کد خبر:۴۸۷۴
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۹:۲۱
تعداد بازدید: 6135
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
شكايت كوچك زاده از مطهري با نامه به آيت الله لاريجاني
بعد از انتقاد مطهری از بروز برخی بداخلاقی ها، مهدی كوچك‌زاده كه یك بار علی مطهری، او را با لفظ "كوچك زاده" نواخته بود، به جای دادگاه به رئیس دستگاه قضا شكایت كرد

مهدی كوچك‌زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از علی مطهری نماینده تهران در مجلس به دلیل اين كه او را با لفظ "كوچك زاده"در صحن علنی مجلس خطاب نموده به قوه قضاییه رسماً شكایت كرد.

به گزارش فارس، متن شكایت‌نامه كوچك‌زاده از علی مطهری كه در سایت شخصی كوچك‌زاده منتشر شده بدین شرح است:

ریاست محترم قوه قضائیه
آیت‌الله صادق لاریجانی دامت بركاته

با اهداء سلام و آرزوی توفیق، حادثه هتاكی و دشنام‌ آقای علی مطهری به اینجانب "مهدی كوچك‌زاده" نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، چیزی است كه می‌خواستم به حرمت حاصل عمر امام "ره"، آیت‌الله شهید مرتضی مطهری، از كنار آن بگذرم چرا كه به تعبیر قرآن كریم "و اذا خاطبهم الجاهلون قالوا سلاما".

ولی با توجه به تذكر آقای مطهری در فراز آخر شكایتی كه برای شما ارسال نموده، و در ادامه همین شكایت آورده شده است، مبنی بر اینكه "اگر امروز كوتاهی شود، این پدیده شوم (منظور فحاشی) دامن همه را خواهد گرفت و این لكه ننگ بر دامان انقلاب اسلامی باقی خواهد ماند" و فقط به منظور حفظ حرمت انقلاب اسلامی و مجلس شورای اسلامی كه باید در رأس امور باشد! این شكایت را تنظیم و به محضرتان تقدیم می‌دارم.

امید است به موازات دستوری كه برای رسیدگی به شكایت ایشان صادر می‌فرمایید امر فرمایید تا به شكایت اینجانب "مهدی كوچك‌زاده"، كه علیرغم ارادت قلبی به بزرگان و بزرگ‌زادگان واقعی هیچ نسبتی اعم از سببی و نسبی با هیچ بزرگ و بزرگزاده‌ای ندارم، نیز رسیدگی نمایند تا بی‌طرفی دستگاه قضا بر همگان اثبات شود و نتوانند ادعا كنند كه در این كشور برخی بزرگ‌زادگان از همه قید و قانونی آزادند و این فقط ضعفا و غیر مرتبطین با بزرگ‌زادگانند كه به خطاهایشان رسیدگی می‌شود.

لازم به یادآوری است با اصرار نایب رئیس محترم مجلس و تحت اشراف ریاست مجلس (اخوی گرامی جنابعالی) فحاشی آقای مطهری بر خلاف قوانین از متن چاپ شده مذاكرات آن روز مجلس حذف گردیده است! ولی فیلم و نوار صدای ایشان در آرشیو مجلس موجود است.

حادثه از این قرار است كه آقای علی مطهری در حین نطق خود در مجلس كه از رادیوی مجلس برای عموم به طور زنده پخش می‌شد توهین و فحاشی‌هایی به اینجانب كردند كه بر اساس مواد 608 و 609 قانون مجازات اسلامی كه اشعار می‌دارد:

ماده 608 - توهین به افراد از قبیل فحاشی و استعمال الفاظ ركیك چنانچه موجب حد قذف نباشد به مجازات شلاق تا (74) ضربه و یا پنجاه هزار ریال تا یك میلیون ریال جزای نقدی خواهد بود.

ماده 609 - هر كس با توجه به سمت، یكی از رؤسای سه قوه یا معاونان رئیس‌جمهور یا وزرا یا یكی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی یا نمایندگان مجلس خبرگان یا اعضای شورای نگهبان یا قضات یا اعضای دیوان محاسبات یا كاركنان وزارتخانه‌ها و مؤسسات و شركت‌های دولتی و شهرداری‌ها در حال انجام وظیفه یا به سبب آن توهین نماید به 3 تا 6 ماه حبس و یا تا (74) ضربه شلاق و یا پنجاه هزار تا یك میلیون ریال جزای نقدی محكوم می‌شود.

قطعا مستحق مجازات می‌باشند.

البته پیش از آن نیز ایشان با اظهار مطالبی توهین‌آمیز نسبت به نام خانوادگی من به پدر و خانواده من اهانت كرده‌اند كه از برنامه زنده رادیو گفتگو پخش و ملت ایران آن را شنیده‌اند و نوار صدای آن نیز در آرشیو صدا و سیما موجود است و این نشان می‌دهد ایشان بر تكرار عمل زشت و مجرمانه خود اصرار دارند و احتمال تكرار آن نیز بسیار زیاد است.

گذشته از اینكه باید بررسی شود كه چرا برخی فرزندان بزرگان انقلاب ما به این انحطاط كشیده شده‌اند و بنده از ریشه‌یابی آن در اینجا پرهیز می‌كنم، نظر به اینكه فیلم و صدای فحاشی آقای مطهری هم در مجلس و هم در برنامه رادیو گفتگو موجود و نیازی به تحقیقات پیچیده برای شناسایی مجرم و جرم نمی‌باشد، مستدعی است دستور اقدام عاجل در خصوص اجرای حكم در ملأ عام پس از اثبات جرم در دادگاه صالح، صادر فرمایید.

اگر امروز كوتاهی شود، این پدیده شوم دامن همه را خواهد گرفت و این لكه ننگ بر دامان بزرگ‌زادگان در انقلاب اسلامی باقی خواهد ماند. قبلاً از حسن توجه جناب عالی سپاسگزارم.

با تقدیم احترام
مهدی كوچك‌زاده
نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی

Bookmark and Share
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۱۴
0
3
ايشون حتما از ما بهترون هستن كه بجاي اينكه برن دادگاه شكايت كنن مستقيما براي رئيس قوه نامه مي نويسن . اين نشون مي ده كه اين آقا حتي دادگاههاي معمولي رو هم قبول نداره و فقط فكر مي كنه اگه براي رئيس قوه نامه بنويسه كارش انجام مي شه . اين يعني اين كه اين آقا فكر مي كنه خونش از بقيه رنگين تره كه بجاي اينكه بره دادگاه شكايت كنه مي تونه مستقيما براي رئيس يه قوه نامه بنويسه اين يعني دهن كجي به ساختار نظام و مردم
غ.ح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۱۶
0
1
این نشانه زیاده خواهی وزیاده گویی کوچک زاده وامثال وی می باشد.خداعاقبت این این گونه خواهی ها راپاداش دهد.
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: