کد خبر:۳۹۴۴
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۸۹ - ۰۹:۵۱
تعداد بازدید: 3819
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
توفان بلوتوث‌های سیاه در زندگی زن تکواندوکار
پیشنهادهای بی‌شرمانه مردان ناشناس پشت بلوتوث‌های سیاه، زندگی زن تکواندوکار و عضو تیم ملی را توفانی کرد. بلوتوث‌های ساختگی از مربی و عضو تیم ملی تکواندو کارآگاهان را برای حل پازل معمایی به تکاپو انداخت

پیشنهادهای بی‌شرمانه مردان ناشناس پشت بلوتوث‌های سیاه، زندگی زن تکواندوکار و عضو تیم ملی را توفانی کرد. بلوتوث‌های ساختگی از مربی و عضو تیم ملی تکواندو کارآگاهان را برای حل پازل معمایی به تکاپو انداخت. 4 خردادماه سال‌جاری زن جوانی به دادسرای جرائم رایانه‌ای مراجعه کرد و پرده از پخش بلوتوث‌های سیاه برداشت. این زن که مربی ورزش‌های رزمی است به بازپرس رئیسی گفت: مدتی پیش وقتی در باشگاه ورزشی در حال تمرین بودم، مردی با من تماس گرفت و با درخواست بی‌شرمانه‌اش مرا غافلگیر کرد. این مرد وقتی عصبانیت مرا دید علت تماسش را پخش بلوتوث عکس‌ها و فیلم‌هایم در گوشی تلفن عنوان کرد و گفت شماره تماسم نیز به صورت حرفه‌ای زیر عکس‌ها حک شده بود. خیلی ناراحت بودم، نمی‌دانستم چه باید بکنم تا اینکه چند روز بعد وقتی با همسرم و دخترم در خانه بودم تلفنم به صدا درآمد، شماره ناشناس بود، پاسخ ندادم اما وقتی دیدم مصرانه در حال تماس است چاره‌ای ندیدم. مردی ناشناس با شنیدن صدای من دوباره پیشنهاد بی‌شرمانه داد. می‌ترسیدم موضوع را با همسرم در میان بگذارم به همین خاطر از وی پنهان کردم. هر روز با تماس جدیدی روبه‌رو می‌شدم تا اینکه تصمیم گرفتم با این مردان قرار ملاقات بگذارم. با یکی از این مردان ناشناس تلفنی قرار ملاقات گذاشتم اما در هیچ‌یک از این قرارها مردان تماس گیرنده پا به محل قرار نگذاشتند. دیگر خسته شده بودم، نمی‌دانستم چه کسی به عکس‌ها و فیلم‌های خانوادگی‌ام دسترسی پیدا کرده و آنها را در راه این اقدام سیاه مورد سوءاستفاده قرار داده است. با این تصور همسرم را در جریان قرار دادم و با تصمیم وی قرار شد برای طرح شکایت به دادسرا مراجعه کنم. با ادعای عضو تیم ملی تکواندو،

2 فرضیه علمی- پلیسی پیش روی بازپرس رئیسی قرار گرفت که در فرضیه نخست گروهی به خاطر دشمنی به داستان‌سرایی پرداخته‌اند و برای اذیت و آزار زن 35 ساله با وی تماس گرفته‌اند و در فرضیه‌ دیگر عده‌ای با دسترسی به عکس‌ها و فیلم‌های این زن به پخش آنها دست زده‌اند تا چهره اجتماعی وی را بد جلوه دهند. به گزارش خبرنگار «وطن‌امروز»، پرونده در اختیار کارآگاهان قرار گرفت تا شماره‌های مردان ناشناس که با وی تماس گرفته‌اند، ردیابی و سرنخی از ارتباط آنان و بلوتوث‌های سیاه پیدا شود.


--------------------------

30 سال زندان براي پدر متجاوز در برزیل

یک مرد برزیلی که دخترش را به مدت 12 سال حبس کرده و از وی 7 بچه دارد به 30 سال زندان محاکمه شد. پلیس برزیل در بیانیه‌ای اعلام کرد که «خوزه آگوستینو پیررا» 54 ساله به بیش از 30 سال حبس به اتهام محبوس کردن یکی از دخترانش و تعرض به او و داشتن 7 بچه از دخترش محکوم شده است. این در حالی است که مرد حیوان‌صفت دختر خود را به مدت بیش از 12 سال در یک کلبه 2 اتاق خوابه در یک ناحیه جنگلی و دورافتاده در شمال شرقی برزیل مخفی کرده بود. «پیررا» 54 ساله در یکی از جلسات دادگاه گفته بود که از دخترش که هم‌اکنون 28 ساله است، 7 بچه که 4 دختر و 3 پسر هستند، دارد. وی در مصاحبه‌ای با یکی از شبکه‌های تلویزیونی برزیل اعلام کرد: من می‌دانم که این رفتار یک جرم است اما دخترم نیز بی‌تقصیر نیست. این در حالی است که دختر بزرگ این مرد نیز که 31 سال دارد و مورد تعرض وي قرار گرفته است، در حالی که رفتار پدرش را یک خشونت آشکار می‌خواند، ‌گفت: من و خواهرم از او متنفریم. او ما را به زور مورد تجاوز قرار می‌داد. من 17 سال پیش از پدرم یک پسر به دنیا آوردم اما فرار کردم و پسرم را برای او گذاشتم. این مرد درست در زمانی که همسرش او را ترک کرده، اقدام به تجاوز به دخترانش کرده است. دختر کوچک این مرد که در زمان تجاوز تنها 12 سال داشته، 4 سال بعد نخستین کودک خود را از پدرش به دنیا آورده است. به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، «پیررا» در سال 1998 میلادی توسط پلیس و به اتهام محبوس کردن دختر کوچکش در یک خانه قدیمی و خارج از محدوده توسط پلیس دستگیر شد اما بعد از آنکه دلایل برای اثبات جرم وی کافی نبود، پلیس او را آزاد کرد.


----------------------------

مرد چيني كودك خود را 3 هزار دلار فروخت!

به گزارش ايسنا،‌ اين مرد 22 ساله كه اهل استان «هوبئي» است كودك دو ساله خود را در آوريل سال جاري ميلادي و از طريق يك سايت اينترنتي به مبلغ سه هزار دلار به يك زوج در «پكن» ـ پايتخت چين ـ فروخت.

اين مرد جوان پس از دستگيري به پليس گفت كه به دليل هزينه‌هاي زياد قادر نيست از فرزندش مراقبت كند و از عهده خرج و مخارج او بر آيد.

همچنين گزارشات پليس چين نشان از اين موضوع دارد كه اين مرد اوايل سال جاري ميلادي از همسر خود جدا شده بود.

دادگاه عالي چين اين مرد جوان را به اتهام فروش كودكش به سه سال حبس و پرداخت جريمه نقدي محكوم كرد.

 

Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: