کد خبر:۵۰۴۴
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۰ - ۰۷:۵۷
تعداد بازدید: 7236
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
گربه خانگي، توله سگ زاييد!
انتظار داشتم گربه‌ام در اول ماه آوريل دو بچه گربه به دنيا بياورد اما وقتي وضع حمل كرد يكي از بچه ‌گربه‌ها مرد و مدتي بعد متوجه شدم كه بچه گربه ديگر در واقع يك توله سگ است.
يك گربه خانگي در چين به جاي بچه گربه يك توله سگ به دنيا آورد.
به گزارش ايسنا، شو يون، صاحب اين گربه خانگي در اين باره مي‌گويد: انتظار داشتم گربه‌ام در اول ماه آوريل دو بچه گربه به دنيا بياورد اما وقتي وضع حمل كرد يكي از بچه ‌گربه‌ها مرد و مدتي بعد متوجه شدم كه بچه گربه ديگر در واقع يك توله سگ است.
شويون در منزل خود يك سگ و يك گربه خانگي نگهداري مي‌كند.
به گزارش روزنامه ديلي ميل، رييس يك كلينيك محلي دامپزشكي كه اين توله سگ گربه‌اي را معاينه كرد در نهايت تعجب اظهار داشت: تولد سگ از گربه كه از دو گونه جانوري متفاوت هستند، غير ممكن است و اين اتفاق باور نكردني است.
 
-------------------------------------
 
توطئه سیاه دندانپزشک قلابی در مطب
 
دندانپزشک شیک‌پوش که به فریب بیماران می‌پرداخت کسی نبود جز یک تبهکار که هیچگاه به دانشگاه نرفته بود.
این پسر خوش‌تیپ در نخستین پرونده به‌خاطر اذیت و آزار دختری تحت تعقیب قضایی قرار گرفته بود اما تبرئه شد.

مهرماه سال 89 دختر جوانی به دادسرای شهرری مراجعه و ادعای عجیبی را درباره یک دندانپزشک مطرح کرد.
این دختر به قاضی دریانوش گفت: وقتی برای درد دندانم به مطب دکتری در ساختمان پزشکان مراجعه کردم با پسر جوان و شیک‌پوشی مواجه شدم که لباس سفیدی پوشیده بود، ابتدا تصور کردم دستیار دندانپزشک است ولی وقتی روی صندولی مخصوص نشستم تازه متوجه شدم که وی خود دکتر است که خیلی خونسرد بود و به آرامی دندان خرابم را پر کرد. وی افزود: به نظر، پزشک خوبی بود به همین‌خاطر چندین‌بار دیگر به مطبش مراجعه کردم ولی در آخرین جلسه مرا تحت آزار و اذیت قرار داد، باورم نمی‌شد که دندانپزشک به این خوش‌تیپی و شیک‌پوشی دست به این اقدام بی‌شرمانه بزند. با ادعاهای این دختر جوان، دندانپزشک شیک‌پوش به دادسرا احضار شد. وقتی این پسر پیش‌روی بازپرس پرونده قرار گرفت خود را بی‌گناه دانست و گفت: «دندان‌های بیمارانم را معالجه می‌کنم و هربار که این دختر به مطبم آمده است دندان‌هایش را پر کرده‌ام، این حرف‌ها تنها ناشی از توهمات وی است و من هیچ کار سیاهی انجام نداده‌ام». با ادعای بی‌گناهی دندانپزشک جوان و نبود هیچ مدرک قوی، بازپرس وی را بی‌گناه شناخت و این پسر تبرئه شد.

با وجود گذشت 7 ماه از نخستین تبرئه این مرد جوان، شکایت دیگری پیش‌روی دادیار دریانوش قرار گرفت. زن جوانی از همان دندانپزشک شکایت داشت و گفت: به توصیه دوستان و آشنایان برای درمان درد دندانم به ساختمان پزشکان مراجعه کردم، وقتی وارد مطب دکتر جوان شدم احساس ترس تمام وجودم را فرا گرفت، دست و پایم می‌لرزید ولی با این وجود برای معالجه درد دندانم روی صندلی دندانپزشکی نشستم. خیلی مسلط بود و به راحتی دندانم را عصب‌کشی کرد. قرار شد یک جلسه دیگر برای پر کردن دندانم به وی مراجعه کنم. با وجود عصب‌کشی دندانم ولی هنوز از درد دندان رنج می‌بردم، انگار دندانم معالجه نشده بود، به همین‌خاطر پیش از موعد دوباره به مطبش رفتم که خیلی راحت گفت این درد طبیعی است و تا چند روز ادامه خواهد داشت. چاره‌ای نداشتم به همین‌ خاطر تا روز پر کردن دندانم دیگر به مطبش نرفتم. روز موعود وقتی پا به مطبش گذاشتم دوباره احساس بدی کردم. روی صندلی دندانپزشکی نشسته بودم که مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. به سرعت از مطبش بیرون آمدم، نمی‌دانستم چه باید بکنم، نمی‌خواستم راجع به این مساله با کسی حرفی بزنم ولی وقتی موضوع را به مادرم گفتم، خواست به طرح شکایت بپردازم. وی در ادامه افزود: دندان دردم نیز خوب نشده است، صورتم باد کرده و ورمش خوب نمی‌شود. با ادعاهای این دختر تحقیقات برای ردیابی دندانپزشک جوان وارد مرحله تازه‌ای شد. بررسی‌ها نشان می‌دهد این پسر فریبکار یک دندانپزشک قلابی است که با جعل عنوان به درمان دندان بیماران در ساختمان پزشکان می‌پرداخت.این دندانپزشک قلابی که در مطبش با سوءاستفاده از عنوان به اذیت و آزار دختران جوان می‌پرداخت وقتی متوجه شد تحت تعقیب پلیسی و قضایی است پا به فرار گذاشت و هیچ ردی از خود به جای نگذاشته است. بنا به گزارش خبرنگار «قدس»، تحقیقات برای دستگیری این جوان شیاد ادامه دارد.
 
 
--------------------------------------
 
 
دستگيري 27نفر در پارتي شبانه پسران دخترنما
اعضاي باند پسران دخترنما که با برگزاري ميهماني‌هاي شبانه باعث ايجاد نارضايتي مردم شده بودند در ورامين دستگير شدند. به گزارش ايسنا، ماموران انتظامي شهرستان ورامين در اسفند ماه سال گذشته، اخباري مبني بر فعاليت باند بزرگ پسران دخترنمايي که اقدام به برگزاري مراسم و مجالس شبانه ‌مي‌کردند دريافت کردند. ماموران با بررسي اطلاعات بدست آمده دريافتند اين افراد به سرکردگي فردي به نام «فريدون» بابه کارگيري آلات و ادوات موسيقي و شرب خمر اقدام به برگزاري ميهماني‌هاي شبانه مي‌کنند که با برگزاري اين مراسم نارضايتي اهالي اين منطقه را به وجود آورده بودند. با دريافت اين شکايت موضوع براي شناسايي و انهدام اين باند در دستور کار پليس قرار گرفت و ماموران در تحقيقات انجام شده دريافتند که سردسته اين باند شخصي به نام فريدون ساکن يکي از خيابا‌ن‌هاي اصلي ورامين است. ماموران دربررسي‌هاي اطلاعاتي و فني و با بهره‌گيري از اقدامات پليسي متوجه شدند که اعضاي اين باند قصد داشتند در تاريخ 19 اسفندماه سال گذشته، مجلس شبانه‌اي را در سطح ورامين برگزار کنند، اما محل برگزاري اين مراسم چند ساعت قبل از آغاز به ميهمانان اطلاع داده مي‌شود. ماموران پليس پس ازشناسايي مکان دقيق برگزاري مراسم که در باغ شخصي فردي به نام علي بود و همچنين با هماهنگي با مقام قضايي در قالب 3اکيپ عملياتي، براي انهدام باند پسران دخترنما وارد ميدان شدند. ماموران پليس پس از محاصره محل برگزاري جشن و در عملياتي مشترک و همزمان 27 نفر را دستگير کردند. بنابراين گزارش 5 تن از دستگيرشدگان با پوشيدن لباس زنانه در حال رقصيدن در بين افراد بودند. ماموران پس از دستگيري اعضاي اين باند و در بازرسي از محل تعدادي بطري حاوي مشروبات الکلي و مقاديري آلات و ادوات آرايش زنانه، تعدادي خودرو و موتورسيکلت و آلات و ادوات موسيقي را کشف و جمع‌آوري کردند.
----------------------------------------
 
خود خوری جوان نیوزیلندی !
 
یک جوان بیست و هشت ساله نیوزیلندی که به افسردگی شدید مبتلا بود، انگشت دست خود را قطع کرد و پس از پختن انگشتش با سبزیجات، آن را خورد.

به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از خبرگزاری فرانسه از ولینگتون؛ به گفته پزشکان، تاکنون در جهان، تنها هشت مورد از افرادی که گوشت بدن خود را خورده اند، مشاهده شده است.
این مرد نیوزیلندی به پزشکان گفته است که در نظر داشته دو انگشت دیگر دستش را هم در روزهای آینده بخورد ولی ناگهان به فکرش می رسد که برای درمان بیماری چند ساله اش به روانپزشک مراجعه کند.
 
---------------------------------------
 
 
عاشق بازنده!

تصورم اين بود که پدر و مادرم مرا درک نمي کنند و قصد دارند شخصيتم را خرد کنند، اما حالا مي فهمم که آن ها راست مي گفتند و اي کاش حرف هاي شان را در قاب طلا مي گرفتم. «نوشين» که به اتهام خرده فروشي کريستال دستگير شده است، در دايره اجتماعي کلانتري نواب  مشهد افزود: ۳ سال قبل در راه مدرسه با پسري جوان آشنا شدم و مدتي با او ارتباط تلفني برقرار کردم. «منوچهر» با چرب زباني خودش را در دلم جاي داد و آن قدر شيفته و عاشق و دلباخته اش شده بودم که نصيحت هاي پدر و مادرم را نمي شنيدم و علاقه به اين پسر جوان مرا هم کور کرده بود و هم کر...!منوچهر به خواستگاري ام آمد اما خانواده ام به شدت با اين ازدواج مخالفت کردند اما من که آن ها را دشمن خودم مي ديدم همراه پسر مورد علاقه ام از خانه فراري شدم. پس از ۳ روز ماموران انتظامي با اعلام شکايت خانواده ام ما را دستگير کردند. من و منوچهر با هم نامزد شديم و والدينم مرا طرد کردند و به خانه پدر همسرم رفتم. هنوز يک هفته از ازدواج مان نگذشته بود که فهميدم منوچهر خرده فروش موادمخدر است. در اين شرايط من تصميم گرفتم طلاقم را بگيرم ولي او تهديدم کرد که اگر در اين باره چيزي به کسي بگويي تو را مي کشم و ...!شوهرم با کتک کاري و تهديد مرا وادار کرد که برايش موادمخدر بفروشم و امروز در حال توزيع بسته هاي کريستال بوديم که پليس سر رسيد. منوچهر با ديدن ماموران پا به فرار گذاشت و من با چندين بسته موادمخدر دستگير شدم. وي افزود: در اين مدت بلاهاي زيادي به سرم آمده است و حتي منوچهر مرا به کارهاي غيراخلاقي نيز واداشته است.همه اين مشکلات از آنجا آغاز شد که از همان ابتدا اجازه دادم با نامحرم سخن گويم. خراسان
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: