کد خبر:۴۵۲۱
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۸۹ - ۱۰:۴۳
تعداد بازدید: 1852
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
حاجی بابایی: فرزندان شهید بدون در نظرگرفتن سوابق و محدودیت احکام درآموزش و پرورش استخدام شوند
شناسایی معلمانی که پدر و مادر شهید بوده اند،تهیه فهرستی از خواهران و برادران فرهنگی که از خانواده شهدا هستند، نوه های شهدا در مدارس کشور شناسایی و مورد تکریم و کرامت ویژه قرار گیرند
حمیدرضا حاجی بابایی درجمع کارشناس مسئولان شاهد و ایثارگران ادارات کل استانها در این باره افزود:  مدارس قرآن اول باید در مدارس شاهد اجرا شود.

بنابر گزارش مهر، وی تاکید کرد:همه فرزندان شهید که در وزارت آموزش و پرورش به صورت قرار دادی و با کار معین مشغول به خدمت هستند بدون در نظرگرفتن سوابق و محدودیت احکام باید حکم رسمی شدن آنها صادر شود و هیچ فرزند شهیدی نباید به صورت قراردادی در وزارت آموزش و پرورش بماند .

وزیر آموزش و پرورش در ادامه نسبت به شناسایی و ایجاد بانکی از خانواده شهدا در فایلهای جداگانه تاکید کرد و گفت: شناسایی معلمانی که پدر و مادر شهید بوده اند، تهیه فهرستی از خواهران و برادران فرهنگی که از خانواده شهدا هستند، نوه های شهدا در مدارس کشور شناسایی و مورد تکریم و کرامت ویژه قرار گیرند، سرداران فرهنگی شهید شناسایی و یادواره آنان در سطح استان و کشور برگزار شود.

حاجی بابایی افزود: همچنین کتاب ویژه سرداران شهید فرهنگی با اولویت بازشناسی و شناسایی فرماندهان معلم شهید در دوران دفاع مقدس چاپ و خانواده های آزادگان ، جانبازان فرهنگی شناسایی و آمار دقیق جانبازان اعلام شود.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: