کد خبر:۴۳۳۰
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۸۹ - ۱۲:۲۸
تعداد بازدید: 3262
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
ازدواج رفاقتي دختر، مادر پاكستاني را به كشتن داد
دختري كه با اطلاع مادرش مي خواست با مرد مورد علاقه اش ازدواج كند، خود را راهي بيمارستان و مادر را راهي قبرستان كرد.
دختري كه با اطلاع مادرش مي خواست با مرد مورد علاقه اش ازدواج كند، خود را راهي بيمارستان و مادر را راهي قبرستان كرد.
به گزارش آريا به نقل ازپايگاه خبري "پاك تريبون"، تعصبات پدر يك خانواده پاكستاني مقيم ايتاليا به خاطر ازدواج دختر خانواده با مرد مورد علاقه اش منجر به قتل شد.
براساس اين گزارش، دختر اين خانواده با اطلاع مادرش قرار بود ازدواج كند اما وقتي پدر و برادر 19 ساله اش از اين موضوع مطلع مي شوند، به جان آنها افتاده و در نهايت پدر خانواده مادر را در حياط منزل با آجر مورد ضرب و جرح قرار داده و منجر به قتل او مي شود.
اين در حالي بود كه همان موقع برادر 19 ساله با عصا به جان خواهر 20 ساله مي افتد او را به شدت مجروح مي كند و دستش را مي شكند.
پليس با اطلاع همسايه ها وارد اين جريان شده و پدر و پسر را بازداشت مي كند. تحقيقات در اين زمينه ادامه دارد.
 
 
--------------------------------
 
جن‌های خیالی در آرایشگاه زنانه
 
داستان جن‌های خیالی یک زن در آرایشگاه زنانه برای اجرای نقشه کلاهبرداری کارساز شد.
زنان ساده‌لوح پول میلیونی می‌دادند تا از دست خرافاتشان رها شوند.
26 شهریورماه سال جاری زن جوانی به شعبه پنجم دادسرای شهید هاشمی مراجعه کرد و از زن کلاهبرداری که ادعا می‌کرد قادر است جن‌ها را نابود کند به طرح شکایت پرداخت. این زن به بازپرس موسوی گفت: چندی پیش وقتی به آرایشگاه رفتم متوجه شدم مشتریان درباره زن فالگیری صحبت می‌کنند که در گرفتن فال قهوه تبحر دارد. وقتی دوستانم مرا تشویق کردند برای حل مشکلاتم و گرفتن فال قهوه پیش این زن بروم آدرس وی را گرفتم و نزد او رفتم. وی در ازای پول زیاد برایم فال قهوه گرفت.
این زن ادامه داد: زن فالگیر، حرف‌هایش به واقعیت نزدیک بود. به مواردی در زندگی من اشاره کرد که هیچ‌کس از آن اطلاعی نداشت. به همین خاطر به وی اعتماد کردم. وقتی برای همسرم از تبحر زن فالگیر تعریف کردم پای این رمال به خانه ما باز شد. شیرین به خانه ما آمد. حالتی به خودش گرفت و گفت: موجودات عجیبی در اطراف این خانه می‌بینم.
وقتی وارد یکی از اتاق‌ها شد جیغی کشید و گفت: اجنه در خانه‌تان نفوذ کرده‌اند.
وی که سعی می‌کرد خود را وحشت‌زده نشان دهد، گفت، قادر است اجنه‌‌ای را که در خانه رسوخ کرده‌اند از بین ببرد.
زن در ادامه گفت: با حرف‌های زن رمال یاد جابه‌جایی اثاثیه‌ای که در خانه‌مان رخ می‌داد، افتادیم. خیلی ترسیدیم. همیشه احساس می‌کردم اتفاق‌هایی می‌افتد که ما از آن بی‌خبر هستیم. زن جادوگر وقتی در خانه ما راه می‌رفت با وحشت می‌گفت خانه شما در تسخیر اجنه‌ است. وی در ادامه افزود: پولی را که زن فالگیر برای از بین‌بردن اجنه خواست تهیه کردیم و یک روز وی به خانه‌مان آمد و با حرکات‌ موزون، وردهایی خواند و حرکات عجیبی انجام داد و گفت با این کار توانسته است چند جن را نابود کند و در صورتی که بخواهد همه آنها را نابود کند، انرژی زیادی لازم دارد و باید پول بیشتری تهیه کنیم.
این زن در حالی که گریه می‌کرد به بازپرس موسوی گفت: ما خرافاتی نبودیم اما کارها و حرکات این زن به گونه‌ای بود که باورمان شده بود در خانه ما جن وجود دارد. به هیچ‌عنوان تنها در خانه نمی‌ماندیم و سعی می‌کردیم هر شب در خانه یکی از آشنایان بمانیم. انگار جادوی این زن شده بودیم. وقتی پول بیشتری درخواست کرد همه اثاثیه زندگی‌مان را فروختیم و پول آن را به زن جادوگر دادیم. مدتی بعد با ادعاهای دیگر سعی داشت پول‌های میلیونی بگیرد تا ورد و دعاهای جدیدی بنویسد که من و خانواده‌ام از گزند دشمن در امان باشیم. وقتی همه دارایی‌مان را از دست دادیم تازه متوجه شدیم در دام جادوی این ساحره افتاده‌ایم و وی ما را فریب داده است.
با ادعای این زن جوان، بازپرس موسوی دستور دستگیری زن جادوگر را صادر کرد. شیرین وقتی تحت بازجویی فنی و پلیسی قرار گرفت، جرم خود را نپذیرفت و گفت: من هیچ سررشته‌ای از رمالی ندارم. اصلا خرافاتی نیستم و هیچ‌گاه در زندگی به سحر و جادو اعتقادی نداشته‌ام. نمی‌دانم این داستان‌ها را چرا درست کرده‌اند، شاید نقشه‌ای کشیده‌اند تا توطئه‌ای انجام دهند. با ادعاهای زن 37 ساله تحقیقات برای افشای زوایای پنهان پرونده ادامه دارد تا سرنخی از جادوگری‌های این زن پیدا شود.قدس
 
 
---------------------------------
 
 
مرد انگليسي خواهرزاده خود را پس از تعرض و شكنجه به قتل رساند
 
مردي در انگليس به جرم تجاوز، شكنجه و قتل خواهرزاده 12 ساله اش به حبس ابد محكوم شد.
به گزارش آريا به نقل ازخبرگزاري خبرگزاري "اسكاي نيوز"، "جان مدان" در انگليس به جرم رفتار خشونت آميز جنسي و قتل خواهرزاده اش به حبس ابد محكوم شد. 
براساس اين گزارش، او "تاي ريگ" 12 ساله را در منزلش با ضربات چاقو زخمي و در نهايت او را با سيم گيتار خفه كرد. اما قساوت اين دايي سنگدل تنها با كشتن برادزاده بروز نكرد او قبل از كشتن دخترك بيچاره وي را مورد تجاوز قرار داده و اين اقدام خود را فيلمبرداري كرده بود.
مدان پس از انجام اين رفتار خشونت آميز با پليس تماس گرفته و مي گويد كه مرتكب چه عملي شده است. وقتي از او در بازجويي ها پرسيده مي شود كه چرا مرتكب اين قتل شده، مي گويد: "دخترك را دوست داشتم".
پليس طي تحقيق روي اين پرونده، در رايانه شخصي مدان تصاوير هرزه نگاري و خشونت هاي جنسي با كودكان را پيدا كرد. به واقع او آنچه را كه در اين فيلم ها ديده بود بر سر خواهرزاده خود آورده بود.
 
 
----------------------------
 
 
تجاوز هيولاي پير ايرلندي به فرزندانش در خانه جهنمي
 
پدر 73 ساله اي که بارها به دختران کوچک خود تجاوز کرده و پسر خود را آزار جنسي مي داد توسط دادگاه کيفري مرکزي دوبلين به حبس ابد محکوم شد.به گزارش تابناک اين مرد ايرلندي ساکن دوبلين در آگوست گذشته در رابطه با 87 مورد آزارجنسي، تجاوز و تجاوز شفاهي به دو دختر بين 5 تا 11 ساله اش و آزار جنسي پسرش از سن 3 تا 6 سالگي بين سال هاي 1997 تا 2002 گناهکار شناخته شده بود.قاضي جرج بيرمنگام به دليل موارد تجاوز به 2دخترش وي را به حبس ابد محکوم کرده و به دليل آزار جنسي پسر کوچک هم مجازات هاي جانبي ديگري را بر او که هيچ مدرکي دال بر اختلالات شخصيتي و رواني او وجود ندارد تحميل کرد.وي بيان کرد که ادله ارائه شده در جريان 7 روز محاکمه واقعا تکان دهنده بوده است و اين که بيان شده بود اين مرد هيولايي در خانه اي از جهنم بوده واقعا اغراق آميز نبوده است.دختر 19 ساله و بزرگترين قرباني اين محکوم مي گويد که زندگي او با ترس آن روزي سپري مي شود که پدرش بازگردد و از قاضي خواسته بود تا او را براي مدتي طولاني حبس کند.خواهر 18 ساله او هم به دادگاه گفته بود که بارها به خودش آسيب رسانده و حتي 6 مرتبه اقدام به خودکشي هم کرده است. وي نوشته: از 4 سالگي به بدترين شکل ممکن با من رفتار شده است. او تمام بچگي من را دزديد و اگر من را مي کشت بسيار بهتر بود.قرباني پسر که هم اکنون 17 ساله است از ارائه ادله و نوشتن گزارش امتناع کرد. دختران اين مرد در چند مورد پس از سال 2000 تحت نظارت و مراقبت مقام ها قرار گرفته بودند اما با تهديدهاي پدر بارها اقدام به فرار کرده و مورد تجاوز پدرشان قرار مي گرفته اند.سرانجام در سال هاي 2005 و 2006 بود که دختران از پدرشان شکايت کردند اما وي اتهامات را رد کرده و مدعي شده بود که دلايل زيادي وجود دارد براي اين که فرزندانش چنين ادعاهايي را مطرح کنند.مجرم پرونده داراي سوابق رفتارهاي بي شرمانه با کودکان بوده است و بر اساس ادله ارائه شده موارد متعدد تجاوز در مکان ها و زمان هاي مختلف بوده است.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: