کد خبر:۴۶۳۷
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۸۹ - ۲۰:۱۹
تعداد بازدید: 2098
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
پخش جام ملت‌هاي آسيا در مانيتورهاي غول آسا
اين مانيتورهاي غول آسا براي نمايش جام جهاني در قطر، عابران پياده را هم به فوتبال جذب خواهد كرد. قطر تلاش بسياري مي كند تا از هر طريقي شور و شعف جام ملت ها را در سطح كشور ايجاد كند

كمتر از يك هفته به آغاز جام ملت‌هاي آسيا باقي مانده و قطري كه امسال ميزبان جام است، يازده سال بعد ميزبان بزرگترين تورنمنت جهاني فوتبال است.

به گزارش ايسنا به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، عنابي ها براي هر چه بهتر برگزار كردن جام ملتهاي آسيا مي خواهند ثابت كنند كه لياقت برگزاري جام جهاني را داشته اند كه ميزبان اين رقابت شده اند. به همين دليل با شمارش معكوس براي شروع جام ملت هاي آسيا در قطر، قطري‌ها روز به روز بر امكانات خود مي افزايند تا همه آنهايي كه براي ديدن اين رقابت‌هاي مهم به كشورشان سفر مي كنند را غافلگير كنند.

قطري‌ها در آخرين اقدام خود مانيتورهايي را در سطح شهر تعبيه كرده اند كه مراسم افتتاحيه و اختتاميه، گل هاي برگزيده و پيام هاي سازمان برگزارکننده بازي ها را به تماشاگران نشان مي دهد.

اين مانيتورهاي غول آسا براي نمايش جام جهاني در قطر، عابران پياده را هم به فوتبال جذب خواهد كرد. قطر تلاش بسياري مي كند تا از هر طريقي شور و شعف جام ملت ها را در سطح كشور ايجاد كند تا اين دوره از جام ملت ها كه در حاشيه خليج فارس برگزار مي شود از لحاظ هيجان و جذابيت چيزي كمتر از ساير دوره ها نداشته باشد و به طرق مختلف سردي احتمالي ورزشگاه هاي خالي از تماشاگرشان را بپوشانند، هر چند كه ميزباني جام ملتها مي تواند براي قطري ها تمرين خوبي براي برگزاري و ميزباني جام جهاني فوتبال باشد. هر چند كه فاصله اين دو جام يازده سال است.

Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: