کد خبر:۴۳۷۶
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۸۹ - ۰۸:۱۲
تعداد بازدید: 4377
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
عکس‌های یک زن در سایت مدل انتشار یافت ؛ انتقام‌گیری دخترانه در دنیای اینترنت
دختر جوان با انتشار عکس‌های خصوصی همکار قدیمی در فضای مجازی به انتقامجویی از وی دست زد.
دختر جوان با انتشار عکس‌های خصوصی همکار قدیمی در فضای مجازی به انتقامجویی از وی دست زد.
چندی پیش دختر 24 ساله‌ای به شعبه دوم دادسرای ناحیه 31 مراجعه کرد و به طرح شکایت پرداخت. این دختر وقتی در برابر بازپرس رئیسی قرار گرفت، گفت: در یک شرکت ساختمانی کار می‌کنم و به خاطر موقعیت شغلی‌ام مجبور بودم همیشه ایمیل‌هایم را چک کنم. کاربری براحتی وارد سایت خصوصی‌ام شده و توانسته بود بر عکس‌ها و فیلم‌های خانوادگی‌ام دست پیدا کند. نمی‌دانستم چه کسی دست به چنین عملی زده. تصور می‌کردم شاید اتفاقی باشد تا اینکه پس از مدتی عکس‌های خصوصی‌ام را در یک سایت مدل دیدم؛ خیلی وحشتناک بود. با ادعاهای این دختر، بازپرس رئیسی دستور رسیدگی به پرونده را داد و گشت‌های اینترنتی پلیس در 2 شاخه مخابراتی و فضای مجازی به ردیابی‌های تخصصی دست زدند و توانستند سرنخی از دختر جوانی به دست آورند که در پشت این نقشه‌های شوم قرار داشت. تیم‌های اطلاعاتی با دستور بازپرس رئیسی خروجی‌های رایانه‌ای را تحت نظر قرار دادند و توانستند محل دقیق این دزد رایانه را ردیابی کنند. وقتی پاتوق اینترنتی دزد فضای مجازی در تیررس پلیس دنیای رایانه‌ای قرار گرفت مشخص شد این دختر جوان از کافی‌نتی در شرق تهران نقشه شوم خود را به مرحله اجرا گذاشته است.
همزمان با ترسیم چهره فرضی متهم مشخص شد این هکر مدتی پیش با زن جوان همکار بوده است. با این سرنخ، دختر جوان به دادسرای جرائم رایانه‌ای فراخوانده شد و در برابر بازپرس پرونده لب به اعتراف باز کرد. دختر 22 ساله که هنوز باور ندارد در دام پلیس گرفتار شده گفت: مدتی بود در یک شرکت ساختمانی استخدام شده بودم. هیچ‌کس در آنجا کار نمی‌کرد و تنها نیرویی که باید همه دستورات کارفرما را اجرا می‌کرد من بودم. هرگاه وارد شرکت می‌شدم سمیه پای میز کامپیوتر بود و با اینترنت کار می‌کرد. همیشه مدیرعامل، کارها را به دوش من می‌انداخت و سمیه در شرکت هیچ‌کاری نمی‌کرد ولی با این وجود همیشه حقوق و مزایایش نسبت به من بیشتر بود. سمیه زودتر از من استخدام شده بود و کارمندان شرکت احترام خاصی نسبت به وی داشتند. حسودیم می‌شد زودتر از همه به خانه می‌رفت و دیرتر از دیگر کارمندان سر کار حاضر می‌شد. وقتی یکبار متوجه شدم عکس‌های خانوادگی‌اش را وارد فضای مجازی اینترنت کرده تا به دوستان و همکارانش نشان دهد نقشه شومی طراحی ‌کردم. یک روز که سمیه در دفتر حضور نداشت براحتی به رمز عبورش دسترسی پیدا کردم و عکس‌های خصوصی‌اش را برداشتم. با وجودی که مدتی بود آن عکس‌ها را در اختیار داشتم ولی سعی کردم آنها را منتشر نکنم تا اینکه از شرکت اخراج شدم. عصبانی بودم با این همه کاری که برای آن شرکت ساختمانی انجام داده بودم نباید با من چنین رفتاری می‌کردند. می‌خواستم انتقامم را بگیرم به همین خاطر عکس‌های خصوصی سمیه را در سایت مدل منتشر کردم. تصور می‌کردم این سرقت، اینترنتی است و در دنیای مجازی، ماموران نمی‌توانند هکرها را به دام بیندازند. با ادعاهای این دختر انتقامجو تحقیقات از سوی بازپرس پرونده ادامه دارد. قدس
 
 
 
 
 

اعتراف های هولناک خلبان کانادایی

خلبان جنايتكار كانادايي به اتهام آزار و اذيت و قتل زنان جوان به حبس ابد محكوم شد.
به گزارش خبرگزاري آسوشيتدپرس، راسل ويليامز - 47 ساله - خلبان نيروي هوايي ارتش كانادا بود كه پس از شكار قربانيانش به زور وارد خانه آنها مي‌شد و همزمان با جنايت سياهش فيلم نيز تهيه مي‌كرد.
وي پس از قتل 5 زن و دختر لباس‌هاي آنها را نيز سرقت مي‌كرد.كارآگاهان پليس پس از دستگيري مرد جنايتكار هنگام بازرسي خانه‌اش كلكسيوني از لباس‌هاي قربانيان را يافتند.راسل ويليامز كه 22 سال در خدمت نيروي هوايي ارتش كانادا بود، پس از دستگيري توسط روانپزشكان تحت معاينه و آزمايش قرار گرفت، اما مشخص شد هيچ‌گونه بيماري روحي و رواني ندارد.دادگاه عالي به استناد نظريه هيأت منصفه و مستندات دادستان عالي كانادا، وي را به اتهام قتل 5 دختر و زن جوان و تجاوز، سرقت و فيلمبرداري از صحنه‌هاي جنايت به حبس ابد محكوم كرد.
 
 
---------------------------------------


نقشه شوم مرد حسود

گروه حوادث مرد حسود چهار روز پس از قتل دوست‌ قديمي‌اش هنگامي كه سعي داشت جسد را در كمد ديواري خانه دفن كند، دچار عذاب وجدان شد و خود را به پليس معرفي كرد.
به گزارش خبرنگار جنايي ما، عصر دوشنبه – 26 مهر – مرد ميانسالي به كلانتري نارمك رفت و پرده از راز جنايت هولناك برداشت. عليرضا – 52 ساله – در حالي كه بشدت ابراز پشيماني مي‌كرد به افسر كلانتري گفت: «عصر جمعه دوستم ابوالقاسم – 63 ساله – را در خانه‌ام كشتم! هنوز هم جسدش در خانه است.»
مأموران بلافاصله خود را به خانه مورد نظر رسانده و جسد مقتول را در اتاق خواب ديدند. متهم در تشريح جنايت گفت: ابوالقاسم دوست قديمي‌ام بود. او پس از بازنشستگي با خودرويش در يك آژانس كار مي‌كرد و درآمد خوبي هم داشت اما من بيكار و بي‌پول بودم.
مشكلات مالي هم بشدت آزارم مي‌داد. بنابراين كم‌كم حس حسادت به زندگي‌، وضع مالي خوب و آرامش و آسايش دوستم در دلم ريشه دواند و مرا به مرز تنفر از او رساند. سرانجام عصر جمعه زماني كه ابوالقاسم به خانه‌ام آمده بود كم‌كم درگير شده و با قابلمه ضربه‌اي به سرش كوبيدم. بعد هم گلاويز شده و به خاطر قدرت بدني بيشترم او را خفه كردم. پس از قتل بلافاصله به فكر مخفي كردن جسد افتادم و تصميم گرفتم جسد را در كمد ديواري اتاق خواب دفن كنم. بنابراين از همسرم كه به خانه دخترمان رفته بود تلفني خواستم چند روزي آنجا بماند تا خانه را تعمير كنم و ...
سپس سوار بر خودروي مقتول از خانه خارج شده و مقداري گچ و سيمان و آجر خريدم تا جسد را دفن كنم. البته در اين مدت هم با خودروي ابوالقاسم مسافركشي مي‌كردم. مي‌خواستم پس از مخفي كردن جسد بلافاصله خانه را تخليه كنم اما صاحبخانه كه به رفت‌‌وآمدهايم مشكوك شده بود مدام پيگير موضوع بود و مي‌خواست بداند چه كار مي‌كنم. از طرفي همسرم نيز كنجكاوي مي‌كرد و قصد بازگشت به خانه را داشت. بالاخره عذاب وجدان و گرفتاري‌ها و مشكلاتي كه در اين مدت گريبانم را گرفته بود وادارم كرد تا خودم را معرفي كنم.
بدين‌ترتيب پس از اعترافات متهم، دستور بازداشت وي از سوي قاضي كشيك ويژه قتل صادر شد و متهم براي تحقيقات بيشتر و رفع ابهامات موجود در پرونده در اختيار كارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي تهران قرار گرفت.
 
 
------------------------------------
 
هشدار پلیس
توقيف خودروهاي فاقد معاينه فني

رئيس پليس راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ از اجراي طرح تشديد برخورد با خودروهاي فاقد معاينه فني از 10 آبان ماه خبر داد.به گفته سردار حسين رحيمي با توجه به نزديكي فصل سرما و احتمال پديده وارونگي هوا، موضوع برخورد با خودروهاي آلاينده در دستور كار پليس تهران قرار دارد. وي همچنين افزود: متأسفانه يكي از مشكلات عمده پايتخت موضوع ترافيك اطراف محل برگزاري نمايشگاه بين‌المللي است كه اميدواريم با همكاري شهرداري، مسئولان ورزشگاه انقلاب و سازمان صدا و سيما مسيرهاي بسته اين محدوده براي كاهش بار ترافيك باز شود و ترافيك اين منطقه طي يكي دو ماه آينده سامان يابد.رئيس پليس راهور تهران با بيان اينكه اعتقاد ندارد بايد با موتوسيكلت سواران برخورد شود، بلكه آنها بايد ساماندهي شوند، گفت: از اين قشر زحمتكش جامعه درخواست مي‌كنيم رعايت قوانين و مقررات رانندگي را جدي‌تر گرفته و به اصول ايمني و جان خود و ديگران نيز اهميت بيشتري دهند. وي با بيان اينكه از اين پس تمامي رانندگان بايد گواهينامه، كارت وسيله نقليه، بيمه شخص ثالث و كارت معاينه فني را هنگام مواجهه با پليس ارائه نمايند خاطرنشان كرد: بر اساس قانون پليس مكلف است علاوه بر جريمه هفت هزار توماني، خودروهاي فاقد معاينه فني را از تردد بازدارد.
 

-------------------------------------

قتل مادرزن قبل از عروسي

 داماد عصباني هنگام مشاجره بر سر تعيين زمان مراسم عروسي، مادرزنش را با كارد كشت.
به گزارش خبرنگار ما، شامگاه پنجشنبه 22 مهر مأموران كلانتري 22 مهرشهر كرج از قتل زن ميانسالي باخبر شدند. پس از حضور مأموران و بازپرس جنايي در محل قتل و تحقيقات مقدماتي، جسد به پزشكي قانوني انتقال يافت. تلاش براي دستگيري داماد جنايتكار نيز در دستور كار تيم جنايي قرار گرفت.
متهم 22 ساله پس از دستگيري و انتقال به كلانتري، به مأموران گفت: مدتي قبل با دختر مقتول نامزد كردم. ساعتي قبل از درگيري براي تعيين زمان مراسم عقد و عروسي به خانه مادرزن آينده‌ام رفته بودم كه سر همين موضوع با هم اختلاف پيدا كرديم. بعد هم در يك لحظه كنترلم را از دست داده و از شدت ناراحتي و عصبانيت با كاردي كه همراه داشتم، او را زدم.سرهنگ ناصر اصلاني، رئيس پليس كرج با اشاره به اين ماجراي تأسف‌انگيز، به خانواده‌ها توصيه كرد اختلافات خانوادگي را از طريق راه‌هاي منطقي حل و سعي كنند با مشاوره و گفت‌وگو، مشكلات را برطرف كنند تا شاهد چنين حوادث تلخ و جبران‌ناپذيری نباشيم.به گفته وي، متهم در حال حاضر بازداشت است.

كشف 11 هزاركيلو مواد مخدر از قاچاقچیان بین المللی

گروه حوادث رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر جزئيات متلاشي شدن سه شبكه بزرگ مواد مخدر و كشف حدود 11 هزار کیلو مواد مخدر را تشريح كرد.
به گزارش خبرنگار ما، سردار حميدرضا حسين‌آبادي ديروز در جمع خبرنگاران گفت: از حدود دو ماه قبل مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر عمليات ويژه اطلاعاتي براي انهدام سه شبكه بزرگ ترانزيت مواد مخدر را در دستور كار قرار دادند. در ادامه بررسي‌ها مشخص شد اعضاي شبكه‌ها، مواد مخدر را از افغانستان به پاكستان منتقل كرده و از طريق نقطه صفر مرزي وارد شهرهاي سراوان، خاش و ايرانشهر مي‌شدند. قاچاقچيان سپس با جاسازي مواد مخدر، محموله‌ها را به تهران منتقل كرده و بخشي را توزيع و بقيه را به تركيه منتقل مي‌كردند.سردار حسين‌آبادي اظهار داشت: حدود يك ماه قبل نخستين محموله اعضاي يكي از شبكه‌ها را توقيف، اما از افشاي ماجرا خودداري كرديم، سپس با رديابي‌هاي اطلاعاتي منتظر محموله دوم مانديم. در اين ميان قاچاقچيان كه همچنان در تلاش براي جبران خسارت گذشته بودند، چند بار مسير را بررسي كرده و براي اطمينان، تريلرهاي بدون محموله مواد را در مسير حركت دادند. سرانجام تيم‌هاي عمليات ويژه پليس با رديابي‌هاي ويژه و تعقيب و مراقبت‌هاي گسترده نامحسوس، شامگاه دوشنبه - 26 مهر - وارد عمل شده و نزديكي رباط‌كريم كاروان قاچاقچيان را محاصره و خودروها را متوقف كردند.سركرده شبكه نيز در يك خودروي سواري - در چند كيلومتري كاروان - دستگير شد. او از قاچاقچيان حرفه‌اي است كه دو سال قبل همراه محموله‌اي دستگير شد، اما با دريافت مرخصي از زندان آزاد شد و ديگر بازنگشت.
رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر كشور ادامه داد: از اين باندها حدوداً 11 هزار كيلو مواد مخدر كشف و 25 تن از اعضاي اصلي باندها نيز دستگير شده‌اند. سه تريلر و 15 خودروي سواري قاچاقچيان نيز توقيف گردید.
كشف 461 كيلو «شيشه»
وي سپس به كشف 461 كيلوگرم ماده مخدر شيشه در نيمه نخست امسال اشاره كرد و گفت: در اين رابطه 14 هزار و 685 قاچاقچي نيز دستگير شده‌اند.
ابلاغ قانون مبارزه با مواد مخدر
سردار حسين‌آبادي همچنين از تصويب اصلاحیه قانون مبارزه با مواد مخدر در مجمع تشخيص مصلحت نظام خبر داد و گفت: به‌طور قطع از روزهاي آينده دستگاه قضايي برخوردهاي شديدتري با توليد‌كنندگان، توزيع‌كنندگان، قاچاقچيان و ترانزيت‌كنندگان مواد مخدر صنعتي خواهد داشت.وي با اعلام هشدار جدي به حجاج نيز گفت: برخي افراد كه قصد حمل مواد مخدر به كشور عربستان را دارند، مطمئن باشند در فرودگاه شناسايي و دستگير خواهند شد. پليس تمام شگردها و جاسازي‌هاي احتمالي را به‌خوبي مي‌شناسد و اجازه انتقال مواد را نخواهد داد. زائراني هم كه مواد مخدر همراه داشته باشند، به‌طور قطع از سفر بازخواهند ماند و ضمن توقيف گذرنامه تا پنج سال هم ممنوع‌الخروج مي‌شوند.
افزايش قيمت ترياك
رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر نيروي انتظامي با اشاره به كاهش 42 درصدي توليد ترياك در افغانستان خاطرنشان كرد: به دليل شيوع آفت در مزارع خشخاش با افزايش 164 درصدي قيمت ترياك در افغانستان روبه‌رو هستيم.وي اظهار داشت: هم‌اكنون غير از 9 استان در بقيه بخش‌هاي افغانستان حشيش كشت مي‌شود كه به كشورهاي اروپايي و حاشيه خليج فارس منتقل مي‌شود.
 
 
--------------------------
 
عشق تلفني!

يک دل نه صد دل شيفته و دلباخته صداي دلنشين سعيد شدم و ما بدون آن که همديگر را ديده باشيم قرار ازدواج گذاشتيم. اما پس از آن که او حدود يک ميليون تومان سرم کلاه گذاشت فهميدم عجب اشتباه بزرگي کرده ام و کاش عقلم را به احساسم نمي باختم.

دختر جوان که همراه پدر خود براي اعلام شکايت از جواني حيله گر به کلانتري جهاد مشهد مراجعه کرده بود گفت: من و خواهرم ۲ قلو هستيم و از روزي که او ازدواج کرد و به خانه بخت رفت احساس تنهايي عجيبي مي کردم. دوست داشتم هر چه زودتر ازدواج کنم و سروسامان بگيرم اما خواستگار خوبي برايم نيامد و به اين فوريت نمي توانستم ازدواج کنم.

يک روز که خيلي دلتنگ شده بودم در حالي که با گوشي تلفن همراهم بازي مي کردم شماره تلفن خودم را با تغيير ۲رقم آخر آن شماره گيري کردم. پسر جواني جوابم را داد و با صداي دلنشيني که داشت چند دقيقه با هم صحبت کرديم.

از آن روز به بعد ما با هم ارتباط تلفني داشتيم و چيزي نگذشت که فهميدم عاشق شده ام و اگر يک روز صداي سعيد را نمي شنيدم احساس مي کردم چيزي گم کرده ام و بهانه گير مي شدم.

فرزانه افزود: چند هفته از اين ارتباط تلفني گذشت و ما بدون آن که همديگر را ديده باشيم يا اطلاعات درست و حسابي از خانواده و اخلاق و روحيات هم داشته باشيم قرار ازدواج گذاشتيم!

شايد باور نکنيد در اين مدت به ۲ خواستگار خوب جواب منفي دادم و دلم خوش بود که يارم در اصفهان زندگي مي کند و مي خواهد در آينده اي نزديک به خواستگاري ام بيايد.

سعيد هر روز با چرب زباني هايش مرا ديوانه تر مي کرد اما هر موقع صحبتي از خواستگاري به ميان مي آمد بهانه اي مي آورد و مي گفت: دزد مغازه اش را خالي کرده است و چک برگشتي دارد. او در اين مدت با حيله و نيرنگ يک ميليون تومان از من قرض گرفت و اين مبلغ را به حساب بانکي اش حواله کردم.

ارتباط تلفني ما هم چنان ادامه داشت تا اين که يک روز خانمي تماس گرفت و با عصبانيت گفت: مادر سعيد هستم، اي دختر بي چشم و رو تو با پسر من چه کار داري و چرا زندگي او را به هم ريخته اي؟

با تعجب پرسيدم: چه مي گوييد؟ پسر شما خواستگارم است و ما مي خواهيم ازدواج کنيم ولي مادر سعيد در حالي که گريه مي کرد گفت: پسرم زن و بچه دارد و آدم حقه بازي است.

او حتي گفت سعيد و همسرش براي مسافرت به مشهد آمده اند و تو مي تواني او را از نزديک ببيني.

من نشاني مهمانپذيري که او اتاق گرفته بود را روي تکه کاغذي نوشتم و پس از آن که والدينم را در جريان موضوع گذاشتم ديشب همراه پدر و مادرم به مهمانپذير رفتيم. باورم نمي شد که چه مي بينم و از خجالت داشتم آب مي شدم. نمي دانم چرا چنين حماقتي کردم و به راحتي مبلغ يک ميليون تومان را از دست دادم و احساساتم بازيچه يک عشق تلفني شد.

در خور يادآوري است با اعلام شکايت دختر جوان و خانواده اش، سعيد در برابر شواهد و ادله موجود به ناچار لب به اعتراف گشود و مبلغ يک ميليون تومان را طي يک فقره چک به پدر دختر جوان برگرداند. در اين ميان همسر سعيد نيز که متوجه موضوع شده بود با خانواده اش تماس گرفت و با توجه به اختلافات به وجود آمده، سعيد با مشکلات ديگري روبه رو شد.
 
-------------------------------
 
دزدی‌های خانم مهندس که پدری میلیاردر داشت 

یک خانم مهندس با پای خود نزد پلیس رفت و پرده از دزدی‌های انتقامجویانه‌اش برداشت. چند روز پیش، زوج 25 ساله به نام‌های «سارا» و «مجتبی» با چشمانی غمگین پذیرفتند که دست به سرقت از خانه یک آشنا زده‌اند. در ابتدا مالباخته‌ها تحت تحقیق گرفته شدند و مرد 45 ساله گفت: من و همسرم پس از 27 سال زندگی در آمریکا به ایران بازگشتیم و زندگی جدیدمان را درکشورمان به تازگی شروع کردیم. این زن که متاسفانه دختر دایی‌ام نیز است به کمک همسرش که درکنارش نشسته در غیاب ما اقدام به سرقت ازمنزلمان کردند که با دیده شدن توسط همسایگان پا به فرار گذاشتند. دراین هنگام «سارا» با نگاهی اشک‌آلود که بغضش نیز شکسته بود با صدایی بلندشروع به گریه کرد و گفت: من در خانواده‌ای متمکن و ثروتمند بزرگ شده‌ام تا چندی پیش نیز خودروی زیر پایم مزدا 3 بود. دانشجوی ترم 6رشته مهندسی عمران هستم،یک سال پیش با همدانشگاهی‌ام مجتبی که وی نیز دانشجوی رشته مهندسی برق است، برخلاف مخالفت شدید پدرم به دلیل فقر مالی و پایین‌شهری بودنش، ازدواج کردم. وی ادامه داد: پدرم زمانی که از ازدواج من با مجتبی به صورت پنهانی با خبر شد با تحریکات نامادری‌ام که ازفرصت سوء‌استفاده می‌کرد مرا از خانواده طرد کرد، خودرویم را که به نام خودش بود از من گرفت و از خانه بیرونم کرد... پدرم حتی پرداخت شهریه دانشگاهم را هم قطع کرد. از آغاز زندگی مشترکمان که بدون هیچگونه تشریفات وتوجه بزرگ‌ترها شروع شده تا کنون یکسال می‌گذرد و پدرم حتی یک تماس هم با من نگرفته است....ما در منزل پدری مجتبی در یک اتاق با مادر پیرش در قسمت دور افتاده شهر، زندگی سختی داریم. خانم مهندس ادامه داد: از وقتی که با خبر شدم پسردایی‌ام با همسرش وارد کشور شدند و قصد زندگی درایران را دارند به همراه همسرم طرح دوستی با آنها ریخته و در پیدا و اجاره کردن خانه و تهیه و خرید اسباب و اثاثیه خانه و... کمک بسیاری به آنها کردیم. یک روز ناهار که خانه آنها بودیم متوجه شدیم که پسردایی و همسرش برای شام جایی میهمان هستند، من و مجتبی که به دلیل دانشجو بودن وبیکاری وطرد پدرم به بی‌پولی خورده وشدیدا به پول نیاز داشتیم، نقشه‌ای به ذهنمان خطور کرد که بلافاصله پس ازناهار از خانه خارج شویم و با خروج آنها از خانه با فریب کلیدساز در خانه را بازکرده وفرش داخل خانه را که حدود 15 میلیون تومان نیز ارزش داشت به سرقت ببریم. همین کاررا هم کردیم وبا خروج آنها از خانه‌شان با مراجعه به کلیدسازی وبیان آنکه کلید قفل خانه‌مان را گم کرده‌ایم وقصد بازکردن در خانه خودمان را داریم با فریب کلیدساز در حال باز کردن در خانه بودیم که یکی از همسایگان با سرو صدای حاصل از کار کلیدساز وارد صحنه شده و با داد و فریاد رازمان را فاش کرد. سارا درادامه گفت: اگر پدرم من و همسرم را از خود طرد نمی‌کرد ما به هیچ عنوان اقدام به سرقت نمی‌کردیم، دلیل اصلی اقدام به سرقت‌مان پدرم است وما گناهی نداریم. ما جوانیم ونیاز به حمایت پدرم که دارای وضع مالی بسیار خوبی نیز است، داریم. من اگر وضع سابقم را داشتم به هیچ عنوان حتی فکر سرقت هم به ذهنم خطور نمی‌کرد والان هم در بین اقوام آبرویی برایم نمانده ودرحال حاضر نیز بسیار پشیمانم و از شما خواهشمندم کمکم کنید. بنا به این گزارش، با رضایت مالباخته‌ها سارا و همسرش آزاد شدند در حالی که شرمساری بر چهره‌شان سایه انداخته بود.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: