کد خبر:۵۰۲۳
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۰ - ۱۰:۵۸
تعداد بازدید: 20669
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
بخاطر فقر
دستگيري 2 برادر پاکستاني آدمخوار هنگام پختن جسد يک زن
عارف و فرمان در حين پختن جنازه زني که به تازگي از قبر دزديده بودند، به دام پليس افتادند. خانواده اين زن گفتند که چند روز پس از مراسم تدفين مجددا به مقبره او سري زده اما مظنون شدند که مورد حفاري قرار گرفته است
2 برادر پاکستاني که متهم به آدمخواري و سرقت جسد زني شده‌اند، بزودي محاکمه خواهند شد. عارف و فرمان در حين پختن جنازه زني که به تازگي از قبر دزديده بودند، به دام پليس افتادند. خانواده اين زن متوجه دزديده شدن جسد او در قبرستان شهر سارگودها شده و به پليس اطلاع دادند. عبدالرحمن، بازرس پليس درياخان به BBC گفت: اين 2 برادر بر اساس قوانين متهم شده‌اند. خانواده اين زن گفتند که چند روز پس از مراسم تدفين مجددا به مقبره او سري زده اما مظنون شدند که مورد حفاري قرار گرفته است. آنان با نبش قبر متوجه شدند که جنازه در آن نيست. با شکايت آنان، پليس تحقيقات خود را آغاز و اين 2 برادر را دستگير کرد. پليس مي‌گويد: متهمان قسمتي از جنازه را بريده و مشغول پختن آن بودند که ما وارد صحنه شديم. بقاياي جسد اين زن 24 ساله که از بيماري سرطان درگذشته بود، در خانه اين 2 برادر کشف شد. پليس هنوز توضيحاتي درباره علت آدمخواري اين 2 متهم که گفته مي‌شود در شرايط جسمي و روحي خوبي هستند، نداده است. آنان با خواهر خود که گزارش شده است در شرايط روحي نامناسبي است، زندگي مي‌کنند. اين 2 برادر ظاهرا گفته‌اند که پيش از آدمخواري، سگ‌هاي محلي را مي‌خوردند. همسايگان از انتشار اين خبر ابراز بهت کرده و گفته‌اند هرگز تصور نمي‌کردند که اين 2 نفر مرتکب چنين اعمالي شوند.
 
 
-----------------------------
 
 
بازداشت مرد جادوگر در استان مركزي 

مردي كه با وردنویسی، عواطف اعتقادی مردم را برانگیخته و اقدام به كلاهبرداري مي‌كرد، دستگير شد.
احد احمدي، معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان مركزي گفت: در پي كسب اخبار و اطلاعات واصله مبني بر اينكه مردی با وردنویسی براي مردم از طريق خواندن و نوشتن وردها و جادو اقدام به كلاهبرداري از آنان مي‌كند، موضوع در دستور كار پليس قرار گرفت. وي گفت: در اين راستا پاتوق وی به مدت 74 ساعات تحت مراقبت اطلاعاتي قرار گرفت كه بلافاصله با هماهنگي‌هاي به عمل آمده با مراجع قضايي متهم در يك عمليات غافلگيرانه دستگير شد. وي افزود: در بازرسي از منزل متهم تعدادي كتب رمالي و احضار ارواح كه تاليف و چاپ آنها در كشورهاي هند و پاكستان بوده و تعداد زيادي وردهای عجیب آماده براي ارائه به مراجعه‌كنندگان كشف شد.
 
 
----------------------------
 
 
 آرزوهاي سوخته!

روزي که پا به خانه شوهر گذاشت تصور مي کرد بدبختي هايش تمام خواهد شد و مي تواند بقيه عمرش را يک نفس راحت بکشد اما او نمي دانست که همسرش و هوويش نيز به همان درد بي درماني مبتلا هستند که پدر و مادرش به آن گرفتارند و عذاب مي کشند.
کلثوم به دليل شرايط خانوادگي اش نتوانست درس بخواند و با اين که استعداد بسيار خوبي داشت در کلاس دوم راهنمايي ترک تحصيل کرد و خانه نشين شد. او از اين که مي ديد پدر و مادرش به موادمخدر اعتياد دارند، خيلي نگران آينده خود بود و از همان دوران نوجواني با کارگري در يک کارگاه توليدي، حقوق ناچيز خود را خرج دود و دم والدين بي مسئوليت خود کرد. او در دفترچه خاطرات خود نوشت: هر چه کار مي کنم نمي توانم يک غذاي خوب تهيه کنم و براي بابا و مامان لباس هاي نو بخرم و ...!
کلثوم، ۱۵ ساله بود که يکي از آشنايان به خواستگاري اش آمد. او و خانواده اش تصور مي کردند آن ها براي پسرشان به خواستگاري آمده اند اما پس از گفت وگوهاي اوليه، مرد ۴۹ ساله با اين ادعا که همسرش بيمار است و قادر به انجام کارهاي خانه نمي باشد خودش خواستگار از آب در آمد.
والدين کلثوم در ابتدا با اين پيشنهاد مخالفت کردند اما آن  ها با دريافت مبلغي به عنوان شيربها، به اين ازدواج رضايت دادند و کلثوم عروس شد. او در روز عروسي اش نيز در دفترچه خاطرات خود نوشت: خدايا! خودم را دست سرنوشت سپردم و اميدوارم صاحب زندگي خوبي بشوم و بتوانم دست پدر و مادرم را بگيرم و ... !
افسوس که آرزوهاي قشنگ کلثوم هيچ وقت به واقعيت نپيوست و او در مدت کوتاهي متوجه شد هوويش و همسرش، هر ۲ معتاد هستند. متاسفانه هووي حسود که نمي خواست عروس جوان خودش را در دل شوهرش بيش از اندازه جا بدهد، او را کم کم به مواد مخدر معتاد کرد و کلثوم به ترياک و سپس کريستال آلوده شد.
او پس از ۷ سال زندگي مشترک و کلفتي در خانه شوهرش، در حالي که خيلي ناتوان و ضعيف شده بود و تحمل اين همه رنج و بدبختي را نداشت پس از جر و بحثي مفصل با شوهرش، در اقدامي اشتباه دست به خودکشي زد. پيکر کاملا سوخته شده زن جوان پس از انتقال به بيمارستان امام رضا(ع) مشهد تحت مراقبت هاي ويژه پزشکي قرار گرفت اما با وجود تلاش کادر متخصص و دلسوز بخش سوختگي بيمارستان، او جان خود را از دست داد و دفتر زندگي اش براي هميشه بسته شد.خراسان
 
 
-------------------------------------
 
 
هکر سايت ايرانسل دستگيرشد
فرمانده انتظامي استان‌هاي تهران و البرز از دستگيري هکر سايت ايرانسل خبر داد . به گزارش ايسنا، سردار عليرضا اکبرشاهي گفت: در طرح نوروزي پليس 5 باند زورگيري که در پوشش مسافربر و مسافرنما و با استفاده از چاقو اقدام به زورگيري و سرقت به عنف از شهروندان مي‌کردند شناسايي و متلاشي کرد که در اين رابطه 50 زورگير نيز دستگير شدند. وي ادامه داد : در تعطيلات سال نو فردي که توانسته بود با هک سايت ايرانسل در ورامين بيش از 46 ميليون ريال کارت شارژ را سرقت کند نيز از سوي مأموران پليس آگاهي شناسايي و دستگير شد.

 
-------------------------------------
 
 
پرونده عقرب سياه بار ديگر در ديوان عالي كشور

سرپرست دادگاه‌هاي كيفري استان تهران گفت: پس از پايان مهلت قانوني براي اعتراض شكات نسبت به راي صادره از سوي دادگاه كيفري اين پرونده با وقت اعتراض شكات به ديوان عالي كشور مي‌رود.
به گزارش فارس، محسن افتخاري، سرپرست دادگاه‌هاي كيفري استان تهران درباره سرنوشت پرونده متهمي كه در رسانه‌ها به «عقرب سياه» معروف شده است، گفت: پس از آن كه با تركيب 3 به 2 يكي از شعب دادگاه كيفري اين متهم را از حيث محكوم شدن به آدم‌ربايي و تجاوز به عنف مقصر نشناخت و براي اين فرد حكم تبرئه صادر شد، شكات پرونده به راي صادره اعتراض داشتند كه همين امر باعث شد رئيس قوه‌قضاييه نيز شخصا پرونده را مورد مطالعه قرار دهد.
وي ادامه داد: براساس قانون، شكات مهلت 20 روزه دارند تا پس از اعلام حكم به آنها نسبت به آن اعتراض كنند و زماني كه اين مهلت به پايان برسد در صورتي كه شكات اعتراض كرده باشند پرونده به ديوان عالي كشور مي‌رود و در آنجا مجدد مورد بررسي قرار مي‌گيرد.
افتخاري با اشاره به اين مطلب گفت: در ديوان عالي كشور 2 احتمال وجود دارد، ابتدا اين‌كه اعتراض شكات وارد دانسته نشده و حكم صادر شده از سوي دادگاه كيفري ابرام(تاييد) شود يا اين‌كه اعتراض صورت گرفته از سوي شكات وارد دانسته شود كه به اين ترتيب حكم دادگاه كيفري نقض مي‌شود.
وي خاطرنشان كرد: در صورت نقض صادر شده بر اساس موازين قانوني يا پرونده به همان شعبه صادر كننده حكم باز مي‌گردد يا اين‌كه به شعبه هم‌عرض فرستاده مي‌شود.
سرپرست دادگاه كيفري در پاسخ به اين سوال كه آيا شكات تاكنون درباره حكم اعتراض كرده‌اند و اين اعتراض در دادگاه‌هاي كيفري ثبت شده يا خير، گفت: تا آنجا كه من اطلاع دارم 2 نفر از شكات در مدت زمان مشخص مراجعه و اعتراض خود را نسبت به اين حكم اعلام كرده‌اند.

Bookmark and Share
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
زهرا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۲
6
1
خیلی بدبود
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: