کد خبر:۴۲۲۱
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۸۹ - ۱۹:۱۱
تعداد بازدید: 1915
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
تغيير ساعت کار ادارات و مدارس نمي تواند ترافيک تهران را حل کند
کارشناس پليس راهور گفت: با توجه به تجربياتي که در شرايط مختلف به دست آمده مي توان گفت که تغيير اين ساعت ها نيز نمي تواند در شکست ترافيک پايتخت موثر باشد.

کارشناس پليس راهور گفت: تغيير ساعت کار ادارات و مدارس نيز نمي تواند بر کاهش حجم اصلي ترافيکي شهر تهران تاثير گذار باشد.
   
سرهنگ سعيد کيايي در گفت و گو با خبرنگار پانا ضمن بيان اين مطلب افزود: با توجه به تجربياتي که در شرايط مختلف به دست آمده مي توان گفت که تغيير اين ساعت ها نيز نمي تواند در شکست ترافيک پايتخت موثر باشد.
 
وي با بيان اين مطلب افزود: ماه مبارک رمضان بهترين زمان براي اجراي اين طرح به صورت عمومي و بدون برنامه ريزي بود که با توجه به ترافيک بسيار سنگين در ساعات پيش از افطار اين طرح نيز با موفقيت روبرو نشد.

سرهنگ کيايي با بيان اين مطلب افزود: در ماه مبارک رمضان بسياري از افراد پيش از افطار و برخي نيز زمان افطار و حتي افرادي بعد از اذان مغرب تردد مي کردند به گونه اي که ترافيک در بازه زماني 5 ساعته پيش از افطار و پس از افطار تقسيم مي شد اما با توجه به آمارهاي کنترل ترافيک طي تمامي اين ساعات ترافيک سنگين بود.

وي با بيان اين مطلب افزود: در حال حاضر نيز تعداد خودروهاي فعال در شهر تهران بيشتر از حد نياز است و اين امر خود مي تواند به افزايش ترافيک دامن بزند.

Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: