کد خبر:۴۴۹۸
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۸۹ - ۱۳:۵۰
تعداد بازدید: 2208
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
مردي كه تومور در سر داشت، سرش را سوراخ كرد!
رسانه‌هاي دولتي استراليا از اقدام غير منتظره يك مرد خبر داده و اعلام كردند كه وي به دليل وجود يك تومور، سر خود را با مته سوراخ كرد كه خوشبختانه نجات يافت.

رسانه‌هاي دولتي استراليا از اقدام غير منتظره يك مرد خبر داده و اعلام كردند كه وي به دليل وجود يك تومور، سر خود را با مته سوراخ كرد كه خوشبختانه نجات يافت.

به گزارش ايسنا، «مارك بلك» كه 52 سال دارد، هفته گذشته به دليل سر دردهاي شديد به بيمارستان در ساحل «گلد» در استراليا مراجعه كرد و متوجه شد كه يك تومور در سرش وجود دارد.

اين مرد در مصاحبه‌اي با خبرگزاري رسمي استراليا، خاطر نشان كرد: پس از اسكن مغزي پزشكان از درمان طفره رفته و اعلام كردند كه تجهيزات لازم براي خارج كردن تومور را ندارند.

به گزارش ايسنا، بر اساس گزارش شبكه خبري اي‌. بي‌. سي، اين مرد 52 ساله پس از آن كه متوجه شد، پزشكان براي درمان وي اقدامي صورت نمي‌دهند، با مته قسمتي از جمجمه خارجي خود را سوراخ كرد، اما به طرز معجزه آسايي از مرگ نجات يافت.
 
 
--------------------------------
 
مرگ كودك هشت ساله در آتليه عكاسي
 
كودک هشت ساله‌اي بر اثر بي احتياطي در بين جداره بالابر آتليه عکاسي گرفتار شد و جان سپرد.
به گزارش ايسنا، عصر روزگذشته، آتش نشانان ايستگاه هشت، با تماس تلفني شهروندي در جريان وقوع حادثه‌اي در خيابان کارون، قرار گرفتند.
عليرضا مودت افسر آماده منطقه چهار عمليات در مورد حادثه گفت: در گوشه‌اي از اين مغازه بالابري براي جابجا کردن وسايل به نيم طبقه دوم قرار داشت که سر کودک هشت ساله بر اثر بازيگوشي در بين جداره بالابر گير کرد.
وي افزود: پس از حضور عوامل اورژانس و معانيه کودک و تاييد مرگ وي آتش‌نشانان با بکارگيري تجهيزات نجات اقدام به آزاد سازي سر کودک و انتقال به طبقه همکف کردند و جسد را تحويل عوامل اورژانس دادند.
وي در شرح علت بروز حادثه گفت: اين کودک در نيم طبقه بود و به دليل وجود فاصله بين کف بالابر و کف نيم طبقه کودک سر خود را بين آن قرار داد و در حال نگاه کردن به طبقه همکف بود که بالابر به حرکت درآمد و اين حادثه را بوجود آورد.
 
--------------------------------------
 
پس از 37 سال دو جلد كتاب امانتي به كتابخانه دانشگاه شهيد چمران پس داده شد

دو جلد كتاب متعلق به دانشگاه شهيد چمران اهواز پس از گذشت 37 سال به كتابخانه اين دانشگاه بازگردانده شد.
به گزارش سرويس صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، اين كتاب‌ها با عناوين «گاليله» و «اقتصاد» توسط يكي از دانشجويان اين دانشگاه در سال 1352 از كتابخانه به امانت گرفته شده بود.
سرانجام با گذشت سال‌ها و پس از فوت اين دانشجو، اين كتاب‌ها توسط همسر وي در وسايل به جاي مانده از ايشان يافت و به كتابخانه دانشكده علوم بازگردانده شد.
بر اساس اين گزارش، كتابخانه مركزي تا سال 1369 در كتابخانه دانشكده علوم فعاليت داشت.
 
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: