کد خبر:۵۰۸۹
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۰ - ۱۵:۰۲
تعداد بازدید: 4373
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
درخواست اشد مجازات براي راننده خودروي زانتيا
يكي از شهروندان در اين باره نوشته است: «اين راننده و امثالهم با جان مردم بازي مي‌كنند، لطفا اقدام عاجل و قاطع قضايي و انتظامي رو خواستار شويد.»

پس از انتشار خبر كشته شدن 2 نفر در تصادفي در بزرگراه يادگار بر اثر سرعت غير مجاز يك دستگاه زانتيا، مخاطبان فارس، خواستار اشد مجازات براي راننده خاطي شدند.

صبح امروز، سرعت غيرمجاز يك دستگاه زانتيا در اتوبان يادگار امام و واژگونيش در خط مقابل موجب كشته شدن 2 سرنشين خودروي پرايدي كه در مسير مقابل حركت مي‌كرد، شد.

در پي اين حادثه، مخاطبان خبرگزاري فارس خواستار اشد مجازات براي اين راننده خاطي شدند، پس از مخابره اين خبر، شهروندان زيادي با تماس‌هاي تلفني و ارسال پيام، اقدام اين راننده را محكوم كرده و از دستگاه قضايي و پليس راهنمايي خواسته‌اند تا نسبت به محاكمه عادلانه اين راننده اقدام كرده و براي پيشگيري از حوادث بعدي، اشد مجازات را براي اين راننده در نظر بگيرند.

رئيس پليس بزرگراه‌هاي تهران در اين باره به خبرنگار فارس گفت: خودروي زانتيا از شمال به جنوب بزرگراه يادگار امام در حال حركت بود كه به دليل عدم توانايي راننده در كنترل وسيله نقليه ناشي از تخطي از سرعت مطمئنه پس از برخورد با گاردريل، تيربرق و رفوژ وسط بزرگراه به هوا بلند شده و به لاين مقابل بزرگراه پرتاب شد و در خط مخالف نيز بر روي يك دستگاه پرايد سقوط كرده و بعد از آن با يك دستگاه پژو 206 صندوقدار و يك دستگاه نيسان برخورد ‌كرد.

سرهنگ گودرزي مهر افزود: متاسفانه راننده و سرنشين خودرو پرايد در اين حادثه در دم كشته شدند و به خودروهاي 206 و نيسان خسارات سنگيني وارد و ترافيك سنگيني در اين بزرگراه ايجاد شد.

رئيس پليس بزرگراه‌هاي تهران گفت: راننده زانتيا مجروح شده و براي درمان به بيمارستان منتقل شده است، بررسي‌هاي پليس نشان مي‌دهد، اين خودرو زانتيا پيش از اين يكبار در سال 88 به دليل تخطي از سرعت و لايي‌كشي يك ماه توقيف شده است.

تعداد زيادي پيام‌ تلفني و نوشتاري توسط شهروندان در واكنش به اين خبر قابل توجه است، شهروندان اين اقدام را غير قابل بخشش دانسته‌اند. چند نمونه از پيام‌هاي رسيده را به شرح ذيل مي‌خوانيم:

يكي از شهروندان در اين باره نوشته است: «اين راننده و امثالهم با جان مردم بازي مي‌كنند، لطفا اقدام عاجل و قاطع قضايي و انتظامي رو خواستار شويد.»

حميد يكي ديگر از مخاطبان فارس نوشته است: «اين راننده بايد به شدت محاكمه شود، اين طور نباشد كه با پرداخت ديه و يك ماه محروميت دوباره به جاده‌ها بازگردد.»

شهروند ديگري معتقد است: «اين اقدام راننده زانتيا مثل بلاي ناگهاني جون دو تا آدم بي‌گناه را كه مي‌تونست من و شما باشيم را گرفت، راننده خاطي به اشد مجازات برسد.»

آخرين خبرها حاكي است، سردار رحيمي رئيس پليس راهور تهران از معرفي اين راننده به دادگاه و ابطال گواهينامه وي خبر داده است. رسانه‌ها و مردم منتظر اعلام نتيجه نهايي اين پرونده هستند.
برچسب ها: سرعت بالا ، راننده
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: