کد خبر:۵۰۱۶
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۰ - ۱۸:۰۵
تعداد بازدید: 5731
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
نماینده ولی فقیه در استان همدان
باید به درمان امراض خانوادگی و اجتماعی پرداخت
سلامت ازدواج در کشورهای اروپایی و آمریکا نابود شده است و در حال حاضر آتش آن دامن ایران را نیز تهدید می کند، باید به درمان امراض خانوادگی و اجتماعی پرداخت.
نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه در جامعه کنونی سلامت ازدواج به خطر افتاده است، گفت: باید به درمان امراض خانوادگی و اجتماعی پرداخت.

به گزارش خبرنگار مهر در همدان، آیت الله غیاث الدین طه محمدی ظهر جمعه در خطبه های نماز عبادی سیاسی این روز در همدان با بیان اینکه سلامت ازدواج در کشورهای اروپایی و آمریکا نابود شده است و در حال حاضر آتش آن دامن ایران را نیز تهدید می کند، گفت: باید به درمان امراض خانوادگی و اجتماعی پرداخت.

آیت الله محمدی طلاق را ویرانگر خانواده عنوان کرد و گفت: طلاق مانند بمبی مخرب تمام بنیان خانواده را از هم می پاشد.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با تاکید بر اینکه ازدواج، شرط و شروط خاصی دارد و با دوست یابی های اینترنتی نمی توان انتظار ایجاد خانواده ای مستحکم را داشت، گفت: جوانان باید قبل از ازدواج اطلاعات خود را از زندگی مشترک افزایش دهند.

وی استعمال مواد مخدر و مسائل ضد اخلاقی در خانواده ها موجب از بین رفتن کانون خانواده می شود.

آیت الله محمدی در ادامه به قرار گرفتن در هفته سلامت اشاره کرد و با بیان اینکه ارزش دو نعمت از نعمتهای خداوند زمانی که از دست می رود، مشخص می شود، گفت: تا زمانی که انسان گرفتار بیماری نشود ارزش سلامتی را نمی داند.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با اشاره به اینکه باید برای درک سلامتی، بیماری را شناخت، گفت: یکی از بدترین مصیبت های انسان فقر مالی است اما مصیبت بدتر از فقر مالی، بیماری و امراض جسمی است.

وی با بیان اینکه کمتر انسانی ارزش سلامتی و امنیت را می داند، گفت: اسلام سلامتی همه جانبه و همگانی را مورد تاکید قرار داده و در آن به ضرورت سلامت قلب نیز تاکید دارد.

آیت الله محمدی به ضررهای ناشی از مصرف بی رویه آنتی بیوتیک ها نیز اشاره کرد و گفت: افراط در مصرف موجب تبدیل شدن سود به زیان می شود به نحوی که زمانی آنتی بیوتیکها در درمان بیماری موثر بودند و امروزه با مصرف بی رویه به بلای جان انسان ها تبدیل شده اند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با تاکید بر توسعه فرهنگ سلامتی در بین مردم جامعه، اظهار داشت: باید مردم نسبت به ارزش سلامتی آگاهی پیدا کنند.

برچسب ها: طلاق
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: