کد خبر:۵۰۲۷
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۰ - ۱۰:۳۰
تعداد بازدید: 6431
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
خواستگار کینه‌جو شبانه قربانیانش را به گلوله بست
این مرد وقتی برای ازدواج با دختر این خانواده پا پیش گذاشت و جواب منفی گرفت، شبانه وارد خانه قربانیان شده و آنان را به رگبار بست.
عامل قتل‌عام خونین 4 تن از اعضای یک خانواده برازجانی که خواستگار کینه‌جویی بود در تجسس‌های پلیسی به دام افتاد.
این مرد وقتی برای ازدواج با دختر این خانواده پا پیش گذاشت و جواب منفی گرفت، شبانه وارد خانه قربانیان شده و آنان را به رگبار بست. رضا محمدي‌يگانه، رئیس پلیس استان بوشهر اظهار داشت: روز 17 دي‌‌ماه سال گذشته مردی به نام «مصطفي» به همراه «اسماعيل» که فاميل بودند ساعت 6:45 دقيقه بامداد به خانه «صالح قانع» حمله‌ور شده و با شليك 17 گلوله پدر، مادر و 2 پسر خانواده را به قتل رساندند. وي افزود: پس از بررسي‌هاي میدانی مشخصات قاتل مشخص شد و انگيزه آنان مخالفت اعضاي خانواده قانع با خواستگاري قاتل از دخترشان بود و به دليل مخالفت اين خانواده دست به اقدام جنون‌آميز قتل 4 تن از اعضاي اين خانواده زدند. رئیس پلیس بوشهر تصريح كرد: در اقدامات اوليه 128 فشنگ اسلحه كلاش و ديگر ادوات از قاتلان كشف شد و موضوع شناسايي و دستگيري قاتلان در دستور كار پليس قرار گرفت. محمدي‌يگانه بيان داشت: به دليل اينكه قاتل اصلي دائما در حال تعويض مخفیگاهش بود و به شهر‌هاي مختلف و استان‌هاي همجوار فرار مي‌كرد اقدامات اطلاعاتي ويژه‌اي انجام شد. وي ادامه داد: پس از پيگيري‌هاي زياد اسماعيل به عنوان همدست اصلي قاتل در روستاي گينه رامشير استان خوزستان دستگير شد و تلاش براي دستگيري متهم اصلي ادامه يافت. رئیس پلیس بوشهر اظهار داشت: با توجه به اطلاعات دقيقي كه به دست آورديم از ساعت 14 روز شنبه اقدامات عملياتي ويژه در شهر بوشهر انجام شد و 4 تن از كساني كه در جابه‌جايي تامين آذوقه و پول و اياب و ذهاب قاتل اصلي كمك كردند، دستگير شدند. پس از دستگيري همدستان قاتل، وي نيز در باغ‌هاي اطراف يكي از شهرهاي دشتستان شناسايي و محاصره شد و به خاطر اينكه نمي‌خواستيم قاتل كشته شود از كمين وي عبور ‌كرديم تا اينكه نيمه‌شب شنبه در حاشيه شهر برازجان دستگير شد و همزمان 2 تن از همدستان وي نيز دستگير شدند. وي با بيان اينكه يكي از همراهان قاتل اصلي يك تبعه بيگانه بود، عنوان داشت: در بازديد‌هاي اوليه از قاتل و همدستانش يك اسلحه كلاش و خشاب كشف شد. محمدي‌يگانه بيان داشت: در بررسي اين پرونده 10 تن در مجموع دستگير شدند كه 7 تن از آنان در 2 روز گذشته دستگير شده بودند. فرمانده انتظامي استان بوشهر خاطر‌نشان كرد: دستگيري قاتل خانواده برازجاني درس عبرتي براي ديگران است كه اگر جرمي مرتكب شوند قطعا پليس آنها را تحت تعقيب قرار مي‌دهد. محمدي‌يگانه اضافه كرد: با توجه به اينكه رئيس كل دادگستري استان بوشهر اعلام كرده بود در صورت دستگيري اين قاتل پرونده آن 10 روزه بررسي و نهايي مي‌شود، انتظار داريم مراجع قضايي در اين زمينه با قاطعيت اقدام كنند و با اطلاع‌رساني ويژه موجب تسلي خاطر خانواده مقتول و افزايش امنيت در استان شوند.
 
 
-------------------------------------------
 
 
زن حقه باز

قرار گذاشته بوديم که هيچ کس از رابطه ما خبردار نشود اما پس از گذشت چند ماه، فريبا دست مرا رو کرد و از سير تا پياز موضوع را به همسرم اطلاع داد. نمي دانم چرا با وجود آن که تحصيلکرده و آگاه بودم مرتکب چنين حماقتي شدم و براي خودم دردسر بزرگي درست کردم.مرد جوان آهي کشيد و افزود: حدود يک سال قبل به طور اتفاقي با خانمي آشنا شدم که مي گفت اهل تهران است و مطلقه مي باشد. فريبا با نگاه شيطاني و کرشمه هاي خود مرا فريب داد تا جايي که به پيشنهاد او به طور موقت و مخفيانه باهم محرم شديم. هنوز ۲هفته از اين ماجرا نگذشته بود که متوجه حرکات و رفتار مشکوک اين زن جوان شدم و يک شب که به ديدنش رفته بودم او ناگهان لامپ هاي اتاق را خاموش کرد و با مشت، ضربه محکمي به شيشه پنجره کوبيد و دستش غرق به خون شد.
وقتي دليل اين کارش را پرسيدم او از من خواست تا سکوت کنم. فريبا ادعامي کرد که با اجنه و ارواح ارتباط دارد و اگر يک کلمه حرف بزنم به من آسيب شديدي خواهد رسيد. در آن لحظه صداهاي عجيب و غريبي از داخل حمام خانه به گوش مي رسيد و من که از ترس داشتم سکته مي کردم پا به فرار گذاشتم.مدتي از اين ماجرا گذشت و فريبا دست بردار نبود. او مجبورم مي کرد که به خانه اش بروم و چندين بار ديگر نيز از داخل اتاق ها صداي عجيب و غريبي شنيدم که باعث ترس و وحشتم مي شد.پس از آن که مدت عقد موقت ما تمام شد مي خواستم براي هميشه از اين زن جوان خداحافظي کنم که او گفت: جن ها براي ما جشن عروسي گرفته اند و اگر خودت را کنار بکشي آن ها تو را مي کشند. او حتي زخم هاي روي بدنش را نشانم داد و با گريه و ناله ادعا کرد که اين بلا را جن ها به سرش آورده اند و اگر او را عقد دائم نکنم و هزينه هاي زندگي اش را پرداخت نکنم آن ها همسرم را به قتل خواهند رساند.من اين خواسته اش را قبول نکردم و خودم را کنار کشيدم ولي فريبا که تيرش به سنگ خورده بود موضوع را به همسرم اطلاع داد و او را تهديد به مرگ کرد. متاسفانه در اين شرايط آتش بزرگي به زندگي ام افتاده است. افسوس که خيلي دير فهميدم تمام حرف هاي فريبا دروغ بوده چرا که او با ضبط کردن صداهاي عجيب و غريب و پخش مخفي آن در خانه اش، ترس و وحشت به جانم انداخت و با اين حيله مي خواست زندگي ام را صاحب شود. اين زن جوان تهديد مي کند که اگر به خواسته هايش نرسد دست به خودکشي خواهد زد و نمي دانم چه خاکي بر سرم بريزم. اي کاش اسير هوي و هوس نمي شدم تا اين بدبختي برايم درست نمي شد و به دام اين آدم رواني نمي افتادم.
 
--------------------------------------
 
 
يك سال حبس براي زني كه به صورتش اسيد پاشيد

مقامات رسمي آمريكا اعلام كردند: يك زن جوان به اتهام فريب قانون و اسيدپاشي به صورت خود به يك‌سال حبس محكوم شد.
به گزارش ايسنا در گزارش مقامات رسمي آمريكا آمده است: «بتاني استورو» 28 ساله پيش از اين مدعي شده بود يك زن سياهپوست كه صورتش را با ماسك پوشانده بود، ماده اسيدي را به صورت وي پاشيده است.
ماموران پليس پس از اين ادعا با بررسي كارشناسي مطمئن شدند كه اين زن دروغگويي بيش نيست.
در اين گزارش آمده است: اين زن پس از اثبات گناهكار بودنش به پرداخت 4000 دلار جريمه نقدي و يك سال حبس محكوم شد.
 
-----------------------------------
 
 
رهايي از کتک‌های شوهر تنبل
 
زني با حضور در دادگاه خانواده گفت: اگر يك روز پولي نداشته باشم شوهرم مرا بشدت كتك زده و به طلاق تهديد مي‌كند. زني 28 ساله با مراجعه به دادگاه خانواده يك در حضور قاضي شعبه 235 با بيان اينكه ديگر نمي‌تواند با چنين وضعي به زندگي ادامه دهد، گفت:‌ شوهرم به من خرجي نمي‌دهد و مرا مجبور به كار در بيرون از خانه مي‌كند ‌يا مجبور مي‌كند از خانواده‌ام خرج زندگي‌مان را بگيرم. اگر يك روز پولي نداشته باشم، او مرا بشدت كتك زده و به طلاق تهديد مي‌كند. وي با اشاره به اينكه ما بچه‌ای نداريم، افزود: شوهرم مرا فقط براي پول مي‌خواهد، چرا كه من از خانواده ثروتمندي بودم و او فقط به خاطر پول با من ازدواج كرد كه قبل از شروع زندگي مشترك متوجه اين موضوع شدم و در طول زندگي به اين مساله پي‌بردم. مرد جوان در حالي كه گفته‌هاي همسرش را تكذيب مي‌كرد، گفت: من به خاطر پول با همسرم ازدواج نكردم، او تحت تاثير حرف‌هاي خانواده‌اش مي‌خواهد طلاق بگيرد. من از ابتدای زندگي مشترك‌مان مشغول به كار بودم و هيچ احتياجي به پول خانواده همسرم نداشتم‌ اما بعد از تصادفي كه كردم، مجبور شدم مدتي در خانه استراحت كنم. وي ادامه داد: همه گفته‌هاي همسرم دروغ است، او دنبال بهانه براي طلاق است. زن در حضور قاضي اين پرونده عنوان كرد: ‌جدايي بهترين راه نجات من است، چرا كه شوهرم اصلا مفهوم ازدواج و زندگي زناشويي را نمي‌داند و همه چيز را در پول مي‌بيند.
برچسب ها: اسيد ، قتل
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: