کد خبر:۴۷۱۴
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۸۹ - ۱۷:۳۶
تعداد بازدید: 2018
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
آغاز ثبت نام آزمون نیمه متمرکز دکتری از امروز
معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت نام داوطلبان آزمون نیمه متمرکز دکتری از ساعت 18 امروز دوشنبه 4 بهمن ماه آغاز می شود و تا 10 بهمن ماه نیز ادامه دارد.
معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت نام داوطلبان آزمون نیمه متمرکز دکتری از ساعت 18 امروز دوشنبه 4 بهمن ماه آغاز می شود و تا 10 بهمن ماه نیز ادامه دارد.

حسین توکلی در گفت و گو با پانا، با اعلام این خبر اظهار داشت: متقاضیان کنکور نیمه متمرکز دکتری از امروز دوشنبه 4 بهمن ماه می توانند در فرصت تعیین شده از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org با توجه به اطلاعاتی که بر روی سایت قرار داده شده نسبت به پرداخت الکترونیکی وجه ثبت نام و تکمیل تقاضانامه الکترونیکی ثبت نام حداکثر تا ساعت 24 روز یکشنبه 10 بهمن اقدام کنند.
معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: دیروز یکشنبه 3 بهمن ماه دفترچه راهنمای آزمون نیمه متمرکز دکتری برای دریافت داوطلبان بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده شده است و داوطلبان می توانند از امروز 4 بهمن ماه با پرداخت وجه ثبت نام به صورت الکترونیکی اقدام به تکمیل تقاضانامه ثبت نام کنند. 
وی افزود: هر داوطلب با توجه به شرایط و ضوابطی که وجود دارد و امروز در سایت سازمان سنجش اعلام می شود در صورت واجد شرایط بودن می توانند متقاضی یک رشته امتحانی شوند.
معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: پذیرش نهایی بر اساس نمره ارسالی دانشگاه ها انجام خواهد شد و نمره اولیه داوطلب در پذیرش نهایی تأثیر نخواهد داشت.
وی تأکید کرد: همچنین معدل کارشناسی و کارشناسی ارشد یا دکتری حرفه ای داوطلبان 20 درصد نمره آزمون کتبی را به خود اختصاص خواهد داد.
توکلی به زمان برگزاری آزمون نیمه متمرکز دکتری اشاره کرد و افزود: آزمون نیمه متمرکز دکتری بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده، روز 25 فروردین ماه سال 90 برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر است، پیش از این سازمان سنجش آموزش کشور زمان آغاز ثبت نام داوطلبان آزمون نیمه متمرکز دکتری را از ساعت 18 روز سوم بهمن ماه اعلام کرده بود.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: