برخورد هیجانی با کودک‌فروشی
رکوردشکنی ظریف و کری از 1919 و ناشنیده ها
ایران و 1+5 بر سر «راه‌حل‌ها» به تفاهم رسیدند
«وایبر» و «واتس آپ» چقدر امنیت دارند؟
شیوع بیماری‌های قلبی در افراد زير 40 سال رو به افزایش است
وقتی کتاب کارت ویزیت می‌شود!
قصد داعش برای حذف برخی از آیات قرآن!
داعش دانشگاه موصل را تفکیک جنسیتی کرد
پول شرکت اپل از پارو بالا می‌رود
هشدار نسبت به تبلیغات سوء برای فروش دستگاه‌های تصفیه آب
کد خبر:۴۰۸۲
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۳:۰۹
تعداد بازدید: 5023
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
آمازون بیشتر کتاب الکترونیکی مي فروشد تا کاغذی
سایت آمازون روز گذشته اعلام کرد که در بخش کتاب الکترونیکی كيندل فروش بيشتري دارد تا کتابهای کاغذی.
سایت آمازون روز گذشته اعلام کرد که در بخش کتاب الکترونیکی كيندل فروش بيشتري دارد تا کتابهای کاغذی.

به گزارش لیور ابدو، یکی از اعضای گروه کیندل ضمن اعلام این خبر، می‌افزاید: «طی سه ماه اخیر، 100 عنوان کتاب روی سایت خوانده شده و 143 عنوان کتاب الکترونیکی در بخش کیندل به فروش رفته است.» البته وی در توضیح خبر روشن نكرده که این تعداد آثار فروش رفته، جزو آثار جدید بوده اند یا آثار تجدید چاپ شده...

وی با اشاره به اینکه این اتفاق طی ماه آخر شدت پیدا کرده است، ادامه می دهد: «این فروشگاه مجازی طی این ماه 180 عنوان کتاب فروخته است که 100 عنوان آن قبلاً خوانده شده بود و این فروش ادامه دارد. البته این پدیده طی جشن‌های آخر سال در 2009، وقتی برای اولین بار کتاب الکترونیکی برای یک دروه کوتاهی برای فروش عرضه شد، شرروع شد.» باید تاکید کرد که این ارقام کتابهای رایگان و آثاری را که نسخه آنها براي کیندل وجود ندارد، دربرنمی گیرد.

فروشگاه کیندل از این به بعد بیش از 630 هزار عنوان کتاب را که 510 هزار عنوان آن کمتر از 10 دلار قیمت دارد، عرضه خواهد کرد. آمازون اعلام می کند که 5 نویسنده هر کدام بیش از 500 هزار نسخه قابل خواندن روی کیندل فروخته اند عبارتند از : کارلین هریس، استیگ لارسن، استفانی مه‌یر، جیمز پترسون و نورا رابرتز.

انتشارات آشته فرانسه در روز 6 ژوییه اعلام کرد که جیمز پترسون اولین نویسنده‌ای بود که بیش از یک میلیون کتاب الکترونیک فروخت. آمازون تاکید می کند که از 1،4 میلیون ای-بوک نویسنده، 867،881 نسخه آن با فرمت کیندل بوده است.

موسس و مدیر عامل آمازون نیز با اشاره به اینکه این سایت امسال پانزدهمین سال تاسیس‌اش را جشن خواهد گرفت، اعلام می کند: «طی 10 سال گذشته کیندل بیشترین فروش را در سایت آمازون داشت. فروش در بخش مطالعه از وقتی قیمت را از 259 دلار به 189 دلار کاهش دادیم، سه برابر شده است؛ هر چند آپل و ای- پد هنوز بازار مناسب خود را پیدا نکرده‌اند.»

کیندل آمازون، وسيله‌اي الکترونیکی است که توسط شركت آمازون ساخته شده و برای خواندن کتاب الکترونیکی و دیگر رسانه‌های دیجیتال به کار می‌رود. این وسیله كه اولین نسخه آن در 19 نوامبر 2007 به بازار آمد، در سه نسخه کیندل ،کیندل 2،کیندل دی ایکس تولید می‌شود. تهيه كننده:مینو خانی- ایبنا

Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: