کد خبر:۴۹۷۴
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردين ۱۳۹۰ - ۱۳:۵۷
تعداد بازدید: 6980
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
مصاف بيادماندني ايران با مالديو در جام جهاني 2014 تکرار مي شود
حریف تیم ملی فوتبال ایران در اولین گام در راه صعود به جام جهانی 2014 برزیل مالديو معرفی شد. اين دو تیم قبلا در مقدماتی جام جهانی 1998 نیز با یکدیگر روبرو شدند که تیم ایران با 17 گل مالدیو را شکست داد
حریف تیم ملی فوتبال ایران در اولین گام در راه صعود به جام جهانی 2014 برزیل معرفی شد. قرعه کشی رقابتهای مراحل اول و دوم مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا امروز در کوالالامپور برگزار شد و تیم ملی ایران که از حضور در دور نخست معاف است ، در دور دوم باید با تیم ملی مالدیو روبرو شود. به گزارش پایگاه اینتنرنتی کنفدراسیون فوتبال آسیا، دو تیم قبلا در مقدماتی جام جهانی 1998 نیز با یکدیگر روبرو شدند که تیم ایران با 17 گل مالدیو را شکست داد.
 
در خصوص جام جهاني 2014 ، مسئولان فوتبال برزیل ادعای رئیس فیفا در مورد کندی کار ساخت و ساز برای جام جهانی 2014 در این کشور را رد کردند. سپ بلاتر رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال با ناامید خواندن پیشرفت کار ساخت زیرساختهای برگزاری جام جهانی و استادیومها ، مشکلات سیاسی داخلی برزیل را عامل کندی این روند دانست.بلاتر حتی مدعی شد که در ایالت سائوپائولو حتی پروژه ها هنوز آغاز نشده است. به گزارش رویترز از سائوپائولو ، در همین رابطه ریکاردو تیکسی یرا رئیس کنفدراسیون فوتبال برزیل اعلام کرد هماهنگی کاملی بین دولت برزیل و کمیته برگزاری جام جهانی 2014 وجود دارد و افزود : من از اختلافی که آقای بلاتر مدعی شده بین دولتی ها و شهرداران 12 شهر میزبان وجود دارد ، بی اطلاع هستم.
 
وی که ریاست کمیته برگزاری جام را نیز بر عهده دارد افزود : بر عکس بازرسان فیفا شاهد کار جمعی و هماهنگی بین مسئولان بوده اند و دیلما روسف نیز حمایت کامل خود را همواره نشان داده است. تیکسی یرا تاکید کرد استادیوم ماراکان در مهلت اعلام شده در سال 2013 آماده می شود و ميزبان جام کنفدراسیونها خواهد بود.او اعلام کرد در این مورد و نیز ورزشگاه جدید شهر سائوپائولو ضمانت می دهد.این در حالیست که گفته می شود طبقه دوم ورزشگاه ماراکانا باید به طور کامل بازسازی شود.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: