کد خبر:۴۱۷۹
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۸۹ - ۰۹:۳۸
تعداد بازدید: 2824
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
مهریه خونین در خانه سومین شوهر
مرد خشمگین که به خاطر مهریه، همسرش را از پای درآورده بود در یک قدمی مجازات مرگ قرار گرفت

مرد خشمگین که به خاطر مهریه، همسرش را از پای درآورده بود در یک قدمی مجازات مرگ قرار گرفت.زن جوان وقتی پای در خانه سومین شوهر خود گذاشت، از سوی وی به قتل رسید و پرونده زندگیش بسته شد.

21 اردیبهشت‌ماه سال 86، مرد 37 ساله‌ای هراسان به خانه خواهرش حوالی حسین‌آباد کرج رفت و نوزاد 9 ماهه‌اش را نزد وی سپرد و مدعی شد که برای انجام کاری به شهرستان می‌رود.

خواهر این مرد که به رفتارهای مرموز برادرش شک کرده بود به خانه وی رفت و با جسد همسر او روبه‌رو شد.

لحظاتی بعد تیمی از ماموران پلیس جنایی کرج به همراهی بازپرس ویژه قتل پای در قتلگاه زن جوانی گذاشتند که با ضربات چاقو به کام مرگ فرورفته بود. در تجسس‌های نخست روشن شد قربانی 32 ساله به نام «رحیمه» پس از جدایی از همسر اول و دومش با «شهرود» همسر سومش ازدواج کرده و صاحب دختری شده است.

خواهرشوهر قربانی که در صحنه قتل حضور داشت به بازپرس گفت: برادرم مدتی پیش از همسرش طلاق گرفت و با رحیمه ازدواج کرد. آنها مرتب با هم درگیر بودند تا اینکه روز حادثه برادرم در حالی‌که سراسیمه بود به خانه‌ام آمد و نوزاد 9 ماهه‌اش را نزد من سپرد. من که مشکوک شده بودم با کلیدی که در اختیار داشتم به خانه برادرم رفتم و با جسد همسر وی روبه‌رو شدم.

تجسس‌های پلیسی برای بازداشت عامل جنایت آغاز شد تا اینکه پس از 2 ماه ردپای وی در اردبیل به دست آمد. شهرود مرد 37 ساله بازداشت شد و در بازجویی‌ها پرده از راز قتل همسر دومش برداشت و گفت: همسرم پیش از من 2 بار ازدواج کرده و از همسرانش جدا شده بود. من نیز همسرم را طلاق داده بودم و احساس می‌کردم با رحیمه خوشبخت می‌شوم اما وی نسبت به من بی‌توجه بود. همیشه با هم درگیری داشتیم تا اینکه صاحب یک دختر شدیم. احساس می‌کردم با وجود یک بچه زندگیم تغییر می‌کند اما اختلافاتمان بیشتر شد. می‌خواستم طلاقش بدهم اما پولی نداشتم تا مهریه او را بپردازم. به همین خاطر با هم درگیر شدیم و با ضربات چاقو وی را به قتل رساندم، سپس دخترم را برداشتم و به خانه خواهرم رفتم.
 
 
-------------------------------
 
خانه شیطان ؛ تجاوز به زن باردار به بهانه تطهیر روح !
 
مرد به پهنای صورت اشک می ریزد ، از دختر و همسر خود خجالت می کشد و کاری هم از او ساخته نیست.
 
برای یک مرد سخت است که خود اعتراف کند به تجاوز یک غریبه به دخترش اما او حالا از دست ایادی مرد مزاحم به ستوه امده و می خواهد شکایت کند.
 
می گوید بس است هرچه خرافه به نام مکتب جدید و آیین پیشرو پذیرفته ایم. بس است بیگاری پسرم که حالا از درس و مدرسه و دانشگاه جامانده است.
 
به گزارش البرز با اظهارات یک خانواده صدمه دیده از سوء استفاده های یک مرد شیاد هر لحظه ابعاد بیشتری از جنایتهای خاموش مرد شیطان صفت آشکار می شود و این در حالی است که او با وثیقه ای سبک آزادانه به کارها و تهدیدهای خود ادامه می دهد.
 
خانواده های بسیاری اکنون در آستانه فروپاشی قرار گرفته اند و این توجه جدی و بیش از پیش سربازان گمنام امام زمان (عج) را برای مهار شیطان صفتی های این مرد هوسران می طلبد.
 
اعضای این خانواده که آثار شرم و خجالت در صورتشان هویداست در حضور خبرنگاران البرز ابعاد تکان دهنده ای از نقشه های شوم یک مرد لاقید و مطیع هوای نفس را افشا کردند که می تواند مایه عبرت خانواده ها و هشداری جدی برای مسئولان باشد.
 
خلاصه ای از اظهارات پدر این خانواده:
 
دخترو پسر ما بزرگ شده بودند و ما به عنوان والدین دلسوز به دنبال راهی می گشتیم که بهترین ارتباط را با فرزندانمان داشته باشیم ، آنها مفهوم خوشبختی و درک متقابل پدر و مادر را حس کنند و آینده ای خوب داشته باشند.
 
توسط همسرم با یکی از خانمهایی که خود را از مشاوران نمونه وزارت آموزش و پرورش معرفی می کرد آشنا شدیم. خانم "الف" دارای تحصیلات مرتبط با روانشناسی است و متاسفانه خود را در پوشش حجاب کامل و ظاهر متخلق به اخلاق پنهان نموده است.
 
این زن ما را به مردی در یکی از شهرهای غرب تهران معرفی کرد. از لحظه ای که وارد خانه شیطان شدیم همه چیز به هم ریخت.
 
 
در ادامه همسر این مرد و مادر فرزندان خانواده به خبرنگار البرز گفت:
 
خانه این مرد شیطانی بسیار بزرگ و به سبک بعض معابد هندو ها ساخته شده است. بالای آن دارای 8 اتاق کوچک است که افرادی دو به دو(مرد و زن) و گاه تنها در هر اتاق نگهداری می شوند. مرد شیاد گاه به دخترو پسرهای فراری پناه می دهد تا سربزنگاه از ایشان سوئ استفاده کند. این زن ادامه می دهد که پس از مراجعه ما به خانه شیطان ، او - با اطلاعاتی که از خانم "الف" از قبل گرفته بود و تظاهر میکرد خودش از غیب آنها را می داند - تجویز کرد که من و دخترم به مدت هشت ماه باید در یک از این اتاقها اقامت کنیم تا روح ما پالایش شود!
 
در این مدت همسرم و پسرم هم حق نداشتند ما را ملاقات کنند و ما با باید تحت تعالیم او قرار می گیرفتیم.
 
این زن سپس در حالیکه اشک می ریخت عنوان کرد که در بی خبری همسر و پسرش،دختر جوان شوهر دارش چند با مورد تجاوز قرار گرفته و چون آنها حق تماس و دیدار نداشته اند از این موضوع نیز بی خبر بوده اند.
 
به گفته او بدترین لحظه زندگی اش که در آن لحظه آرزوی مرگ کرده تجاوز به دخترش بوده است. مادر دلشکسته گفت که دخترش به تازگی رخت عروسی برتن کرده و از همسرش باردار بوده است . اما صاحب خانه شیطان او را توبیخ کرده که چرا بدون اذن او ! باردار شده و باید فرزندش را سقط کند و بنابراین او را با مشت و لگد اماج حملات خود قرار می دهد.
این زن ادامه داد این عمل سقط جنین با همکاری دو همدست وی از جمله «محبوبه .م»که در حال خواندن پزشکی هست انجام شده است.
 
او در ادامه برای تطهیر روح دختر بیچاره و برای شستن گناه او از اطاعت نکردن از شیطان به او تجاوز می کند...
 
گزارش البرز می افزاید متاسفانه وحشی گری های این مرد هوسران که برای توجیه غلط های خود دستاویزی جز دین مبین نیافته است آنقدر تکان دهنده و اسفناک است که به دلیل جلوگیری از اشاعه فحشا از بیان بسیاری دیگر از جزئیات  معذوریم.
 
در قسمت بعد و در ادامه همین مطلب تحریفات دینی و سوء استفاده از باورهای پاک مردم و نیز بیگاری کشیدن از جوانان و نوجوانان توسط مرد شیطان صفت افشا خواهد شد.
 
البرز به تعداد زیادی از عکسها و فیلمهای جلسات خانه شیطان دست یافته است که برای جلوگیری از خدشه دار شدن عفت عمومی از انتشار انها خودداری می کند. اما این آمادگی را دارد که تمام آنها را در اختیار مسوولین امر قرار دهد.
 
 
------------------------------
 
 
دختر پسرنما با همکاري جواني 20ساله راننده را مضروب و خودرو را به سرقت برد
 
دختر فراري که با ظاهري پسرانه و با همکاري جواني 20ساله پس از مضروب کردن يک راننده اقدام به سرقت خودروي وي کرده بود 48 ساعت پس از وقوع سرقت توسط پليس اصفهان دستگير شد.به گزارش فارس به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني پليس، فرمانده انتظامي شهرستان اصفهان اظهار داشت: شهروندي که از ناحيه کتف و صورت مورد اصابت سلاح سرد قرار گرفته بود با مراجعه به کلانتري 12 اين فرماندهي اعلام شکايت کرد.محسن عقيلي افزود: اين شهروند در شکايت خود بيان داشت در ساعات پاياني شب در حال بازگشت به منزل بودم که دو پسر جوان تحت عنوان مسافر سوار خودرو شدند، اما پس از طي مسافتي يکي از آن ها به وسيله چاقو ضربه‌اي به صورت و بازويم زد و بعد از اين که کنترل خودرو را از دست دادم به کمک هم دستش مرا پايين آورد و خودرو را به سرقت بردند.فرمانده انتظامي شهرستان اصفهان با بيان اين که با اظهارات شاکي موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت و با در دست داشتن مشخصات ظاهري از سارقان، تحقيقات براي شناسايي آنان آغاز شد، افزود: در کمتر از 48 ساعت پس از وقوع سرقت يکي از واحدهاي گشت پليس، خودروي سرقتي را شناسايي کرد و هر دو سارق دستگير شدند.وي بيان داشت: پس از دستگيري متهمان، مشخص شد که يکي از آنان دختري به نام نيلوفر- ع 24 ساله است که از يک استان جنوبي کشور فرار کرده و به علت اعتياد شديدي که داشته در اصفهان دست به سرقت مي‌زده است.عقيلي در ارتباط با ديگر متهم اين پرونده گفت: متاسفانه هم‌دست اين دختر سارق نيز يک پسر جوان 20 ساله به نام امير- ف است که او هم از خانه فرار کرده و در پارک با اين دختر آشنا شده و براي تامين مواد اعتيادآور خود دست به اين عمل مجرمانه زده است.
 
 
-----------------------------------
 
جسد پيرزن در کيف فرزندش
 
به گزارش واحد مرکزي خبر، پليس توکيو چند هفته پيش جسد موميايي شده يک پيرمرد را که از سي سال پيش مرده بود روي تخت خوابش پيدا کرد و اين در حالي بود که قبل از آن، ماموران شهرداري به تصور زنده بودن پيرمرد براي گفتن تبريک به منزل او رفته و با جسد موميايي شده او روبرو شده بودند.

پس از اين حادثه، شهرداري ها موظف شدند زنده بودن شهروندان بالاي صد سال را بررسي و مراتب را گزارش کنند. بر اساس آماري که شهرداري هاي کل ژاپن ارائه دادند، بيش از سيصد شهروند که قاعدتا بايد بالاي صد سال عمر داشته باشند، ناپديد شده بودند.

پليس توکيو روز جمعه بقاياي يک زن يکصد و چهار ساله را در کوله پشتي فرزندش پيدا کرد؛ فرزند اين زن به پليس گفت مادرش از نه سال پيش مرده ولي وي پول لازم براي دفن او نداشته است و او مجبور شده است جسد مادرش را قطعه قطعه کرده و در کوله پشتي خود بريزد تا بتواند آن را تا زماني که پول لازم براي دفن وي پيدا کند، نزد خود نگاه دارد ولي هنوز اين فرصت فراهم نشده است.

از جمعيت 127 ميليوني ژاپن، چهل هزار نفر بالاي يکصد سال سن دارند.

در ژاپن رسم بر اين است که شهرداري ها براي افراد بالاي يکصد سال هديه مي فرستند و نکته جالب توجه در اين است که فرزند پيرزن يکصد و چهار ساله قطعه قطعه شده هم در سال هاي اخير بارها از اين هدايا دريافت کرده است.

 
----------------------------------------
 
زن معتاد ، نوزاد خود را با دود كراك كشت
 
به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني پليس، كارآگاهان آگاهي استان گيلان در اجراي گزارش مردمي مبني بر زايمان نامشروع زني معتاد و مفقود‌شدن نوزاد وي در يكي از بخش‌هاي استان گيلان موضوع را مورد بررسي قرار دادند.

كارآگاهان آگاهي در بررسي‌هاي خود اطمينان پيدا كردند كه همسر اين زن به اتهام حمل مواد مخدر حدود 2 سالي است در زندان به سر برده و وي نيز براي مصرف مواد مخدر به كارهاي خلاف و امورات ناشايست روي آورده است.

كارآگاهان بر اساس اين اطلاعات و همچنين اطمينان از زايمان و عدم وجود نوزاد در اجراي دستور مقام قضايي از محل سكونت اين زن كه در منزل برادرش بود، بازرسي كردند.

كارآگاهان در بازرسي از محوطه منزل جسد نوزادي را كه دفن شده بود كشف كرده و زن مربوطه را نيز جهت انجام تحقيقات به مقر خود انتقال دادند.

اين زن در تحقيقات پليسي اعتراف كرد كه به علت مصرف مواد مخدر به كارهاي خلاف روي آورده تا اين‌كه باردار شده و پس از وضح حمل، دود كراك را در حلق نوزاد ريخته و نوزادش را خفه كرده است.اين زن به همراه برادر و همسر برادرش و يك مرد غريبه با صدور قرار بازداشت موقت زنداني شدند.

Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: