کد خبر:۴۴۴۳
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۸۹ - ۰۹:۱۱
تعداد بازدید: 4312
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
بوسه بر دست دختران دانشجو
رفتارهاي ضداخلاقي يكي از استادان دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقيقات انتقادات و اعتراضات بسياري از دانشجويان اين دانشگاه را موجب شده است.
رفتارهاي ضداخلاقي يكي از استادان دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقيقات انتقادات و اعتراضات بسياري از دانشجويان اين دانشگاه را موجب شده است.

به گزارش صراط به نقل از «شبكه خبر دانشجو»، رفتارهاي دكتر ي.ث كه عضو بازنشسته هيئت علمي دانشگاه تهران است و هم اكنون در دانشگاه آزاد اسلامي واحد علوم تحقيقات در مقطع كارشناسي ارشد تدريس مي‌كند، انتقادات و شكايات بسياري از دانشجويان اين دانشگاه را بر انگيخته است.

اين استاد دانشگاه 81 ساله كه دانش‌آموخته دانشگاه آكسفورد در رشته زبان شناسي است به تمجيد چهره، آرايش و اندام دانشجويان دختر پرداخته و رابطه صميمانه اي را با آنها برقرار مي‌كند كه اين موضوع نارضايتي دانشجويان را در بر داشته است.

يكي از دانشجويان اين دانشگاه كه نخواست نامش فاش شود در گفت و گو با خبرنگار «شبكه خبر دانشجو» به انتقاد از رفتار هاي اين استاد پرداخت و گفت: متاسفانه اين استاد كه تحصيل كرده اروپاست، تصور مي‌كند دانشگاه آزاد، دانشگاهي فارغ از قيد و بند است و به خود اجازه هر گونه برخورد زننده‌اي را مي‌دهد.

وي افزود: دكتر ي.ث از جمله استاداني است كه به دليل كهولت سن قادر به تدريس نيست و بيشتر وقت كلاس به خنده و مزاح وي با دختران دانشجو سپري مي‌شود، در عين حال به دليل آزادي عملي كه به استادان داده شده است،‌ معيار وي براي ارزيابي دانشجويان فقط چهره و قيافه آنهاست به حدي اگر از نوع ارايش يكي از دانشجويان خوشش آمد نمره پايان ترم وي 20 خواهد بود و در غير اينصورت دانشجو واحد را با نمره 12 پاس خواهد كرد.

اين دانشجوي دانشگاه آزاد در ادامه تصريح كرد: فارغ از ناكارآمدي اين استاد در تدريس، اخلاق زننده و غير اسلامي وي باعث شده است تا دانشجويان متعهد و مذهبي در مضيغه قرار بگيرند، ‌براي مثال يكي از روزها وي دستان يكي از دانشجويان دختر را كه در راه رفتن او را ياري كرده بود در كلاس بوسيد و به تمجيد از وي پرداخت.

وي در پاسخ به اين سوال كه چرا هيچ گونه اعتراضي به مديريت دانشگاه منعكس نشده است، گفت: يكي از دلايلي اصلي سابقه علمي وي است كه نوعي مصونيت برايش ايجاد كرده است.

اين دانشجو اظهار داشت: از طرف ديگر جو ايجاد شده در برخي از كلاس‌ها به گونه‌ايي است كه كهولت سن وي را توجيهي براي رفتارهاي زننده‌اش مي‌دانند و برخي ديگر حتي از اين اقدام لذت مي‌برند!

اين استاد برجسته زبان شناسي كه در اغلب كلاس هاي خود تاكيد مي‌كند بايد از سپاهي‌ها ترسيد و از چادري‌ها برحذر بود.

گفتني است وي بارها به دليل سوابق علمي درخشان خود مورد تقدير قرار گرفته و سابقه علمي درخشاني را در كارنامه خود داراست اما در بعد اخلاقي و رفتاري ضعف‌هاي زيادي را داراست.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۵
ali
|
United States
|
۰۶:۱۱ - ۱۳۸۹/۰۸/۲۱
0
0
حتما این منتقدان عزیز تنبل هستند وهوای نمره کرده اند وبا این روش میخواهنداز استاد باج بگیرند.
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۱ - ۱۳۸۹/۰۸/۲۳
0
0
موضوع جدیدی نیست. فقط هم مختص دانشگاه ازاد نیست. من در دانشگاه شهید بهشتی درس خواندم و دقیقا همین رفتار را از یکی از اساتید می دیدم به جرم چادری بودن هر پنجاه واحدی که با این استاد گذراندم با نمره 10 پاس شد! اگر تنبل بودم می توانست مرا مردود کند اما نمی توانست چون امکان بررسی برگه ها وجود داشت و در ضمن سال بعدش در کنکور سراسری در همان رشته و در دانشگاه دولتی دیگری پذیرفته شدم. ایشان علنا به من می گفت با یک دست چند هندوانه را برنمی دارند! برو به شوهرداری و بچه داریت برس! درس برای امثال شما نیست!
شیدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۰ - ۱۳۸۹/۰۸/۲۴
0
0
فقط میتونم بگم متاسفم برای استاد هوسران
بابایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۸ - ۱۳۸۹/۰۸/۲۶
0
0
باید بفرستنش کهریزک
بي نشون
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۸ - ۱۳۸۹/۰۹/۰۹
0
0
اينکه چيزي نيست من توشهرستان خودمون به اين کوچيکي که همه همديگررامي شناسن.استادي که مشاوره بودازدختري که بهاش مشاوره مي کردمشکلش حل بشه سواستفاده غيراخلاقي کرد
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: