیدات پزشکی ویژه‌ای است چرا كه باید فردی نابینا شود و قصاص برابر باشد. برای همین انجام این حکم مهم است و مثل زندانی کردن نیست. با این که تمهیدات لازم صورت گرفته بود، در روز اجرای حکم مشخص شد اجرا کننده حکم نمی‌تواند آنچه ما می‌خواهیم را اجرا کند؛ برای همین حکم به تعویق افتاد.
 
 
------------------------------------
 
 
ديه 90 ميليون تومان شد

وزارت دادگستري ديه سال 90 را براساس اجراي ماده 297 قانون مجازات اسلامي، 90 ميليون تومان تعيين كرد. رضا طالبي‌زاده، معاون قضايي دادگستري استان كرمان در اين باره گفت: يك فقره ديه كامل مرد مسلمان در سال جاري مبلغ 90 ميليون تومان اعلام شده است. وي در ادامه گفت: به اين مبلغ در ماه‌هاي حرام يك سوم اضافه خواهد شد ضمن اين كه نرخ جديد ديه از تاريخ 16 خرداد امسال محاسبه خواهد شد. طالبي‌زاده افزود: افرادي كه براساس حكم دادگاه به پرداخت ديه محكوم شده‌اند، بايد تا قبل از تاريخ اجراي ديه جديد نسبت به بدهي خود اقدام كنند، در غير اين صورت مشمول نرخ جديد خواهند شد. وي ابراز اميدواري كرد افزايش نرخ ديه در سال جديد بتواند بخشي از جرايم عمد و غيرعمد در جامعه را كاهش دهد. گفتني است، وزارت دادگستري حداقل ديه كامل يك مرد مسلمان در سال 89 را 45 ميليون تومان تعيين كرده بود

------------------------------------
 
 
ارتباط 10هزار مشترک تلفن قطع شد

ارتباط تلفنی 10 هزار و 251 مشترک تهرانی امروز چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه به دلیل سرقت کابل های مسی مخابرات قطع شد.
به گزارش مهر، سرقت کابل در مرکز مخابرات شیخ فضل الله نوری تهران بار دیگر ارتباط مشترکان تلفن ثابت را از امروز به مدت 72 ساعت با قطعی مواجه کرد و این در حالی است که هم اکنون کارکنان فنی شبکه کابل شرکت مخابرات استان تهران مشغول تعویض کابل ها هستند.
قطعی تلفن های مشترکان مربوط به پیش شماره های 8803 تا 8806 ، 8860 تا 8862 و 8822 در محدوده شهرک های والفجر و علیخانی و برخی مناطق خیابان جمال الدین اسدآبادی است که بیش از 10 هزار شماره تلفن را شامل می شود.
 
گزارش های سرقت کابل های مسی مخابراتی طی یک سال گذشته از قطع ارتباط حدود 50 هزار مشترک تلفن ثابت در مقاطع و زمان های مختلف حکایت دارد و علاوه بر قطع خطوط ارتباطی مشترکان به گفته مدیرعامل شرکت مخابرات تهران، «کابل دزدی» سالانه چندین میلیارد تومان به مخابرات ضرر می زند.
 
به گفته محمد روح اللهی، تغییر قیمت مس در بازار به صورت مستقیم شبکه مخابرات را تحت تاثیر قرار می دهد و باعث افزایش سرقت کابل های مسی می شود با این حال مخابرات تلاش خود را برای محافظت از تاسیسات مخابراتی به کار می بندد.
 
هم اکنون 6 میلیون و 760 هزار خط تلفن ثابت در تهران مشغول به کار است و ضریب نفوذ تلفن در این استان حدود 45 درصد است.
 
---------------------------------------
 
 
خدمتكار پس از سرقت ميليوني خانه را به آتش كشيد

زن خدمتكار براي مخفي ماندن راز سرقت ميليوني از خانه صاحبكارش، خانه را به آتش كشيد.
به گزارش خبرنگار ما، اواسط ارديبهشت يك تاجر به شعبه سوم دادياري دادسراي ناحيه يك شميرانات رفت و با تسليم شكايتي گفت: از آنجا كه مادرم پير است و قادر به انجام كارهاي شخصي‌اش نبود، حدود هشت ماه قبل، از طريق يك شركت خدماتي، زن ميانسالي به نام مينا را به عنوان خدمتكار به خانه آوردم. او پس از مدت كوتاهي اعتماد من و همسرم را جلب كرد و به همين خاطر هم كليد خانه را در اختيارش قرار داديم. صبح امروز مادرم را براي هواخوري به بالكن برده بودم كه ناگهان متوجه شدم دود غليظ خانه را فرا گرفته است. همسرم فرياد مي‌زد خانه آتش گرفته و من هم با عجله تلاش براي خاموش كردن آتش را آغاز كردم. پس از خاموش كردن آتش متوجه شدم مقداري از 10 ميليون تومان اسكناس پنجاه هزار ريالي كه زير تختخواب مادرم بود در آتش سوخته است.
پس از شمارش پول دريافتم حدود هفت ميليون تومان از كل مبلغ كم شده است. بلافاصله به مينا – خدمتكار - مشكوك شدم اما او منكر سرقت و آتش زدن خانه شد. به دنبال اعلام شكايت مرد تاجر، زن خدمتكار به شعبه سوم دادياري دادسراي شميرانات احضار شد.
مينا كه دچار تناقض گويي شده بود سرانجام وقتي هيچ راهي جز بيان حقيقت نديد به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت: روز حادثه هنگام نظافت چشمم به بسته‌هاي اسكناس افتاد، بعد هم به خاطر نياز شديد مالي وسوسه شده و هفت ميليون تومان از پول‌ها را برداشتم سپس براي گمراه كردن ديگران پرده اتاق خواب را آتش زدم و سعي كردم طوري وانمود كنم كه پول‌ها در آتش سوخته است.
اما... حالا هم حاضرم پول‌ها را برگردانم و رضايت شاكي را جلب نمايم. زن خدمتكار پس از بازجويي به اتهام سرقت و آتش زدن خانه صاحبكارش، به دستور داديار عبدي بازداشت شد.
 
---------------------------------------------------
 
 
فرمانده ناجا:کارکناني که فحش و ناسزا به ارباب رجوع بدهند بايد از ناجا اخراج شوند

فرمانده نيروي انتظامي با بيان اين که جرايم سازمان نسبت به 5 سال گذشته 50 درصد کاهش يافته است افزود: کارکناني که فحش و ناسزا به ارباب رجوع بدهند بايد از سازمان اخراج شوند.به گزارش ايسنا، سردار اسماعيل احمدي‌مقدم صبح چهارشنبه در حاشيه همايش نگهداشت نيروي انساني ناجا اظهار کرد: اگربخواهيم به الگوي پليس شايسته در نظام اسلامي و در برنامه چشم‌انداز به منظور تحقق عدالت در جامعه دست پيدا کنيم به طور حتم نبايد فساد درون سازماني همچون نيروي انتظامي وجود داشته باشد. وي همچنين از اخراج افرادي خبر داد که در ناجا نسبت به خانمي نظر ناموسي داشته باشند.
وي ادامه داد: گاهي شعارهايي عليه فساد مي‌دهيم که اين شعارها قابل اندازه‌گيري نيست اما برنامه پليس اين است که به صورت عملياتي شاخصه‌ها را در نظر بگيرد. به طور مثال ميزان تخلفات در نيروي انتظامي بطور ميانگين سالانه 10 درصد کاهش يافته است.
 
---------------------------------------------
 
 
تبعه يمني به اتهام جاسازي مواد مخدر در قرآن کريم دستگير شد
اخبار رسيده از عربستان حاکي از آن است که نيروهاي امنيت مرزي سعودي موفق شدند يک قاچاقچي يمني که تلاش مي کرد مقداري حشيش به سرزمين هاي عربستان قاچاق کند را بازداشت کنند.به گزارش تابناک به نقل از شيعه آنلاين "محمد بن نقاء" مدير کل گمرک مرزي سعودي – يمن، ضمن تأييد اين خبر، گفت: اين قاچاقچي يمني اين مواد مخدر را درون 2 جلد قرآن کريم جاسازي کرده بود.وي در ادامه افزود: اين قاچاقچي از طريق اتوبوس مسافربري در حال انجام اين کار بود اما مأموران مرزي ما به او مشکوک شدند زيرا وي اين 2 جلد قرآن را در جاي نامناسبي قرار داده بود. پس از بازرسي دقيق و کامل کيف و وسايل وي، متوجه شديم که او داخل اين 2 قرآن را خالي کرده و مقداري حشيش در آن جاسازي کرده است."محمد بن نقاء" همچنين گفت: اين قاچاقچي حدود يک کيلوگرم حشيش را با خود همراه داشت. او در حال حاضر در بازداشت به سر مي برد .
 
 
-----------------------------------------------
 
 
دستگيري دندانپزشك با مدرك سيكل
 
جوان 23 ساله‌اي كه با جعل مدارك دندانپزشكي مطب افتتاح كرده بود، توسط ماموران كلانتري 12 كرمانشاه دستگير شد.
به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني پليس، در پي گزارشي از منابع خبري مبني بر اين كه مردي جوان با مدارك جعلي اقدام به افتتاح مطب دندانپزشكي در يكي از محله‌هاي شهر كرمانشاه كرده است، موضوع توسط ماموران كلانتري 12 اين شهر مورد پيگيري قرار گرفت.
بنابراين گزارش، با بررسي‌هاي انجام شده از سوي ماموران، سرانجام شب گذشته با هماهنگي مقام قضايي دندانپزشك قلابي در حال انجام اقدامات درماني روي يكي از مراجعان، دستگير شد.
در تحقيقات معلوم شد متهم به نام عليرضا 23 ساله داراي مدرك سيكل (سوم راهنمايي) است.
با معرفي متهم به مراجع قضايي، مطب اين دندانپزشك قلابي نيز پلمب شد.
 
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: