کد خبر:۴۶۴۶
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۸۹ - ۱۱:۴۲
تعداد بازدید: 2764
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
زن ، زنداني3 شرور در صندوق خودرو
3 شرور كه با ربودن زني جوان او را در صندوق ‌عقب خودرو زنداني و با انتقال به بيابان‌هاي اطراف قزوين مورد آزار و اذيت قرار داده بودند ، دستگير شدند.
به گزارش «جام‌جم»، چند روز پيش زني با حضور در پليس آگاهي قزوين از 3 شرور آدم‌ربا شكايت كرد. وي در شكايت خود گفت: سوار يك خودروي مسافربر شخصي شدم تا به خانه‌ام بروم. دقايقي پس از حركت، راننده با عنوان اين‌كه قصد سوختگيري دارد، در پمپ‌بنزين توقف كرد كه در اين هنگام 2 نفر از دوستان راننده نيز سوار خودرو شدند.

زن جوان ادامه داد: پس از سوختگيري و به حركت‌ درآمدن خودرو، راننده تغيير مسير داد و زماني كه به وي اعتراض كردم، 2 سرنشين خودرو با تهديد چاقو و ضرب و جرح در حاشيه شهر دست و پايم را بسته و مرا داخل صندوق‌عقب خودرو انداختند. پس از طي مسافتي، خودرو متوقف شد و هر سه شرور مرا در بيابان مورد آزار و اذيت قرار داده و با رها كردن من متواري شدند.

شاكي عنوان كرد: به زحمت خود را كنار جاده رسانده و با يك خودروي عبوري به شهر آمدم.

آغاز تحقيقات

سرهنگ اميري، رئيس‌پليس آگاهي استان قزوين در ارتباط با پيگيري اين پرونده به «جام‌جم»، گفت: پس از شكايت زن جوان و چهره‌نگاري از 3 شرور متجاوز، با بررسي مشخصات خودروي متهمان، هويت مالك خودرو به نام سعيد، شناسايي شد. رئيس‌پليس آگاهي استان قزوين افزود: با گزارش موضوع به قاضي پرونده، دستور بازداشت سعيد صادر و با اعزام يك تيم عملياتي از كارآگاهان مشخص شد، متهم تحت تعقيب با اطلاع از شكايت زن جوان، متواري و مخفي شده است.

اميري افزود: با پيگيري و تحقيقات بعدي، سعيد در منزل يكي از بستگانش شناسايي و دستگير شد.

انكار و اعتراف

با انتقال متهم به پليس آگاهي، وي منكر ارتكاب جرم سياه خود شد اما پس از روبه‌رو شدن با زن جوان اعتراف كرد، پس از سوار كردن زن جوان، به 2 نفر از دوستانش به نام‌هاي اصغر و مجتبي نيز خبر داده است و به اتفاق آنها زن جوان را به بيابان‌‌هاي اطراف قزوين منتقل و مورد آزار و اذيت قرار داده‌اند.

رئيس آگاهي استان قزوين تصريح كرد: در مرحله بعدي 2 همدست ديگر متهم نيز دستگير شدند و به جرم خود اعتراف كردند. پس از ثبت اعترافات 3 شرور متجاوز، دستور بازداشت موقت آنها صادر شد. متهمان براي ادامه تحقيقات و بررسي سوابق در اختيار تيم ويژه پليس آگاهي قرار گرفتند.

هشدار به خانم‌ها

سرهنگ اميري با هشدار به زنان گفت: با وجود هشدارها و توصيه‌هاي پليسي مبني بر استفاده خانم‌ها از وسايل حمل و نقل عمومي، متاسفانه برخي شهروندان بدون توجه به اين توصيه‌ها به رانندگان خودروهاي مسافربر شخصي اعتماد مي‌كنند كه بعضا مشكلات بسيار جدي براي آنها رقم مي‌خورد كه نمونه آن را در اين پرونده شاهد هستيم. اميري به بانوان توصيه كرد: در صورتي كه مجبور به استفاده از خودروهاي شخصي هستيد، شماره پلاك اين خودروها را به خاطر بسپاريد.

-----------------------------------------

پليس در تعقيب سارق موتوسيكلت زن ماجراجو

گروه حوادث دزد ناشناس كه پس از سرقت موتوسيكلت زن ماجراجو گريخته است تحت تعقيب پليس قرار گرفت.
چند روز قبل زن جواني به دادسراي الهيه رفت و با تسليم شكايتي گفت: «خانه‌دار هستم و از كودكي عاشق موتورسواري بودم. تا اين‌كه پس از ازدواج، همسرم با خريد يك‌دستگاه موتوسيكلت مرا به آرزوي ديرينه‌ام رساند. از آنجا كه شوهرم كارمند است و فرصت خريد روزانه را ندارد هميشه خودم براي خريد با موتوسيكلت بيرون مي‌رفتم البته براي اين‌كه شناسايي و دستگير نشوم لباس مردانه پوشيده و از كلاه ايمني استفاده مي‌كردم. صبح امروز وقتي براي خريد به مغازه‌اي در حوالي قيطريه رفته بودم موتوسيكلت را كنار خيابان پارك كردم. اما دقايقي بعد كه از مغازه بيرون آمدم در كمال ناباوري متوجه سرقت موتوسيكلتم شدم. بدنبال اظهارات مالباخته، قاضي پرونده از مأموران خواست در اين‌باره تحقيق كنند
 
 
--------------------------------------
 
حادثه عجيب در مركز پايتخت

خودروي پژو 206 بعد از ظهر ديروز پس از برخورد با خودروي ديگري از مسير اصلي منحرف شد و به كانال وسط بلوار كشاورز سقوط كرد. منصور وزيري رئيس ايستگاه 40 آتش‌نشاني در اين‌باره گفت: آتش‌نشانان بي‌درنگ دو سرنشين گرفتار در خودرو را خارج كرده و آنها را به امدادگران اورژانس سپردند. پس از بيرون كشيدن خودرو توسط جرثقيل راهنمايي و رانندگي، محل حادثه ايمن شد. علت حادثه از سوي كارشناسان راهنمايي و رانندگي تحت بررسي است.

 
---------------------------------------
 
 
مدير مدرسه شيروان، قرباني تنبيه دانش‌آموزش شد 

علت قتل مدير مدرسه در شيروان كه شنبه هفته جاري توسط خانواده دانش‌آموز به قتل رسيد، اعلام شد.
سرهنگ عيد يوسفخاني فرمانده انتظامي شهرستان شيروان در اين‌باره گفت: در بررسي ماموران مشخص شد؛ مدير مدرسه (مقتول) دانش‌آموز 12 ساله‌يي را به علت بي‌انضباطي با گذاشتن خودكار لاي انگشت دست چپ تنبيه مي‌كند كه برادر اين دانش‌آموز براي انتقام‌گيري به مدرسه مراجعه مي‌كند و ناگهان با ضربات چاقو او را از پاي در مي‌آورد و از محل حادثه مي‌گريزد. وي ادامه داد: برادر دانش‌آموز پس از مضروب‌كردن مدير مدرسه از محل متواري شد كه در اين راستا پس از انجام تحقيقات مقدماتي جوان موتورسواري كه همراه ضارب به مدرسه رفته بود، توسط پليس دستگير شد. يوسفخاني افزود: با اظهارات متهم دستگير شده و تحقيقات گسترده‌يي براي پيدا كردن محل اختفاي متهم به قتل آغاز شد. وي با اعلام اينكه با مشخص كردن محل اختفاي اين فرد، بستگان متهم او را به پليس معرفي كردند افزود: متهم دستگير شده به قتل مدير مدرسه اعتراف كرد
 
------------------------------------
 

پسر10 ساله مادرش را به ضرب گلوله كشت 

پليس فدرال كانادا اعلام كرد كه يك پسر بچه 10ساله مادرش را به ضرب گلوله از پا در آورد.
رسانه‌هاي دولتي كانادا از قول دپارتمان پليس اين كشور اعلام كردند كه پسر‌بچه 10 ساله با شليك سه گلوله مادر جوانش را از پا در آورد.
بر اساس بيانيه پليس كانادا كه در شبكه خبري فاكس‌نيوز هم منتشر شده است، اين پسر بچه پس از اقدام به كشتن مادرش قصد داشت خانه خودشان را نيز به آتش بكشد كه در نهايت توسط پليس دستگير شد.
بنابراين گزارش، كارشناسان پليس يادآور شدند كه ماموران توسط همسايه‌ها از اين قتل با خبر شدند.
همچنين در گزارش پزشكي قانوني «ونكوور» كانادا هم آمده است كه مادر اين پسر بچه 10 ساله از ناحيه سينه، سر و دست مورد اصابت گلوله قرار گرفته و به دليل خونريزي شديد جان خود را از دست داده است.
علاوه بر اين، در گزارش‌هاي اوليه روانپزشكان پليس فدرال كانادا هم به اين موضوع اشاره شده است كه اين پسر بچه 10 ساله به نوعي بيماري رواني مبتلا است، اما اثبات اين ادعا به زمان نياز دارد. با اين حال، اين كودك همچنان تحت نظر روانپزشكان قرار دارد.
 
 
---------------------------------
 
 
سقوط آسانسور بيمارستان با 4 مصدوم

گروه حوادث چهار زن و مرد كه براي ملاقات به بيمارستان رفته بودند بر اثر سقوط آسانسور مجروح شدند.
به گزارش خبرنگار ما، حدود ساعت 4 بعدازظهر سه‌شنبه – 14 دي – كاركنان بيمارستاني در جنوب غرب تهران، با شنيدن صداي مهيبي وحشت‌زده خود را به زيرزمين بيمارستان رسانده و متوجه سقوط كابين آسانسور شدند. درهاي آسانسور قفل شده و ملاقات‌كنندگان مصدوم نيز با صداي نالان و ضعيف تقاضاي كمك مي‌كردند. همزمان با اعلام موضوع به مسئولان بيمارستان مصدومان از داخل كابين آسانسور بيرون كشيده شدند. سه زن و مرد جوان كه بشدت مجروح شده بودند بلافاصله به اورژانس منتقل شدند. يكي از بستگان مجروحان حادثه در اين‌باره به خبرنگار ما گفت: در ساعت ملاقات خواهرزاده‌هايم ربابه – 22 ساله – و مرضيه – 38 ساله – به همراه زن جواني از بستگان به ملاقات مادرم آمدند كه از يك هفته قبل بستري بود. پس از پايان ساعت ملاقات آنها همراه محمد – 41 ساله – كه از بستگان‌مان است در طبقه سوم سوار آسانسور شدند. اما آسانسور اول به طبقه بالا رفت و لحظاتي بعد هم ناگهان صداي مهيب سقوط آسانسور شنيده شد. شدت برخورد كابين با زمين به حدي بود كه تصور نمي‌كرديم كسي زنده مانده باشد. اما آنها به شكل معجزه‌آسا نجات يافتند. هر چند همگي از ناحيه پا، دست و كمر بشدت دچار شكستگي و آسيب شده‌اند. وي در ادامه گفت: متأسفانه مسئولان بيمارستان از آتش‌نشاني و كارشناسان مربوطه كمك نگرفتند. ما نيز به دليل سهل‌انگاري مسئولان بيمارستان از آنها شكايت كرده و پرونده‌اي در كلانتري يافت‌آباد تشكيل داده‌ايم. اما آنچه بيش از همه موجب ناراحتي ما شده اين است كه تاكنون به بيماران ما رسيدگي و توجه لازم نشده است. گفتني است خبرنگار ما ديروز با روابط عمومي و حراست بيمارستان وابسته به سازمان تأمين اجتماعي تماس گرفت اما هيچ كس حاضر به پاسخگويي نشد.
 
 
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: