کد خبر:۴۸۶۱
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۸۹ - ۱۰:۵۰
تعداد بازدید: 5776
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
سايه شيطان بر سر 15 زن
نخستين شاکي زن بارداري بود که در پي حمله پسر شيطان صفت جنينش آسيب جدي ديده بود

پسر شرور که با شناسايي و شكار زنان تنها، نقشه‌هاي شوم و شيطاني‌اش را اجرا مي‌كرد با هوشياري يکي از طعمه‌هايش قبل از شب دامادي دستگير شد.

 رسيدگي به اين پرونده از آذر امسال همزمان با طرح چند شکايت‌ مشابه در دستور کار پليس قرار گرفت. نخستين شاکي زن بارداري بود که در پي حمله پسر شيطان صفت جنينش آسيب جدي ديده بود. او به بازپرس «کوهپايه» از شعبه دوم دادسراي ورامين گفت: «من و همسرم در يک ساختمان نيمه کاره زندگي مي‌کنيم.ديروز مرد جواني به خانه ما آمد و مدعي شد براي شوهرم مصالح ساختماني آورده است. او وقتي فهميد در خانه تنها هستم با کارد به طرفم حمله‌ور شد و
20 هزار تومان پولي که به سختي پس‌انداز کرده بودم را به سرقت برد. يکي ديگر از شاکي‌ها که موفق به فرار از چنگال مرد شرور شده بود نيز گفت: همراه يك كارگر زن سرگرم شست‌وشوي فرش‌هاي خانه‌ بوديم که پسر جواني زنگ زد. وقتي در را بازکردم او خود را محسن و از دوستان شوهرم معرفي کرد و مدعي شد از او يک چک دارد. اما زماني که مطمئن شد شوهرم در خانه نيست از من خواست برگه‌اي بياورم تا شماره‌ تلفنش را براي همسرم روي آن بنويسد. اما به محض ورود به اتاق سايه سنگيني پشت سرم حس كردم. ناگهان پسر جوان در حالي که کاردي در دست داشت تهديد کرد اگر سر و صدا کنم مرا مي‌کشد. با اين حال براي رهايي از دام شيطاني‌اش به داد و فرياد پرداختم که او از ترس دستگيري با عجله گريخت. شکايت‌ها از متهم در حال افزايش بود كه تيمي از کارآگاهان اداره پنجم پليس آگاهي ورامين تجسس‌هاي گسترده براي شناسايي و دستگيري پسر تبهكار را آغاز کردند. مأموران در نخستين تحقيقات با کمک شاکي‌ها به چهره‌نگاري از پسر شيطان‌صفت پرداخته و مشخصات او براي شناسايي در اختيار گشتي‌هاي پليس قرار گرفت. اظهارات شاهدان نيز حاكي از آن بود پسر شرور با يك دستگاه موتوسيکلت قرمز تردد مي‌كند. پسر تبهکار چندي بعد نيز با حمله به دو زن آنها را مورد آزار و اذيت قرار داده و با تهديد کارد طلاهايشان را سرقت كرده بود. او در صورت مقاومت طعمه‌هايش، آنها را بشدت مجروح مي‌کرد. با اين حال سرانجام يکي از قربانيان با ارائه شماره پلاك خودروي پيكاني کليد دستگيري پسر شيطان صفت را به تيم پليسي داد. با کشف اين سرنخ روند رسيدگي به پرونده وارد مرحله تازه‌اي شد و کارآگاهان مالک خودرو را شناسايي و تحت بازجويي قرار دادند. اما او ضمن اظهار بي‌اطلاعي از ماجرا گفت: روز حادثه خودرو در اختيار برادر کوچکترم «سعيد» بود. همزمان با بررسي عکس سعيد و اظهارات شاهدان، بازپرس جنايي ورامين مطمئن شد سعيد، پسر تبهکار تحت تعقيب است. با اين وجود پسر 25 ساله که پليس را در تعقيب خود مي‌ديد به محل نامشخصي گريخت. با اين حال او همچنان به حمله و سرقت از زنان ادامه مي‌داد. اما سرانجام با رديابي‌هاي تخصصي پليسي، پنجشنبه گذشته مخفيگاهش در تهران شناسايي و در عملياتي غافلگيرانه به دام افتاد. سعيد پس از انتقال به اداره آگاهي منکر هرگونه جرمي شد اما پس از روبه‌رو شدن با چند تن از شاكي‌ها لب به اعتراف گشود. وي همچنين گفت: «قرار بود چند روز ديگر ازدواج كنم كه ...» بازپرس کوهپايه رئيس شعبه دوم دادسراي ورامين با اشاره به اين خبر گفت: متهم كه داراي يک فقره سرقت به عنف خودرو نيز مي‌باشد. از 15 ماه قبل اقدامات مجرمانه‌اش را آغاز کرده و تاکنون نيز 15 زن با مراجعه به دادسرا شناسايي‌اش کرده و عليه او شکايت کرده‌اند. وي افزود: پسر تبهكار علاوه بر ورامين در شريف‌آباد، پيشوا و پاکدشت نيز مرتکب جرم شده است که با توجه به احتمال افزايش شاکي‌ها درخواست مي‌شود عکس بدون پوشش او در روزنامه ايران منتشر شود تا ساير قربانيان نيز به اداره آگاهي يا شعبه دوم بازپرسي دادسراي ورامين مراجعه کنند. بازپرس جنايي ورامين در پايان به زنان و دختران هشدار داد: به هيچ عنوان بدون شناخت افراد در را به روي آنان باز نکنند و زماني که تنها هستند در صورت مراجعه مأموران شرکت‌هاي خدماتي براي قرائت کنتور از رفتن آنان و بسته بودن در اطمينان حاصل کنند. در ايام پايان سال نيز سوءاستفاده با اين شگرد‌ها افزايش يافته که همه بايد هوشيارتر باشند.

---------------------------------------

نفس‌هاي قاتل «نازنين» به شماره افتاد

مرد شيطان‌صفت كه در جنايتي هولناك، دختر 8 ساله باجناقش را پس از آزار و اذيت به قتل رسانده بود، با تأييد نهايي حكم اعدامش در يك قدمي طناب‌دار قرار گرفت. به گزارش خبرنگار ما، «قاسم» - عامل جنايت –شامگاه 25 بهمن 88، دختر 8 ساله باجناقش به نام «نازنين» را با طرح نقشه‌اي به باغ‌هاي اطراف شهرستان «ني‌ريز» فارس كشاند و پس از آزار و اذيت قرباني‌اش وي را خفه كرد و جسدش را داخل گودالي انداخت. اما سرانجام، كارآگاهان پليس به او مشكوك شده و 3 روز بعد او را دستگير و راز جنايت هولناك را افشا كردند. «قاسم» در جلسه محاكمه شعبه چهارم دادگاه كيفري استان فارس با بيان جزئيات جنايت گفت: عصر روز حادثه در خانه مادر زنم مهمان بوديم كه «نازنين» از خانه بيرون رفت. من هم دنبالش رفته و او را سوار موتورم كردم. پس از اجراي نقشه‌ام، طلاهايش را سرقت كردم. مرد جنايتكار در حالي كه به يك بار اعدام و يك بار قصاص نفس محكوم شده بود با اعتراض به حكم مجازاتش ادعا كرد در بازجويي‌ها مورد شكنجه قرار گرفته است. با اين حال قضات ديوان عالي كشور قصاص را تأييد اما حكم اعدام را نقض كردند. قاتل «نازنين» در جلسه محاكمه بعدي دادگاه غيرعلني به مرگ محكوم شد و با تأييد نهايي حكم اعدام، قرار است وي بزودي به دار مجازات آويخته شود.

 
---------------------------------


محاكمه دوباره عقرب سياه

رئيس قوه قضائيه پس از تبرئه متهم موسوم به عقرب سياه، شخصاً به اين موضوع رسيدگي و با اعتراض نسبت به حكم تبرئه، خواستار بررسي دوباره اين پرونده شد.
غلامحسين محسني اژه‌اي، دادستان كل كشور ديروز در نهمين نشست خبري سخنگوي قوه قضائيه در پاسخ به سؤال خبرنگار روزنامه ايران در رابطه با تبرئه متهم پرونده عقرب سياه گفت: متهم اين پرونده جرايم زيادي مرتكب شده است از جمله آدم‌ربايي و چند جرم ديگر كه در دادگاه بدوي محاكمه و به 10 سال حبس، شلاق و جريمه محكوم شد. اين حكم مورد تأييد مرجع عالي قضايي قرار گرفت كه روند قانوني‌اش نيز طي مي‌شود اما در رابطه با اتهام تعرض به زنان و دختران، وي در دادگاه كيفري استان تهران محاكمه شد كه دادگاه او را تبرئه كرد. پس از صدور اين حكم، اعتراضات زيادي به قوه قضائيه رسيد. به همين خاطر رئيس قوه‌قضائيه پرونده را به طور شخصي و كامل مورد مطالعه و بررسي قرار داد و پس از اين مرحله، ايشان اعتراض به اين حكم را منطقي دانست و اظهار داشت شاكي‌ها و مدعي‌العموم مي‌توانند به رأي صادره اعتراض كنند و خود دستگاه قضايي نيز به اين حكم اعتراض دارد. بنابراين در آينده نزديك نيز اين پرونده در دادگاه مورد رسيدگي مجدد قرار خواهد گرفت. گفتني است، «صادق»- 27 ساله معروف به عقرب سياه- از هفتم ارديبهشت 87 به دنبال شكايت زن جواني در كلانتري 176 حسن‌آباد تحت تعقيب قرار گرفت. وي سرانجام هنگام درگيري با يكي از طعمه‌هايش در بيابان‌هاي اطراف جنوب تهران دستگير شد. در حالي كه 15 زن و دختر جوان از وي به اتهام آزار و اذيت شكايت داشتند، متهم در شعبه 77 دادگاه كيفري استان تهران به اعدام محكوم شد اما قضات ديوان عالي كشور حكم را نقض كردند و اين بار مرد تبهكار با اكثريت آراي قضات شعبه 79 از مجازات اعدام رهايي يافت و تبرئه شد!

 
-------------------------------------------
 

زن هشتم!

هر ۳ماه يک بار شکايت مي کنم تا بتوانم نفقه ام را از شوهرم بگيرم و شکم دختر ۳ساله ام را سير کنم. باور کنيد خجالت مي کشم که بگويم همسر هشتم مردي ۷۰ساله هستم و با ۲۳سال سن بايد کلفتي خانه اش را انجام بدهم. زن جوان در دايره اجتماعي کلانتري نواب صفوي مشهد افزود: من در خانه شوهرم فقط يک کلفت هستم و هر موقع مي خواهم حرفي بزنم او مرا به باد کتک مي گيرد ومي گويد: بدبخت بيچاره، داشتي از گرسنگي تلف مي شدي و تو را از پدر و مادرت خريدم تا سروساماني بگيري و صاحب اين زندگي بشوي، حالا زبان دراز شده اي و ...؟!
«فائزه» اشک هايش را پاک کرد و افزود: پدر و مادرم هر ۲ به مواد مخدر اعتياد دارند و ۱۰سال قبل يعني زماني که دختري ۱۳ساله بودم مرا به مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به مردي فروختند که نمکي بود و ضايعات جمع مي کرد. من صورتم را با ضربات سيلي بي رحمانه پدرم سرخ کردم و پا به خانه شوهري گذاشتم که ۴۸سال تفاوت سني داشتيم و از پدر خودم بزرگتر بود. اين مرد ۷ تا زن ديگر را طلاق داده است و در واقع مرا به عنوان کلفت از پدر و مادرم خريد. در طول اين ۱۰سال زندگي نکبت بار تنها دلخوشي ام به دخترم بود که الان ۶سال سن دارد و به مهدکودک مي رود. فرزندان شوهرم نيز وضعيت مرا درک مي کنند و از پدرشان دل خوشي ندارند اما آنها خودشان کارگر هستند و نمي توانند به من و خواهر کوچکشان کمک چنداني بکنند.
شوهرم آدم گداصفتي است و با اين که دستش به دهانش مي رسد ولي فقيرانه زندگي مي کند و نمي دانم فردي که يک پايش لب گور است پول هايش را براي چه و در کجا پس انداز کرده است. من و دختر بيچاره ام دچار فقر غذايي شده ايم و تا به حال چند بار از پدر و مادرم و حتي دايي ام خواسته ام با شوهرم صحبت کنند اما اين مرد بي مسئوليت که نمي خواهد او را ترک کنم و تنها بماند با پرداخت مبالغ بسيار ناچيزي خانواده ام را راضي کرده است و به من تهمت مي زند و مي گويد اين زن جوان است و ...! آمده ام تا بار ديگر شکايت کنم و خرجي خانه بگيرم اما تمام اين بدبختي ها نتيجه ندانم کاري و خطاهاي پدر و مادرم است. آ ن ها ۲ خواهر بزرگم را به فردي که تبعه خارجي است فروخته اند و خواهر کوچکترم را نيز با دريافت يک ميليون تومان به عقد مردي ۴۶ساله درآورده اند تا همسر پنهاني او باشد و سرنوشتش تباه شود. زن جوان در پايان گفت: پدر من روزهاي اول به صورت تفريحي موادمخدر مصرف مي کرد اما در کمتر از چند سال مادرم هم معتاد شد و اين همه بدبختي به سرمان آمد!
 
---------------------------------------
 

دختر سوئدي پدر خود را كشت

پرونده قتل پدر سوئدي به دست دخترش جنجال زيادي در رسانه هاي اين كشور به پا كرده است .
به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از مركز اطلاع رساني "The local "، چندي پيش جسد مردي 49 ساله در سوئد پيدا شد كه به علت اصابت ضربات چاقو به قلب و حنجره اش به قتل رسيده بود.
پس از تحقيقات پليس مضخص شد كه دختر 21 ساله مقتول عامل اين ماجرا بوده است.
دختر 21 ساله ادعا كرده است كه پدرش خود از او خواسته است تا او را به قتل برساند و او نيز تنها درخواست پدرش را اجابت كرده است!
اين دختر همواره به تماشاش فيلمهاي خشن مي پرداخته و از علاقه مندان به برخي سريالهاي خشونت بار غربي بوده است .
تحقيقات پليس در خصوص اين پرونده ادامه داشته است .هنوز دختر قاتل به پليس نگفته است كه انگيزه پدرش از تقاضاي كشته شدنش توسط او چه بوده است!
برچسب ها: قتل ، آزار و اذيت
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: