کد خبر:۴۳۸۰
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۸۹ - ۱۲:۴۶
تعداد بازدید: 2414
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
یک مجله آمریکایی مدعي است اوباما متولد آفریقاست!
مجله آمریکایی گلوب اسنادی را فاش کرده است که مدعی است اوراق هویت آفریقایی باراک اوباماست در خصوص ریشه‌های خانوادگی اوباما، حرف و حدیث بسیار است.
به گزارش شبکه ایران، مجله آمریکایی گلوب اسنادی را فاش کرده است که مدعی است اوراق هویت آفریقایی باراک اوباماست.
بر اساس گزارش این مجله آمریکایی، این اسناد ثابت می‌کنند که اوباما در کنیا متولد شده و اصالتاً غیرآمریکایی است لذا ریاست جمهوری وی نیز غیرقانونی است.
مجله مذکور این ادعا را در ماه جولای سال جاری میلادی نیز در یکی از شماره‌های خود مطرح کرده بود. این نشریه در طرح روی جلد خود، از این سند به عنوان گواهی تولدی نام برده است که همچون بمب صدا می‌کند.
در خصوص ریشه‌های خانوادگی اوباما، حرف و حدیث بسیار است. در کنار ادعای این مجله، ادعاهای دیگری نیز مطرح است که یکی از مشهورترین آن‌ها که چندی پیش توسط "هنری ماکو" مورخ برجسته غربی در مقاله‌ای جنجالی مطرح شده بود، نشان می‌داد که احتمالاً اوباما هیچ نسبتی با کسی که پدر وی خوانده می‌شود، نداشته و محصول رابطه نامشروع مادر یهودیش با یک مرد عیاش سیاه‌پوست است!
گفتنی است اوباما چه آمریکایی باشد یا نباشد، آمریکا کشوری است با سابقه تاریخی کمتر از 270 سال است و تقریباً می‌توان گفت ملیت آمریکایی امری بی‌معناست؛ چرا که آمریکایی‌های کنونی نیز مهاجرینی بودند که از دیگر نقاط جهان به این کشور وارد شدند. مهاجرین سفیدپوست غالباً اروپایی‌تبار بوده و مهاجرین سیاه‌پوست نیز غالباً بردگانی بودند که برای کار به آمریکا آورده شده و استثمار می‌شدند.
ساکنان اصلی آمریکا در واقع سرخپوستانی بودند که توسط مهاجرین سفیدپوست تار و مار شدند و اکنون نیز بقایای آنها در فقر مطلق و در شرایط بسیار رقت‌انگیز در آمریکا زندگی می‌کنند
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: