کد خبر:۵۱۲۱
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۰ - ۰۷:۴۸
تعداد بازدید: 2301
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
دلیل بازداشت دبیرکل تشکل موسوم به جامعه وعاظ ولایی
در بین دستگیرشدگان برخی مدعیان علوم غریبه نیز وجود دارند.عباس .غ كه مهارت خاصی در امور متافیزیكی از جمله ارتباط با عوالم دیگر و انجام برخی اقدامات توسط نیروهای متافیزیكی دارد توسط ضابطین یكی از نهادها دستگیر می گردد

عباس امیری فر دبیرکل تشکل موسوم به جامعه وعاظ ولایی (حامیان مشایی) شب گذشته توسط دادگاه ویژه روحانیت به اتهام مشارکت در تهیه و توزیع سی دی انحرافی ظهور بسیار نزدیک است، تشویش اذهان عمومی ، توهین و ایراد اتهام علیه برخی شخصیت ها و گروههای سیاسی بازداشت شد.

وی همزمان با عهده دار بودن دبیرکلی تشکلی موسوم به جامعه وعاظ ولایی که از حمایت های خاص اسفندیار رحیم مشایی برخوردار است ، امام جماعت مسجد سلمان و رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری نیز بوده است.

امیری فر که از یاران خاص مشایی است، چند روز پیش در گفت و گو با روزنامه شرق گفته بود که حرفهای رحیم مشایی همان حرفهای رهبر معظم انقلاب است.

امیری فر که از یاران خاص مشایی است، چند روز پیش در گفت و گو با روزنامه شرق گفته بود که حرفهای رحیم مشایی همان حرفهای رهبر معظم انقلاب است.

وی همچنین در گفت‌وگویی با خبرگزاری فارس رحیم‌مشایی را رییس‌جمهور آینده ایران معرفی و اعلام کرده بود که حامیان مشایی ممکن است در انتخابات مجلس نهم به جای اصولگرایان با بخشی از اصلاح طلبان ائتلاف کنند.

خبر دستگیری چند نفر دیگر از نزدیکان مشائی:

برخی سایتهای خبری گزارش داده اند شب گذشته 25 نفر از کسانی که با اسفندیار رحیم مشایی ارتباط دارند، دستگیر شده اند.

بنابر اخبار رسیده، همسر مرحوم دکتر حسین فاطمی و خانم الف. الف که حامل منشور کوروش در روز رونمایی از این اثر تاریخی بود، در میان دستگیرشدگان قرار دارند.

این گزارش حاکی است که در بین دستگیرشدگان برخی مدعیان علوم غریبه نیز وجود دارند.عباس .غ كه مهارت خاصی در امور متافیزیكی از جمله ارتباط با عوالم دیگر و انجام برخی اقدامات توسط نیروهای متافیزیكی دارد و رابطه نزدیكی با آقای م داشته، توسط ضابطین یكی از نهادها دستگیر می گردد.

گفته می شود پس از دستگیری او، یكی از مقامات پیگیری و درخواستهای مكرر و كم سابقه ای برای آزاد كردن وی داشته، اما هنوز این فرد آزاد نشده است.

طی چند روز اخیر تاكنون آیت الله مصباح یزدی، دكتر حدادعادل، مهندس مرتضی نبوی و حاج حسین فدایی در اظهاراتی نسبت به استفاده از اجنه، طلسم، غیب گویی و رمالی توسط جریان انحرافی موضع گیری كرده اند كه به نظر می رسد ناظر به همین موضوع است.

حسین فدایی با بیان این كه جریان انحرافی یك جریان قدرت‌طلب است، گفته بود: این عقاید شیطانی است زیرا مجموعه آنچه مطرح شد در فضایی از توجیهات دینی، توجیهات غیبی، به كارگیری طلسم و تسخیر اجنه و ... سامان پیدا می‌كند.

حدادعادل گفته بود: رمال وغیب‌گو مشكل نظام را حل نمی كند.

مرتضی نبوی هم صریحتر از همه دیشب گفت: به نظر می‌رسد این جریان انحرافی با توسل به یك سری مسائل شیطانی كه دور از واقعیت هم نیست و طبق آیات قرآنی جزو اعتقادات مسلمانان هم هست، سعی می كنند افراد را تحت تأثیر قرار دهند.اجنه طبق آیات قرآن علیه انبیا توطئه می‌كردند، لذا شاید این جریان انحرافی با توسل به بعضی از افرادی كه از طریق راه باطل، فسادانگیز و انحرافی به برخی توانمندی‌های ماورائی رسیدند، سوء استفاده می‌كنند و جاذبه‌های این گروه توانسته تأثیری روی برخی افراد بگذارد و حمایت ایشان را جلب كند.منبع:مشرق-آينده- اعتدال-تبيان

Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: