کد خبر:۴۶۶۹
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۸۹ - ۱۳:۱۶
تعداد بازدید: 2044
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
نيمي از آشنايي‌هاي دختران وپسران درفضاي مجازي به فساد اخلاقي منجرمي‌شود
رييس پليس امنيت اخلاقي ناجا گفت طبق آمار از هر 10 ازدواجي که به واسطه ارتباطات اينترنتي انجام شده 8 مورد به شکست منتهي شده است

رييس پليس امنيت اخلاقي ناجا با اعلام اينكه طبق آمار از هر 10 ازدواجي که به واسطه ارتباطات اينترنتي انجام شده 8 مورد به شکست منتهي شده است، گفت: بيش از نيمي از آشنايي‌هاي دختران و پسران در فضاي مجازي به فساد اخلاقي و ارتباطات نامشروع منجر شده است.

به گزارش ايسنا، سردار احمد روز بهاني درجمع مبلغان مرکز آموزش‌هاي فرهنگي کاربردي دفتر تبليغات اسلامي، با بيان اين مطلب افزود: صدها هزار سايت مستهجن و مبتذل در فضاي مجازي وجود دارد و اين فضا محلي امن است براي فساد و تباهي جوانان است.

وي در ادامه از توقيف 345 عنوان کتاب حاوي مطالب غير شرعي و غيرعرفي در کتاب فروشي‌هاي معتبر خبرداد و گفت: اين کتابها در خيابان انقلاب تهران به فروش مي‌رسيد.

روزبهاني با قرائت نوشته يک بسيجي به مقايسه بين جنگ نرم و سرد پرداخت و گفت: در جنگ تحميلي ميدان نبرد محدود بود اما در جنگ نرم حتي دورافتاده‌ترين روستاها نيز از گزند جنگ نرم در امان نيستند.

وي با اشاره به فرمايشات مکرر مقام معظم رهبري درباره تهاجم فرهنگي، ناتوي فرهنگي و جنگ نرم درباره آثار منفي استفاده غيرصحيح از اينترنت، گفت: اينترنت پديده‌اي است که چه بخواهيم چه نخواهيم ظرف سه سال آينده در همه خانه‌ها وارد مي‌شود اما از آنجا که ما به فکر نبوديم و فرهنگ استفاده را ياد نگرفتيم و ياد نداديم به دشمن اجازه داديم تا فرزندانمان را در خانه و در اتاق‌هايشان مورد هجوم قرار دهند.

رييس پليس امنيت اخلاقي کشور در بخش ديگري از سخنانش به اثرات مخرب ماهواره در نسل جوان اشاره کرد و گفت: در کشور ما بيش از دو هزار کانال ماهواره‌اي را مي‌توان گرفت و اين در حاليست که بيش از 50 کانال آن مختص نمايش فيلم‌هاي مستهجن و غيراخلاقي است و طبق تحقيقات بيش از 90 درصد از دختران و زنان بدحجاب ماهواره و اينترنت را الگوي پوشش و آرايش خود قرار دادند.

وي گفت: هدف مشترک تمامي کانال‌هاي ماهواره‌اي فارسي زبان تخريب ذهن افراد و سست کردن بنيان خانواده‌ها است و در اين باره برنامه‌ريزي‌هاي گسترده‌اي انجام شده تا فکر و روح جوانان را تسخير کند.

روزبهاني خطاب به مبلغان گفت: بايد روح امر به معروف و نهي از منکر در جامعه احيا شود و شما بايد در سخنراني‌هاي خود جرأت امر به معروف و نهي از منکر را در مردم زنده کنيد.

 

Bookmark and Share
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
-
|
۰۸:۲۲ - ۱۳۸۹/۱۰/۲۳
0
0
کدام بیسوادی این متنها را مینویسد
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: