کد خبر:۵۰۷۸
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۰ - ۱۴:۲۲
تعداد بازدید: 3042
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
پیگیری موضوع رهاکردن دو بیمار در حاشیه اتوبان از سوي وزير بهداشت
به دنبال رها کردن دو بیمار در حاشیه اتوبان ، وزیر بهداشت دستور ویژه در زمینه پیگیری موضوع رهایی دو بیمار در اتوبان را صادر کرد.
به دنبال رها کردن دو بیمار در حاشیه اتوبان ، وزیر بهداشت دستور ویژه در زمینه پیگیری موضوع رهایی دو بیمار در اتوبان را صادر کرد.

حادثه رهایی دو بیمار به هر دلیل کار غیر انسانی بوده و عاملان این حادثه باید از سوی مسوولان وزارت بهداشت مورد برخورد شدید و قانونی قرار گیرند اگر چه نمی توان زحمات و تلاش های پزشکان و مسوولان وزارت بهداشت را نادیده گرفت ولی این عمل هم نباید نادیده گرفته شود. 
دکتر حسینی مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی پانا اظهار داشت: دستور ویژه وزیر بهداشت برای تشکیل تیمی به منظور پیگیری حادثه «رهایی دو بیمار در اتوبان» صادر شده و موضوع به شدت مورد بررسی و پیگیری است.
وی تصریح کرد: حادثه رهاکردن دو بیماردر خیابان‌های اطراف تهران را به شدت پیگیریم و بر همین اساس به دستور دکتر مرضیه وحید دستجردی، وزیر بهداشت تیمی ماجرای رهاکردن دو بیمار در خیابان‌های اطراف تهران را پیگیری می‌کند و این تیم از معاونت درمان تا رییس بیمارستان را شامل می‌شود و اگر تخلف بیمارستان مربوطه در این زمینه اثبات شود به شدت برخورد لازم با عوامل آن صورت خواهد گرفت.
 وی گفت: وزارت بهداشت از دو روز گذشته برای پیگیری این موضوع بسیج شده و ماجرا را از نیروی انتظامی و بیمارستان‌های مربوط به این موضوع و طبق مدارک موجود، بررسی می‌کند.
 مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت در پایان گفت: اظهارنظر درباره این موضوع موکول به نتیجه نهایی از تحقیقات خواهد بود که قطعا در سایت وزارت بهداشت (وب‌دا) منتشر خواهد شد.
برچسب ها: وزير بهداشت ، بيمار
Bookmark and Share
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۲۱ - ۱۳۹۰/۰۲/۰۶
0
1
اوقور به خیر خانم وزیر.
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: