کد خبر:۵۱۱۴
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۰ - ۲۰:۳۸
تعداد بازدید: 2199
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
وزارت بازرگانی در خصوص کیفیت پایین نان توضیح دهد
کمترین انتظار مردم در خصوص نان به عنوان کالای مهم با سرانه مصرف بالا در کشور این است که مسئولان وزارت بازرگانی نظارت بهتری بر ارائه و نحوه عرضه کیفیت نان ارائه دهند.

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی گفت: نبود نظارت درست و مدیریت شده بر قیمت وکیفیت نان توسط دولت به خصوص وزارت بازرگانی جای سئوال و بررسی دارد. "سیروس سازدار" درگفت وگو با خبرنگار خانه ملت اظهار داشت: مشخص نیست چرا با وجود افزایش 25 درصدی قیمت نان ما باید همچنان با افت کیفیت نان عرضه شده در تهران و شهرستان ها مواجه باشیم.

وی خاطرنشان کرد: کمترین انتظار مردم در خصوص نان به عنوان کالای مهم با سرانه مصرف بالا در کشور این است که مسئولان وزارت بازرگانی نظارت بهتری بر ارائه و نحوه عرضه کیفیت نان ارائه دهند. 

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی افزود: مسئولان دولتی بخصوص وزارت بازرگانی  باید چاره ای اساسی برای رفع کیفیت پایین نان عرضه شده از نانوایی ها در نظر گیرند.

 این نماینده مردم  درمجلس شورای اسلامی یادآورشد: باید بررسی شود چرا وزارت بازرگانی آرد با کیفیت پایین به نانوایی ها عرضه می کند. 

عضو کمیسیون مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نمایندگان مجلس در صورتی که همچنان شاهد تعلل وزارت بازرگانی در انجام وظیفه خود در خصوص اصلاح و بهبود عرضه نان باشند در قالب سئوال از وزیر دلایل گران شدن و همچنین کاهش کیفیت نان را مورد بررسی قرار می دهند.

Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: