کد خبر:۴۱۳۷
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۸۹ - ۰۹:۱۸
تعداد بازدید: 4268
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
پسر جواني، دختر مورد علاقه‌اش را كشت
جزئیات جنايت خواستگار شكست‌خورده از زبان شاهدان
مشخص شد ضارب و دختر جوان مدتي در يك شركت مشغول به كار بوندن كه دختر جوان پس از مشاهده رفتارهاي نادرست از سوي پسر ضارب ، از كار كردن در اين شركت منصرف شد و در يك مانتو فروشي ...
فرار دختر جوان از تله شيطاني
 
دختر جوان هنگام سوار شدن به خودروي مسافربر شخصي، هيچگاه تصور نمي‌كرد چه سرنوشت شومي در انتظارش است. 
حدود 20 روز قبل دختر جواني به شعبه دوم دادياري دادسراي جنايي تهران رفت و به قاضي سليماني گفت: بعدازظهر ديروز براي عزيمت به فلكه صادقيه، در حوالي بزرگراه صدر سوار يك دستگاه خودروي پرايد تيره شدم. راننده جوان كه سر صحبت را باز كرده بود خود را راننده آژانس معرفي كرد و گفت: در يك آموزشگاه نيز به عنوان راننده كار مي‌كند. در حالي كه پشت سر هم صحبت مي‌كرد ناگهان متوجه تغيير مسيرش به سمت شرق شدم. بنابراين بلافاصله اعتراض كردم اما او بر سرعتش افزود و بعد هم وارد يك جاده فرعي شد. همان موقع با او درگير شدم كه ناگهان با چاقو تهديدم كرد. به همين خاطر در فرصتي مناسب خودم را از خودروي در حال حركت بيرون انداختم. با اينكه بشدت مجروح شده بودم راننده توقف كرد و به طرفم آمد كه با فرياد از مردم كمك خواستم. او كه اوضاع را وخيم ديد سوار بر خودرو فرار كرد.پس از شكايت دختر جوان، پرونده در اختيار كارآگاهان پايگاه يكم پليس آگاهي تهران قرار گرفت.پس از چهره‌نگاري متهم، رديابي‌هاي تخصصي براي دستگيري‌اش آغاز شد و سرانجام ردپاي او در يكي از آژانس‌هاي كرايه خودرو محله «نياوران» شناسايي و دستگير شد.ساسان كه منكر اتهاماتش بود مدعي شد دختر جوان را نمي‌شناسد و همه گفته‌هايش نيز دروغ است!با اين حال شاكي در مواجهه حضوري بلافاصله راننده شيطان‌صفت را شناسايي كرد.
هشدار پليس
سرهنگ كارآگاه علي اكبرپور – رئيس پايگاه يكم پليس آگاهي تهران بزرگ – با اعلام اين خبر گفت: متهم در حال حاضر بازداشت است و تحقيقات از وي و سوابق كيفري او ادامه دارد.سرهنگ اكبرپور همچنين ضمن هشدار به زنان و دختران جوان درخصوص سوار شدن به خودروهاي مسافربر شخصي گفت: معمولاً افرادي كه از سوي شيطان‌صفتان مورد آزار و اذيت قرار مي‌گيرند براي حفظ آبرو و ترس از برخورد خانواده‌هايشان از طرح شكايت به پليس و دستگاه قضايي خودداري مي‌كنند.متأسفانه اين روند در واقع فرصتي براي فرار مجرمان و بزهكاران از مجازات و مجوزي براي تكرار جرم تبهكاران است چرا كه اگر مجرمي پس از ارتكاب نخستين جرمش تحت پيگرد قانوني قرارگيرد و دستگير و مجازات شود كمتر جرأت تكرار جرم را به دست مي‌آورد. اما در صورت فرار از چنگ قانون جسارت ارتكاب جرم و جنايت‌هاي بعدي تقويت مي‌شود.
 
-------------------------------------
 
 
در اقدامي جنون آميز
پسر جواني، دختر مورد علاقه‌اش را كشت
پسر جواني که بارها با جواب منفي دختر مورد علاقه‌اش روبرو شده بود، در يک اقدام جنون آميز ، او را به قتل رساند و سپس خودکشي کرد.
 
به گزارش ايسنا ، بدنبال تماس شهروندي با مرکز فوريت‌هاي پليسي 110کرج، مبني بر تيراندازي منجر به فوت در يک مانتو فروشي واقع در خيابان المهدي حصارک کرج، مأموران کلانتري 16 به همراه کارآگاهان اداره جنايي پليس آگاهي در محل حادثه حاضر شدند.

مأموران با حضور در صحنه حادثه با جسد يک پسر جوان که بر اثر اصابت گلوله به ناحيه سرش، جان خود را از دست داده بود و جسد نيمه جان يک دختر جوان كه از ناحيه سر مجروح و يک پير مرد 60 ساله که از ناحيه شكم مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود، مواجه شدند. بلافاصله هر دو مصدوم به بيمارستان منتقل شدند.

در بررسي‌هاي اوليه از محل حادثه يک قبضه کلت کمري که گلوله‌ها بوسيله آن شليک شده بود، کشف و ضبط شد و با تحقيقات از شاهدان صحنه مشخص شد، ضارب «مجيد» 25 ساله پس از شليک دو گلوله به سمت دختر جوان و يک گلوله به سمت پيرمردي که در همسايگي محل حادثه بوده، يک تير به ناحيه سر خود زده و در همان محل خودکشي کرده است.

تلاش ماموران براي يافتن زواياي پنهان اين حادثه ادامه داشت تا اينكه مشخص شد ضارب و دختر جوان مدتي در يك شركت مشغول به كار بوندن كه دختر جوان پس از مشاهده رفتارهاي نادرست از سوي پسر ضارب ، از كار كردن در اين شركت منصرف شد و در يك مانتو فروشي به عنوان فروشنده فعاليت مي كرد كه سرانجام در روز حادثه «مجيد» به محل کار وي رفته و پس از شليک دو گلوله به ناحيه سر دختر جوان و يک گلوله به ناحيه شکم پيرمردي که در همسايگي محل حادثه بوده و با شنيدن صدا شليک‌هاي اوليه ، وارد مغازه شده بود، با شليك يك گلوله به سر خود به زندگي خويش نيز پايان مي دهد.

دانش مقدم سرپرست فرماندهي انتظامي كرج، با ابراز تأسف نسبت به اينکه دختر جوان در اثر شدت جراحات وارده دچار مرگ مغزي شده و جان خود را در بيمارستان از دست داد ، گفت: وضعيت ديگر مصدوم اين حادثه مساعد گزارش شده و پرونده متشکله جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضايي تحويل شد.

 
جزئیات جنايت خواستگار شكست‌خورده از زبان شاهدان

همزمان با تحقيقات تيم جنايي، جزئيات تازه تيراندازي مرگبار خواستگار شكست‌خورده در مانتوفروشي فاش شد.
به گزارش خبرنگار ايران، ساعت 13 و 30 دقيقه سه‌شنبه- 12 مرداد- صداي شليك چند گلوله در مغازه مانتوفروشي سكوت خياباني در محله حصارك كرج را شكست. چند لحظه بعد، اهالي سراسيمه خود را به خيابان رسانده و در مانتوفروشي با پيكر خونين دختر و پسر جوان و مرد 60 ساله‌اي روبه‌رو شدند. همزمان با حضور مأموران كلانتري 16 و قاضي محمدحسين رازليقي، بازپرس ويژه قتل كرج، تحقيقات آغاز شد.در نخستين بررسي‌ها مشخص شد پسر جوان كه بر اثر اصابت گلوله به سرش جان باخته، مجيد- 30 ساله- نام داشته كه خودكشي كرده است.در ادامه پيكر نيمه جان افسانه 21 ساله و مرد 60 ساله- برات- به بيمارستان منتقل شد اما دختر جوان هم بر اثر اصابت دو گلوله به گردنش، جان سپرد.يكي از شاهدان حادثه گفت: مجيد از مدت‌ها قبل مزاحم افسانه بود؛ يك بار هم او را در خيابان با اسلحه تهديد كرده بود اما دختر جوان هيچ تمايلي به دوستي با مجيد نداشت. چرا که می دانست وی به علت اختلاف با همسرش در آستانه جدایی قرار دارد. مجید روز حادثه حدود ساعت يك وارد مغازه مانتوفروشي شد و با افسانه به جر و بحث پرداخت.
برات- مغازه‌دار همسايه- با شنيدن صداي درگيري، وارد مانتوفروشي شد اما ناگهان مجيد گلوله‌اي به طرفش شليك كرد.همان موقع افسانه تصميم به فرار گرفت كه با شليك 2 گلوله، از پا درآمد.مرد جنايتكار لحظاتي بعد با شليك گلوله‌اي، به زندگي خود نيز پايان داد.
پس از تحقيقات مقدماتي جسد دختر و پسر جوان با دستور قاضي محسن علي اشرف معاون دادستان كرج، به پزشكي قانوني منتقل شد. این درحالی است که برات- 60 ساله- هم به علت شدت جراحات در بخش مراقبت‌هاي ويژه بيمارستاني در كرج بستری است
 
 
-------------------------------------
 
 
سرنوشت سیاه زن یک زندانی
 
یک زن با زندانی شدن همسرش پای در دنیای سیاه زندگی گذاشت و سر از ناکجاآباد درآورد. روز 14 تیرماه سال جاری مردی با مراجعه به بازپرس پیرگزی از شعبه 9 دادسرای امور جنایی تهران ادعا کرد پس از زندانی شدن دامادش، دخترش نیز فراری شده است. وقتی ماموران پایگاه 5 پلیس آگاهی تهران وارد عمل شدند در تحقیقات خود پی بردند گمشده که «لعیا» نام دارد با مرد 26 ساله‌ای به نام «سعید» رابطه پنهانی دارد و در خانه خواهر وی در شهریار زندگی می‌کند. روز 27 تیرماه سال جاری سعید و لعیا محاصره شدند که مرد جوان پشت فرمان خودروی پرایدی پرید و با زیر گرفتن یکی از ماموران خواست فرار کند که تحت تعقیب و گریز خیابانی وقتی توانسته بود از شهریار خارج شود به دام افتاد. جوان فراری که با خودروی سرقتی متوقف شده بود در بازجویی‌ها گفت: «لعیا با خواهرم در زندان بود که با هم دوست شدند، پس از آزادی وقتی شنيدیم می‌خواهد از شوهرش طلاق بگیرد تصمیم گرفتیم با هم ازدواج کنیم». وی افزود: «هر 2 شیشه مصرف می‌کردیم به خاطر همین رابطه صمیمی‌ای بین ما به وجود آمد و این زن در خانه‌مان ماند».
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: