کد خبر:۴۱۳۳
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۸۹ - ۰۹:۳۴
تعداد بازدید: 2063
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
رئیس جمهور برزیل: جام جهانی 2014 بدون تيم آرژانتين لطفی نخواهد داشت
لولا اظهار امیدواری کرد آرژانتین به مرحله نهایی رقابت‌های جام جهانی دو هزار و چهارده راه یابد زیرا جام جهانی بدون این تیم لطفی نخواهد داشت

رئیس جمهور برزیل روز سه شنبه اظهار اطمینان کرد تیم ملی این کشور در رقابت‌های جام جهانی دو هزار و چهارده به مقام قهرمانی دست خواهد یافت. لوییز ایناسیو لولا داسیلوا در گفتگویی با کریستینا کرشنر همتای آرژانتینی خود گفت خداوند تیم ملی فوتبال برزیل را در جام جهانی دو هزار و ده حذف کرد تا این تیم در جام جهانی بعدی و در حضور مردم برزیل به قهرمانی دست یابد. وی از سوی دیگر گفت مایه تاسف است که مارادونا دیگر تیم ملی فوتبال آرژانتین را همراهی نمی کند.

لولا افزود البته امیدوارم آرژانتین نیز جام جهانی دو هزار و ده را با امید کسب جام دو هزار و چهارده از دست نداده باشد. خبرگزاری فرانسه افزود برزیل در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام جهانی دو هزار و ده با نتیجه دو بر یک بازی را به هلند واگذار کرد و آرژنتین نیز در همین مرحله با نتیجه چهار بر صفر مغلوب آلمان شد.
 
لولا از سوی دیگر اظهار امیدواری کرد آرژانتین به مرحله نهایی رقابت‌های جام جهانی دو هزار و چهارده راه یابد زیرا جام جهانی بدون این تیم لطفی نخواهد داشت. در سال هزار و نهصد و پنجاه که این رقابت‌ها به میزبانی برزیل برگزار شد،‌تیم ملی این کشور در دیدار پایانی با نتیجه دو بر یک بازی را به اروگوئه واگذار کرد و از دستیابی به جام بازماند.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: