کد خبر:۴۱۰۲
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۸۹ - ۰۸:۱۸
تعداد بازدید: 5342
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
راز تکان دهنده زنده به گور شدن يک نوزاد افشا شد
دو سال پيش «ر - ب» به خواستگاري خواهرم آمد و آنان با هم ازدواج کردند.همه چيز خوب پيش مي رفت تا اين که شستم باخبر شد تازه داماد ما ، خواهر مجردم را اغفال کرده و رسوايي به بار آورده است...
راز تکان دهنده نوزادي که هنوز بند نافش جدا نشده بود با تلاش پليس آگاهي استان فارس ، فاش و دايي جنايتکارش بازداشت شد.
 
به گزارش ايسکانيوز چندي پيش تلفن همراه بازپرس کشيک وقت دادسراي شهرستان لار به صدا درآمد و خبر رسيد پيکر نوزادي در يک چاه نيمه عميق پيدا شده است.سپس اين مقام قضايي به همراه افسران اداره آگاهي به نقطه مورد نظر رفت و با ديدن پيکر پسر دو روزه اي که هنوز بند نافش جدا نشده بود به تحقيق قضايي پرداخت.شواهد نشان مي داد اين نوزاد با ضربه هاي سنگ کشته شده بود ؛ جنايتي باور نکردني که قلب هر انساني را مي لرزاند.به دنبال بررسي هاي مقدماتي و نمونه برداري هاي لازم ، پيکر قرباني کوچولو که مغزش متلاشي شده بود به پزشکي قانوني فرستاده و تلاش براي رازگشايي ماجراي تکان دهنده آغاز شد.
 
پليس با سرنخ هايي که به دست آورد خيلي زود اعضاي خانواده اين نوزاد را شناسايي کرد و به بازجويي پرداخت.در آن بين ، مردي به نام «ر - ب» که انگار عذاب وجدان داشت لب به بيان حقيقت گشود و گفت : من پدر اين بچه هستم اما در کشتن او دستي نداشتم.برادرزنم به نام «الف - ص» فرزند ناخواسته مرا بي رحمانه با سنگ کشت.با مطرح شدن اين موضوع «الف - ص» دستگير شد و وقتي فهميد هيچ شانسي براي گريز از قانون ندارد به جنايت تکان دهنده اعتراف کرد.وي اظهار داشت : دو سال پيش «ر - ب» به خواستگاري خواهرم آمد و آنان با هم ازدواج کردند.همه چيز خوب پيش مي رفت تا اين که شستم باخبر شد تازه داماد ما ، خواهر مجردم را اغفال کرده و رسوايي به بار آورده است.«الف - ص» ادامه داد : خواهر مجردم به دنبال همان رابطه شيطاني باردار شده بود و خون ، خونم را مي خورد.من مي خواستم به هر قيمت ممکن انتقام بگيرم و دامادمان براي جلوگيري از آبروريزي ، مقدمات ازدواج برادرش با خواهرم را فراهم کرد.
مرد جنايتکار اضافه کرد : بدين ترتيب صيغه عقد جاري شد و 9 ماه بعد ، آن بچه به دنيا آمد.من هم که منتظر تولد او بودم نوزاد را به يک چاه انداختم و به رويش سنگ ريختم.گزارش ايسکانيوز مي افزايد ، با افشاي اين راز «ر - ب» حرف هاي برادرزنش را تاييد کرد و قرار بازداشت موقت هر دو مجرم صادر شد.
 
 
-------------------------------
 
 
پسر دانشجو: من راننده «پورشه» هستم!

پسر جواني كه خود را به عنوان راننده «پورشه مرگ» معرفي كرده با قرار وثيقه از سوي بازپرس پرونده، روانه زندان شد

به گزارش خبرنگار ايران، در اين حادثه رانندگي مرگبار كه نيمه شب پنجشنبه در خيابان سئول رخ داد خودروي پورشه «مسي»، با سرعت سرسام‌آور با خودروي پژو 405 تصادف كرد و لحظاتي بعد هم خودروي پژو منفجر شد و سه سرنشينش در آتش سوختند. از سوي ديگر راننده پورشه با جا گذاشتن خودرويش از محل تصادف گريخت.
تنها بازمانده تصادف مرگبار كه زن 45 ساله‌اي به نام شمسي – ايراني مقيم نروژ – است و به علت پرت شدن از خودرو به طور معجزه‌آسايي نجات يافته در يك گفت‌وگوي اختصاصي به خبرنگار ما گفت: «در اين حادثه همسرم قاسم و دو خواهرزاده‌ام الهام – 26 ساله – و ندا – 30 ساله – را از دست داده‌ام. من و همسرم از سال‌ها قبل در نروژ زندگي مي‌كرديم و براي ديدار خانواده‌ها همراه دو دختر خردسال‌مان به تهران آمده بوديم كه اين فاجعه رخ داد. وي در ادامه گفت: در پي مراجعه به شعبه هشتم دادسراي ناحيه 3 ونك، بازپرس خورشيدي ضمن ابراز همدردي گفت: «پسر جواني به نام عليرضا – 24 ساله – كه دانشجو و ساكن شمال تهران است روز پس از حادثه خودش را به عنوان راننده پورشه به كلانتري معرفي كرده و برايش قرار وثيقه 150 ميليون توماني صادر شده است. وي در نخستين بازجويي‌ها مدعي شده گواهينامه دارد و خودرو نيز متعلق به خودش است. پس از تصادف زنی ـ شمسی ـ را از خودرو بيرون كشيده است. اما قبل از نجات ديگران، خودرو منفجر شده و او هم از ترس گريخته است. حال آن‌كه اظهاراتش كاملاً دروغ است و همين موضوع نشان مي‌دهد او شب حادثه راننده پورشه نبوده است! بازپرس خورشيدي نيز گفت: پسر دانشجو با قرار وثيقه، بازداشت و روانه زندان شده است. با اين حال تحقيقات براي اثبات اين‌كه وي هنگام تصادف پشت فرمان پورشه بوده يا نه ادامه دارد. ضمن اين‌كه دستورات لازم قضايي در اين‌باره صادر شده است.
همچنين دستور مواجهه حضوري شاهدان حادثه با متهم نيز صادر شده و تا افشاي حقايق و رفع برخي ابهام‌ها، تحقيقات ادامه خواهد داشت. يك مقام مسئول در نيروي انتظامي نيز به خبرنگار ما گفت: متهم بازداشت شده به كروكي صحنه تصادف اعتراض كرده است به همين خاطر هيأت سه نفره كارشناسان راهنمايي و رانندگي براي ترسيم كروكي صحنه تعيين شده‌اند.
 
 
----------------------------------
 
 
باز هم سرقت با آبميوه مسموم!

با دستگيري يک زن و ۴ مرد دو باند سرقت زورگيري از مسافران عبوري و رانندگان خودروهاي شخصي در مشهد متلاشي شد.فرمانده پليس مشهد با اعلام اين خبر به خراسان گفت: در اجراي طرح تشديد مبارزه با سرقت، ماموران انتظامي طي ۴۸ ساعت گذشته دو باند سرقت را متلاشي کردند و ۵ سارق حرفه اي را که يکي از آنان زني جوان است، به دام انداختند.سرهنگ پاسدار احد کريمي در تشريح اين عمليات گفت: اعضاي باند سرقت که با طعمه قرار دادن زن جواني در مسير حرکت خودروها، رانندگان جوان را بيهوش مي کردند با اعلام شکايت مالک يک دستگاه خودرو سواري پرايد که عصر روز سوم مردادماه فريب آنان را خورده بود تحت تعقيب پليس قرار گرفتند. وي افزود: مالباخته که به کلانتري کاظم آباد مشهد مراجعه کرده بود اظهار داشت: زن جواني را به عنوان مسافر سوار خودرو شخصي ام کردم و در طول مسير او با تعارف زياد يک عدد آبميوه را به من خوراند؛ پس از چند دقيقه سرگيجه عجيبي پيدا کردم و ديگر نفهميدم چه اتفاقي افتاد. من به خواب عميقي فرورفتم و وقتي به هوش آمدم متوجه شدم در کنار جاده اي روي زمين افتاده ام و خودرو شخصي و مدارک شناسايي ام به سرقت رفته است.وي ادامه داد: ماموران آگاهي کلانتري کاظم آباد با توجه به سرنخ هايي که داشتند و با انجام چهره نگاري، از طريق بررسي بانک اطلاعات مجرمان، زن جوان را شناسايي و با اقدامات وسيع اطلاعاتي در کمتر از چند ساعت او را دستگير کردند. اين زن جوان پس از انتقال به کلانتري در اعترافات صريح خود گفت: با هم دستي ۲ مرد غريبه از چندي قبل نقشه سرقت از رانندگان جوان را طراحي کرديم و من با قرار گرفتن در مسير رانندگان جوان، سوار خودرو آن ها مي شدم و پس از کمي خوش و بش ۲ عدد آبميوه از داخل کيف دستي ام بيرون مي آوردم. در ابتدا به خاطر اين که شک برانگيز نباشد خودم مشغول خوردن يکي از آبميوه ها مي شدم و سپس آبميوه اي که آلوده به مواد بيهوش کننده بود را به طعمه خود مي خوراندم و پس از چند دقيقه، زماني که او به خواب فرومي رفت ۲ هم دستم که در تعقيبمان بودند وارد عمل مي شدند و ما با رها کردن راننده بيهوش در کنار جاده اي خلوت، خودرو و مدارک را به سرقت مي برديم.سرهنگ پاسدار احد کريمي خاطرنشان کرد: در پي اين اعترافات، تيم آگاهي کلانتري کاظم آباد با شناسايي محل اختفاي ۲ همدست متهم وارد عمل شدند و در اقدامي غافلگيرانه آنان را دستگير کردند. اين در حالي است که هم اکنون تحقيقات گسترده اي براي کشف ديگر سرقت ها و اقدامات مجرمانه اعضاي اين باند به صورت گسترده ادامه دارد. وي از افرادي که به اين شيوه مورد سرقت واقع شده اند خواست هرچه سريع تر براي پي گيري شکايت خود به کلانتري کاظم آباد مشهد مراجعه کنند.
 
 
-----------------------------

خفت گيري از مسافران عبوري با تهمت و تهديد

فرمانده انتظامي مشهد در بخش ديگري از اين مصاحبه به دستگيري اعضاي باندي که با تهمت زدن به طعمه هاي خود از آنان خفت گيري مي کردند اشاره کرد و گفت: جوان ۲۷ساله اي به نام مهدي ساعت ۱۱ شب چهارم مرداد ماه مضطرب و هراسان به کلانتري ۲۶ مشهد مراجعه کرد و به افسر نگهبان کلانتري گفت: حدود يک ساعت قبل در محدوده بلوار صبا به عنوان مسافر سوار يک دستگاه خودرو سواري پرايد سفيد رنگ شدم، اما پس از چند دقيقه راننده و سرنشين اين خودرو با حالتي غضبناک مرا متهم به داشتن رابطه نامشروع با زن جواني که ادعا داشتند از آشنايان نزديک آن هاست کردند. من که از شنيدن اين تهمت هاي ناروا خونم به جوش آمده بود، به آن ها گفتم اشتباه گرفته ايد، لطفا توقف کنيد مي خواهم پياده شوم اما آن دو مرا مورد ضرب و جرح قرار دادند و سپس با سرعت به سمت جنگل طرق حرکت کردند.۲ جوان پرايدسوار در مکاني خلوت ۲۰ هزار تومان وجه نقد، کارت عابربانک و ديگر مدارک شناسايي ام را گرفتند و قرار شد مبلغ ۵۰۰ هزار ريال ديگر برايشان ببرم تا قضيه رابطه نامشروع من با خانم جوان را که تهمتي بيش نيست بي خيال شوند.سرهنگ پاسدار احد کريمي افزود: افسر نگهبان در پي اطلاع از اين ماجرا بلافاصله موضوع را از طريق شبکه بي سيم به تمامي تيم هاي گشت انتظامي در حوزه استحفاظي شهرک سيدي و مناطق اطراف اطلاع داد، اما سارقان از محل گريخته بودند.فرمانده انتظامي مشهد خاطرنشان کرد: با انجام تحقيقات بعدي از مالباخته، پليس به سرنخ هايي دست يافت که منجر به دستگيري متهمان در کمتر از چند ساعت شد.۲ متهم اين پرونده در بازجويي هاي پليسي به سرقت از طعمه هاي خود با متهم کردن آنان به داشتن رابطه نامشروع اعتراف کردند و هم اکنون تحقيقات پرونده براي کشف ديگر سرقت هاي انجام شده توسط دو سارق پرايدسوار هم چنان ادامه دارد.

Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: