کد خبر:۴۵۹۴
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۸۹ - ۰۹:۴۰
تعداد بازدید: 3394
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
نزاع چند جوان به دليل دوستي خياباني با يک دختر به قتل انجاميد
شب چهارشنبه گذشته ۴ جوان بر سر دوستي خياباني با يک دختر به مشاجره لفظي پرداختند اما اين مشاجره لحظاتي بعد تبديل به نزاع شد
 
نزاع چند جوان به دليل دوستي خياباني با يک دختر به قتل انجاميد
 
به گزارش خراسان، شب چهارشنبه گذشته ۴ جوان بر سر دوستي خياباني با يک دختر به مشاجره لفظي پرداختند اما اين مشاجره لحظاتي بعد تبديل به نزاع شد و جوان ۲۰ ساله اي با بيرون آوردن يک قبضه چاقو به ۲ جوان طرف مقابل حمله کرد. در اين درگيري نوجوان ۱۷ ساله بر اثر ضربه وارده و خونريزي نقش زمين شد و جان سپرد و دوست ديگرش نيز بر اثر اصابت چاقو جراحت برداشت. شهروندان با مشاهده اين صحنه بلافاصله با مرکز فوريت هاي پليسي ۱۱۰ تماس گرفتند و ماموران انتظامي به محل نزاع واقع در بولوار ۷ تير مشهد عزيمت کردند اما ضارب و همدستش از محل متواري شده بودند. اين گزارش حاکي است: با اعلام موضوع از طريق ماموران انتظامي به قاضي ويژه قتل عمد ، قاضي علي اکبر صفائيان دقايقي بعد به همراه تيم تشخيص هويت و کارآگاهان پليس جنايي آگاهي خراسان رضوي در محل حادثه حضور يافت و به تحقيق در اين باره پرداخت. بررسي هاي مقام قضايي بيانگر آن بود که چند جوان به دليل دوستي خياباني با يک دختر ۱۷ ساله درگير شده اند. به دستور مقام قضايي، ماموران انتظامي ساعتي بعد اين دختر را شناسايي و او را به اتهام معاونت در قتل دستگير و مورد بازجويي قرار دادند.
با اعترافات اين دختر، ضارب و همدست فراري او نيز شناسايي شده اند که تلاش پليس براي دستگيري آن ها ادامه دارد. اين گزارش حاکي است: به دستور قاضي ويژه قتل عمد ، جسد نوجوان ۱۷ ساله که قرباني اين درگيري شده است براي تعيين علت دقيق مرگ به پزشکي قانوني حمل شد.
 
 
--------------------------------------
 
 
براي سورپرايز كردن مهمانان داماد عروس را كشت
 
مقامات پليس برزيل اعلام كردند كه داماد 29 ساله براي سورپرايز كردن مهمانان و مدعوين، عروس و يكي از همراهانش را كشت.
به گزارش ايسنا، بر اساس گزارش شاهدان عيني اين ماجرا، «روجريو داماسنا» روز گذشته در مراسم جشن ازدواجش اقدام به كشتن عروس و يكي از مدعوين با استفاده از اسلحه كرد.
«خو آو بريتو» بازرس پليس «ريو دو ژانيرو» در برزيل، در اين باره افزود: پس از اطلاع از وقوع اين حادثه، ماموران پليس بلافاصله به محل اعزام شدند و داماد مسلح را دستگير كردند.
اين مقام مسئول پليس خاطر نشان كرد: عروس ناكام كه 25 سال داشت، با شليك سه گلوله به قلب، سر و پايش جان خود را از دست داد و قرباني ديگر هم كه يكي از مدعوين بود، به واسطه شليك دو گلوله از پا در آمده بود.
در اين حادثه برادر عروس هم در پي شليك گلوله مجروح شد كه هم اكنون در وضعيت مساعدي قرار دارد.
بر اساس گزارش رسانه‌هاي دولتي برزيل ، داماد كه مدير فروش يك شركت در بزريل است، در بازجويي‌هايش اعلام كرد كه تنها براي سورپرايز كردن مهمان‌ها اقدام به شليك و قتل عروس و يكي از مهمانان كرده و انگيزه ديگري نداشته است.
تحقيقات پليس نشان داد كه داماد اسلحه را در صندوق عقب خودروي پدرش مخفي كرده بود.
 
 
--------------------------------------
 
 
راز جنايت 15 ساله در قلب دختر

دختري كه 15 سال پيش به خاطر مزاحمت‌هاي پدرش او را به قتل رسانده بود ، با حضور در كلانتري خود را قاتل معرفي كرد.

به گزارش «جام‌جم»‌، روز سوم آبان سال 1374 زن پرستاري كه از يك مرد 74 ساله به نام سهراب در محله ستارخان نگهداري مي‌كرد، پس از حضور در محل سكونت اين فرد با مشاهده جسد مرد سالخورده، موضوع را به ماموران انتظامي خبر داد.
دقايقي پس از اين تماس ماموران كلانتري 18 همراه قاضي وقت شعبه 35 با حضور در محل تحقيق در اين باره را آغاز كردند.

بررسي‌ها نشان مي‌داد، مرد سالخورده كه به تنهايي زندگي مي‌كرده، خفه شده است.
با دستور قضايي و انتقال جسد به پزشكي قانوني، پرونده به پليس آگاهي تهران ارجاع و تحقيق در اين زمينه آغاز شد.
يك روز پس از كشف جسد، يكي از دختران مقتول به نام شهلا با حضور در پليس آگاهي، يكي از برادرانش به نام شهاب را عامل قتل پدرش معرفي و عنوان كرد: شهاب با پدرم اختلاف داشت و مطمئنم كه او مرتكب قتل شده است.
انكار جنايت
درپي اين اظهارات، با دستور قضايي شهاب ـ يكي از پسران مقتول ـ بازداشت شد اما با انكار قتل پدرش گفت هيچ نقشي در جنايت نداشته است.
اين فرد پس از تحقيقات به دليل نبود دلايل كافي، با دستور قضايي آزاد شد و پرونده اين جنايت در سايه‌اي از ابهام ماند.
با آغاز مرحله دوم تحقيق مشخص شد مقتول همراه اعضاي خانواده‌اش ابتدا به بيروت و سپس به فرانسه مهاجرت كرد و در اين كشور به دليل اختلاف، از همسرش جدا شده و از آن زمان به بعد هركدام از اعضاي خانواده به طور جداگانه زندگي مي‌كرده‌اند.
سرهنگ ياراحمدي، معاون پليس آگاهي تهران بزرگ در اين باره به «جام‌جم» گفت: 15 سال پس از وقوع اين جنايت در يكي از روزهاي پاياني آبان‌ماه، زن 45 ساله‌اي كه خود را شيرين معرفي مي‌كرد، با حضور در كلانتري 107 فلسطين به افسرنگهبان كلانتري گفت: من 15 سال پيش پدرم را در خانه‌اش به قتل رسانده‌ام.
درپي اين اعترافات، پرونده‌اي تشكيل و با دستور قضايي بازپرس شهرياري براي تحقيقات به شعبه 10 پليس آگاهي ارجاع شد كه بررسي‌هاي اوليه نشان داد، زن متهم فرزند مرد 74 ساله‌اي است كه آبان سال 74 در محل سكونتش به قتل رسيده است.
مزاحمت پدر
جانشين پليس آگاهي تهران افزود: زن متهم با تشريح جنايت گفت:‌در 6 سالگي همراه خانواده‌ام به پاريس رفتيم، پدر و مادرم به خاطر اختلاف شديد از هم جدا شدند. من نيز به اتفاق برادرم شهاب و خواهرم شهلا به لبنان رفتيم، اما پدرمان به زور من و خواهرم را به كشور بحرين نزد بستگانش برد.
زن متهم به قتل ادامه داد: پس از چند سال به اتفاق برادرم به تهران آمدم اما پدرم مزاحمت‌هاي خود را براي بازگرداندن من به بحرين آغاز كرد.
متهم اضافه كرد: او مدام افراد مختلفي را به سراغم مي‌فرستاد تا مرا اذيت كنند. من هم تصميم گرفتم از او انتقام بگيرم.
عامل جنايت افزود: وقتي اطلاع يافتم پدرم در ستارخان به تنهايي زندگي مي‌كند، روز سوم آبان 74 وارد خانه‌اش شدم و با قرار دادن پارچه‌اي در دهانش، او را به قتل رسانده و محل را ترك كردم و ...
ياراحمدي در اين باره گفت: پس از اعترافات متهم دستور بازداشت موقت وي صادر و در مرحله بعدي از تحقيقات معلوم شد بازماندگان مقتول غير از يك پسر و زن متهم سال‌ها پيش فوت كرده‌اند. تحقيقات ادامه دارد.
 
---------------------------------------
 

محكوميت معلم شيطان در انگليس 

پليس انگلستان از دستگيري يك معلم مدرسه به اتهام داشتن روابط نامشروع با شاگردانش خبر داد. در گزارش پليس منطقه «شفيلد» انگلستان آمده است كه اين معلم مدرسه به نام «دارن هلمز» بين سالهاي 2007 و 2008 ميلادي اقدام به برقراري روابط عمومي و نامشروع با شاگردانش ميكرده است. براساس اين گزارش كه در پايگاه اطلاعرساني تلگراف هم منتشر شده است، اين مرد 35 ساله تاكنون به 20 دانشآموز تجاوز كرده و آنها را مورد سوءاستفاده فيزيكي و جنسي قرار داده است.«آندرو كونل» رييس كميته انضباطي مدارس انگلستان نيز در اين باره خاطرنشان كرد: اوايل اكتبر سال جاري ميلادي يكي از اولياي دانشآموزان مدرسه «شفيلد» به كميته مراجعه كرده و از راز ارتباطات نامشروع اين معلم 35 ساله با دخترش پرده برداشت. پس از آن اين معلم به كميته احضار شد و تمام اتهامات را پذيرفت. رييس كميته انضباطي مدارس انگلستان، عنوان كرد: اين معلم به اتهام داشتن روابط نامشروع با دانشآموزان بنابر حكم دادگاه به حبس ابد محكوم شد.
 
 
--------------------------------------
 
حبس ابد براي پدر متجاوز
 
 رسانه‌هاي دولتي اسكاتلند اعلام كردند كه يك مرد 65 ساله به اتهام تجاوز به دخترش و داشتن شش فرزند از او به حبس ابد محكوم شد.
 
به گزارش ايسنا و به نقل از رسانه‌هاي اسكاتلند، «آنه ماري ويلسون» كه هم‌اكنون 40 سال دارد، در مصاحبه‌اي اعلام كرد كه پدرش از سال 1981 ميلادي او را به مدت 12 سال متوالي مورد تجاوز و سوء‌استفاده قرار داده و از او شش فرزند دارد.

اين زن 40 ساله در ادامه خاطرنشان كرد: من اولين بار در سن 11 سالگي توسط پدرم مورد تجاوز قرار گرفتم و در سن 15 سالگي اولين فرزندم را به دنيا آوردم، ‌اما پسرم در همان اوايل تولدش جان باخت.

پس از آن هم يك دختر به دنيا آوردم كه به دليل عفونت مغزي او هم فوت كرد. هم‌اكنون نيز از پدرم چهار فرزند دارم.

اين زن در ادامه گفت: پدرم براي آن كه عاشق بچه بود، با من رابطه برقرار كرد. او قصد داشت با داشتن فرزندان بيشتر از امكانات دولت بيشتر استفاده كند. البته پدرم بغير از من هفت فرزند ديگر هم دارد.

«كالين پرايم» بازپرس ويژه اين پرونده هم افزود: اين پرونده بدترين و فاجعه‌آميزترين موردي است كه در طول 30 سال گذشته با آن برخورد كرده‌ام. اين موضوع با پيگيري‌هاي اين زن 40 ساله آشكار شد و كارشناسان پزشكي قانوني نيز با انجام آزمايشات DNA موفق شدند پدر اين زن را دستگير و روانه زندان كنند.

اين بازپرس ويژه در ادامه عنوان كرد كه اين پرونده،‌ «جوزف فيريتزل» اتريشي را به ياد مي‌آورد كه به مدت 24 سال دخترش «اليزابت» را در زيرزمين منزل مسكونيشان مورد تجاوز و سوء‌استفاده قرار داده و از او صاحب هفت فرزند شده است. البته به اين موضوع هم بايد اشاره كنم كه اين مرد اسكاتلندي همانند «جوزف فيريتزل» به حبس ابد محكوم شد.


 
 
---------------------------------------
 
 
خودكشي در برنامه زنده تلويزيوني

زن جوان امريكايي هنگام شركت در برنامه زنده تلويزيوني خودش را كشت. در اين حادثه هولناك كه عصر سه‌شنبه در كاروليناي شمالي اتفاق افتاد، زن جواني هنگام شركت در يك مسابقه تلويزيوني ناگهان اسلحه‌اي را از لباسش بيرون كشيد و در مقابل چشمان بهت‌زده هزاران بيننده گلوله‌اي به سرش شليك كرد. به دنبال اين ماجرا، برنامه قطع شد. پليس هنوز انگيزه زن جوان را كشف نكرده است
 
-----------------------------------
 
 
زن ميزبان، خواهرشوهر و فرزندان او را به خانه‌اش دعوت كرد تا نيمه شب نقشه شوم خود را عملي كند
مادر و 3 دختر خردسالش قرباني اسيدپاشي شدند

زني كه به صورت 4 عضو يك خانواده اسيد پاشيده است، دستگير شد.متهم كه زني جوان است، شب حادثه در حالي كه خواهرشوهرش و 3 دختر خردسال وي در شهرستان بادرود از توابع اصفهان در خواب بودند، با اسيد به آنها حمله كرد.

به گزارش «جام‌جم»، بعدازظهر 23 آذر امسال زن جواني به نام مريم و 3 دختر خردسالش از تهران عازم شهر بادرود از توابع استان اصفهان شدند تا با خانواده پدري‌اش ملاقات كنند.پس از حضور آنها در شهرستان، هنگام عصر عروس خانواده به نام طيبه از خواهرشوهرش مريم خواست تا شب مهمان وي و خانواده‌اش باشند.به اين ترتيب زن جوان همراه بچه‌هايش به خانه برادرش رفت.
دردسر براي مهمان
ساعت 23 شب، زن مهمان و 3 فرزندش خوابيدند. اما مريم، نيمه شب با احساس سوزش شديد در بدن خود از خواب بيدار شد. در همين موقع فرزندانش هم با گريه و زاري بيدار شده و از مادرشان كمك خواستند.
زن با داد و فرياد همسر برادرش ـ زن صاحبخانه ـ را صدا زد كه متوجه شد او در چند قدمي‌اش ايستاده و ظرفي در دست دارد. با التماس از زن صاحبخانه كمك خواست اما او توجهي نكرد. زن مهمان با تلفن همراه برادرش تماس گرفت و از او تقاضاي كمك كرد. پس از اين تماس، مرد صاحبخانه به منزلش آمد و خواهر و فرزندانش را كه آسيب‌ديده بودند، به يكي از مراكز درماني منتقل كرد.
به اين ترتيب، پزشكان در بررسي وضعيت بيماران متوجه شدند آنها با اسيد سوزانده شده‌اند و براي درمان به بيمارستان شهيد مطهري تهران منتقل شدند.با گزارش اين موضوع به پليس شهر بادرود از توابع استان اصفهان، طيبه، عامل اسيدپاشي دستگير و به مركز پليس منتقل شد.
طيبه ـ زن متهم ـ در بازجويي‌هاي پليسي با اعتراف به اسيدپاشي به 4 عضو خانواده شوهرش گفت: چند روز پيش يك بطري اسيد تهيه كردم و شب حادثه با اصرار از خواهرشوهرم خواستم همراه فرزندانش مهمان ما باشند.
متهم اضافه كرد: او از نيت من آگاه نبود، خواسته‌ام را پذيرفت، من نيز ابتدا 3 خواهر خردسال و سپس ما درشان را با اسيد سوزاندم.
زن متهم در بازجويي‌هاي پليسي، انگيزه خود را از اسيدپاشي، دلايل مختلفي اعلام كرد و به تناقض‌گويي پرداخت.بنابراين گزارش، هنوز انگيزه عامل اسيدپاشي مشخص نشده است. زن جوان به اتهام 4 مورد اسيدپاشي با قرار قانوني از سوي بدريان، قاضي دادسراي بادرود روانه زندان شد. تحقيقات تكميلي از متهم ادامه دارد.
مادر و كودك همچنان در بيمارستان
آخرين گزارش‌ها حاكي است، 2 كودك خردسال به نام‌هاي يلداسادات و آتناسادات مداوا و از بيمارستان مرخص شده‌اند ولي مادر آنها همراه آرزوسادات (8 ساله)‌ كه آسيب بيشتري ديده‌اند، تحت چندين عمل جراحي قرار گرفته و همچنان در بيمارستان بستري هستند.
 
 
----------------------------------
شک و بد بيني!

شک و بدبيني پايه هاي زندگي ام را ويران کرده است و ديگر به آخر خط رسيده ام. من چوب اشتباهات مادر همسرم را مي خورم و نمي دانم با چه زباني بگويم هيچ ريگي در کفش ندارم.مرد جوان با چهره اي برافروخته در دايره اجتماعي کلانتري امام رضا(ع) مشهد افزود: در سن نوجواني مادرم را از دست دادم و خواهر بزرگم مرا مثل بچه هاي خودش بزرگ کرد و به سربازي فرستاد. او و پدرم ۲سال قبل برايم آستين بالا زدند و به خواستگاري دختري رفتند که از چندي قبل او را زير نظر گرفته بودم و احساس مي کردم دوستش دارم. با برگزاري اولين مجلس خواستگاري، خانواده ام با اين ازدواج مخالفت کردند اما من که يک دل نه صد دل عاشق شده بودم گفتم اگر به خواسته ام عمل نکنند چنين و چنان خواهم کرد. با اين تهديدهاي احمقانه، خواهرم و پدرم که واقعا  دوستم دارند رضايت خودشان را اعلام کردند و من با دختر مورد علاقه ام نامزد شدم اما افسوس که در مدت کوتاهي فهميدم اشتباه کرده ام. ماجرا از اين قرار است که مادر همسرم تجربه شکست تلخي را در زندگي اش دارد وبه دليل فساد اخلاقي شوهرش طلاق گرفته است. او به تمام مردان مشکوک و بدبين مي باشد و اين احساس منفي در همسر من نيز اثرات مخرب و نامطلوبي داشته است. جميله تحت تأثير حرف هاي مادرش مرا زير ذره بين گذاشته و اگر ببيند که با گوشي تلفن همراهم صحبت مي کنم يا براي غذا خوردن اشتها ندارم و ... بايد به سوالات ريز و درشتي جواب بدهم و قانع کردن او خيلي سخت است. متأسفانه جميله و مادرش حتي در مورد روابط من و خواهرم نيز شک و بدبيني دارند و از دست کارهاي شان خسته و بي حوصله شده ام. با اين وضعيت اختلافاتي بين ما به وجود آمد و حدود ۲هفته با هم قهر بوديم ولي در اين مدت هرچه زنگ مي زنم جوابم را نمي دهند. شب گذشته به پيشنهاد خواهرم هديه اي خريدم و به ديدن جميله رفتم. قصد داشتم با عذرخواهي به او اطمينان بدهم که به همسرم وفادار هستم اما نامزدم و مادرش روي خوش نشان ندادند و با فحش و ناسزا از من پذيرايي کردند. باز هم تحمل کردم و چيزي نگفتم و هديه ام را با مقداري وجه نقد روي ميز عسلي گذاشتم. در اين لحظه مادر همسرم با عصبانيت گفت: شوهر نامرد من نيز هر وقت غلطي مي کرد و دنبال عياشي و فساد اخلاقي مي رفت با اين ترفند ها سرم را کلاه مي گذاشت. با شنيدن اين حرف ها از کوره دررفتم و به سمت او حمله ور شدم. متأسفانه من به جميله و مادرش توهين کردم و کارمان به کلانتري کشيده شد. پسر جوان افزود: با تحقيقاتي که به عمل آمد مشخص شد همسر عمويم و دخترش که به ازدواج من حسادت دارند با اطلاع از روحيات جميله و مادرش آتش بيار معرکه بوده اند و حرف هاي دروغي گفته اند که باعث تشديد اختلافات ما شده است.
 
 
----------------------------------
 
 
خانه شيطان‌ اتريش خراب خواهد شد 

خانه شيطان‌ اتريش كه سال‌ها دخترش را مورد آزار و اذيت قرار داده بود از سوي دولت اتريش خراب خواهد شد. به گزارش خبرگزاري رسمي اتريش، اين خانه كه به «خانه وحشت» شهرت يافته در نظر ساكنان شهر «آمستتن» نمادي از جنايت و تجاوز به شمار مي‌رود. بنابراين شهردار اين شهر به دنبال شكايت‌ها و نارضايتي‌هاي ساكنان تصميم به تخريب اين خانه گرفت و قرار است آن را به يك زمين بازي تبديل كند. «جوزف فريتزل» 75 ساله طي 24 سال دختر جوانش را در اين خانه زنداني و او را مورد آزار و اذيت قرار داده و در اين مدت صاحب چند فرزند نيز شده بود. پس از افشاي اين راز در سال 2008 وي دستگير و محاكمه شد.

 
-------------------------------------
 

4عروس ، مادر شوهرش را كتك زد

نوعروس جوان كه به انگيزه انتقام‌‌گيري از مادرشوهرش، در يكي از ميدان‌هاي تهران او را كتك زده بود، دستگير شد.
به گزارش «جام‌جم»، اوايل هفته جاري مردي هنگام عبور از ميدان صنعت تهران، مشاهده كرد 2 زن در حال كتك زدن يكديگرند. بنابراين خواست به مشاجره اين دو زن پايان دهد، اما از سوي يكي از آنها مورد حمله قرار گرفت. او نيز در تماس با مركز فوريت‌هاي پليسي 110 تهران ماجرا را خبر داد.
دعواي دردسرساز 2 زن
دقايقي بعد از اين تماس، ماموران انتظامي تهران با حضور در محل حادثه مشاهده كردند زن جواني در حال كتك زدن زني ميانسال است و رهگذران را هم تهديد مي‌كند در صورت مداخله زن ميانسال را خواهد كشت.
ماموران با خاتمه دادن به اين دعوا، زن ميانسال را كه مصدوم شده بود، به بيمارستان انتقال دادند. زن جوان نيز دستگير و براي تحقيقات به كلانتري منتقل شد.
اعتراف به انتقام‌ از مادرشوهر
متهم ـ زن جوان ـ در تشريح ماجرا به پليس گفت: زن ميانسال مادرشوهرم است. او از چند ماه پيش با دخالت‌هاي بي‌موردش زندگي ما را تلخ كرده است.
متهم يادآور شد: در پي دخالت‌ها و تحريك اين زن، چندين بار شوهرم مرا كتك زده است.
تهديدهاي تلفني شوهر و مادرش
وي ادامه داد: براي اين كه شوهرم رفتارش را تغيير دهد، از او شكايت كرده و مهريه‌ام را به اجرا گذاشتم و به خانه پدري‌ام رفتم. از آن روز به بعد شوهرم و مادرش تلفني مرا تهديد مي‌كردند و مي‌خواستند شكايتم را پس بگيرم و به خانه‌ام بازگردم.
زن متهم تصريح كرد: من نيز كينه مادرشوهرم را به دل گرفته و درصدد انتقام از وي بودم كه روز حادثه او را در خيابان ديدم.
با تمام كينه و نفرت به سوي وي حمله كردم و او را بشدت كتك زدم. بنابراين گزارش، از سوي بازپرس مومني در شعبه هفتم دادسراي ناحيه 2 تهران براي عروس جوان قرار قانوني صادر شد.
 
-----------------------------------------
 
 
 
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: