کد خبر:۵۱۳۳
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۰ - ۱۹:۰۸
تعداد بازدید: 1941
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
امام جمعه قم:
به زودي مردم بحرين نابودي شما ديكتاتورها را جشن خواهند گرفت
با مسائل پيش آمده در كشور ممكن است فتنه ديگري از صفوف خودي شروع شود، اما به فضل خداوند شما مردم در طول انقلاب فتنه و فتنه‌گر را در اشكال مختلف ديده و مقابل آن ايستاده و پيروز شده‌ايد.

خطيب نماز جمعه قم گفت: مردم ما از ابتداي انقلاب با مشكلات و فتنه‌هاي گوناگوني مواجه بوده‌اند و رمز پيروزي ما در تمام عرصه‌ها اطاعت محض از ولايت فقيه است.

به گزارش ايسنا حجت‌الاسلام والمسلمين سعيدي در خطبه‌هاي نماز جمعه اين هفته شهر مقدس قم همچون هفته‌هاي گذشته ضمن توصيه همگان به تقواي الهي گفت: بنا بر سخني كه از حضرت علي (ع) به ما رسيده اگر كسي بخواهد ميزان تقواي خودش را بداند بايد سه شرط اخلاص در عمل؛ ميزان آرزوهاي دنيايي و استفاده از فرصت‌ها را در خود جستجو كند.

توليت حرم مطهر حضرت معصومه(س) در بخش ديگري از سخنانش به بررسي رفتار صهيونيست‌ها در قبال تصميم مردم فلسطين پرداخت و گفت: اين روزها صهيونيست‌ها حالات متفاوتي را دارند؛ گاهي در فلسطين از به خطر افتادن منافع اسرائيل دم مي‌زنند و گاهي از رفتار ديكتاتورهاي كشورهاي اسلامي منطقه به وجد مي‌آيند.

سعيدي به آتش زدن قرآن، تخريب مساجد و قبور علماي شيعه در بحرين اشاره كرد و گفت: در تاريخ اسلام ثابت شده وقتي ديكتاتورها به تخريب قبور و آتش زدن قرآن رو آوردند در مقابل مردم شكست خورده‌اند و به زودي مردم مومن و صبور منطقه مخصوصاً بحرين نابودي شما ديكتاتورها را جشن خواهند گرفت.

خطيب نماز جمعه قم در ادامه به مشكلات داخلي كشور پرداخت و تصريح كرد: حركت ملت ايران رو به قله‌اي است كه بر بلنداي آن رسول خدا و خاندان مطهرش ايستاده‌اند و وظيفه همه ما همت براي اعتلاي كلمه الله و برافشاني پرچم اسلام بر اين قله است.

وي افزود: بدون شك هر چه به اين قله نزديكتر شويم، توطئه و دشمني‌هاي بيگانگان قوي‌تر، رنگين‌تر و پيچيده‌تر مي‌شود و دشمن سعي مي‌كند براي فريب مردم به توطئه‌ها رنگ حقيقت ببخشد.

سعيدي به يادآوري دشمني و فتنه‌هاي بدخواهان نظام از پيروزي انقلاب تاكنون پرداخت و عنوان كرد: با مسائل پيش آمده در كشور ممكن است فتنه ديگري از صفوف خودي شروع شود، اما به فضل خداوند شما مردم در طول انقلاب فتنه و فتنه‌گر را در اشكال مختلف ديده و مقابل آن ايستاده و پيروز شده‌ايد.

خطيب نمار جمعه شهر قم در پايان تصريح كرد: براي اعتلاي كشور امام زمان(عج) همه مردم و مسوولان دست در دست هم گذاشته و ضمن حفظ وحدت و آرامش مطيع امر ولي فقيه و رهبر عزيزمان هستيم.

برچسب ها: امام جمعه قم ، فتنه
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: